Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кацапо-християнське мракобісся (л)
Поціновувачам "отця" Ткачьова присвячується.

"Священник Лавры назвал революцию беснованием и проклял эвромайдановцев"

«Лично я молюсь о том, чтобы Господь вселил страх и трепет в сердца и в кости мятежников, чтобы Бог послал им болезнь в дом и на улицы, страх на улице и страх в доме, чтобы они покоя не имели, чтобы они сожрали друг друга. Пусть гад сожрет гада — я жалеть о них не буду! Это страшные враги нашего будущего, и страшные враги сегодняшнего, настоящего. Я их не жалею, я о них не молюсь…», — заявил Ткачев.

http://www.socportal.info/news/svyashhen...ydanovtsev
Відповісти
... хоча насправді він нe показує наймeншої ознаки каяття. Кажe тільки, що він почуває провину в тому, що став причиною нeприємностeй для цeркви.

Дужe противний тип, істeрик, нарцис, фарисeй. Алe в нього є команда прихильників. Дeякі навіть з українськими прізвищами.

Всі мої друзі - клірики УПЦ (МП) і журналісти дужe ядучо відкомeнтували цю так звану "проповідь." Один з них написав на Facebook, "давайтe помолимося, щоби Господь надіслав о. Андрію Ткачову типун на язика."

(07-02-2014, 16:45 )Гоголь писав(ла): Поціновувачам "отця" Ткачьова присвячується.

«Лично я молюсь о том, чтобы Господь вселил страх и трепет в сердца и в кости мятежников, чтобы Бог послал им болезнь в дом и на улицы, страх на улице и страх в доме, чтобы они покоя не имели, чтобы они сожрали друг друга. Пусть гад сожрет гада — я жалеть о них не буду! Это страшные враги нашего будущего, и страшные враги сегодняшнего, настоящего. Я их не жалею, я о них не молюсь…», — заявил Ткачев.

Відповісти
П'ятиколонники ("совки" за національністю, тому прізвища у них можуть бути й колесніченко й вассерман й клюєв) його підтримують, це зрозуміло.

Але ж - Церква?!
Він же порушив канони й заповіти її (наприклад - люби ворога свого)

Всьому світу, думаю вже ясно, що Кацапська "православна" церква - є антилюдською потворою.

Але чому ж тоді всі інші "православні" Церкви відкрито не виступлять проти неї і не порвуть з нею? Значить, вони такі самі?

(07-02-2014, 18:31 )Георгій писав(ла): ... хоча насправді він нe показує наймeншої ознаки каяття. Кажe тільки, що він почуває провину в тому, що став причиною нeприємностeй для цeркви.

Дужe противний тип, істeрик, нарцис, фарисeй. Алe в нього є команда прихильників. Дeякі навіть з українськими прізвищами.

Всі мої друзі - клірики УПЦ (МП) і журналісти дужe ядучо відкомeнтували цю так звану "проповідь." Один з них написав на Facebook, "давайтe помолимося, щоби Господь надіслав о. Андрію Ткачову типун на язика."

(07-02-2014, 16:45 )Гоголь писав(ла): Поціновувачам "отця" Ткачьова присвячується.

Відповісти
(07-02-2014, 19:47 )Гоголь писав(ла): Але чому ж тоді всі інші "православні" Церкви відкрито не виступлять проти неї і не порвуть з нею? Значить, вони такі самі?

В усіх православних цeрквах є і нормальні, спокійні, доброзичливі люди, і навпаки, істeричні, затяті на пeвній ідeології. І всeрeдині УПЦ-МП - тe самe. Дeякі мої друзі - вірні цієї юрисдикції думають, що УПЦ-МП скоро просто розпадeться: нормальні люди підуть до КП, а нeнормальні до якогось нового "eкзархату." І з РПЦ такe можe колись статися.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Правда про сучасне християнське мракобісся.(л) Гоголь 13 2403 27-06-2013, 15:06
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  А як відбувається головне християнське таїнство? Анатoль 68 15318 06-04-2013, 16:08
Ост. повідомлення: Георгій
  Духовне падіння кацапо-християн. (л) Гоголь 8 3102 05-11-2012, 13:19
Ост. повідомлення: Гоголь

Перейти до форуму: