Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кацапське стадо вже дозріло до повномасштабної війни з Україною
#1
Соловйов вже розглагольствує скільки часу треба, щоб взяти Харків, Дніпропетровськ, Київ. І як краще це зробити: розбомбити, як Алеппо, чи може взяти піхотою.
Відповісти
#2
(30-12-2016, 12:34 )Фенікс писав(ла): Соловйов вже розглагольствує скільки часу треба, щоб взяти Харків, Дніпропетровськ, Київ. І як краще це зробити: розбомбити, як Алеппо, чи може взяти піхотою.

Справа у тому, що ті, хто цього так палко бажає, самі вмирати за це не хочуть й не будуть. А моторола вже за це вмер.
Відповісти
#3
Застосування Росією авіації у війні на Донбасі не можна виключати: вона може бути використана, якщо конфлікт "буде розростатися".

Про це розповів генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець, пише Обозреватель. Відповідаючи на питання, чи буде в війні на Донбасі застосовано авіацію, він сказав: "Це дуже важке питання, і воно вимагає дуже великої уваги. Якщо зараз ми більш або менш зміцнили оборону, те, що стосується застосування авіації, це дуже складне питання. Якщо агресія піде далі, якщо конфлікт буде розростатися... Я не буду говорити про цю ситуацію, але я як військова людина розумію: якщо якісь засоби вичерпали себе і не дають можливості перемогти супротивника, то керівництво починає застосовувати інші засоби і сили, щоб придушити супротивника. Це природно". Виходячи з цього, генерал вважає за необхідне зміцнення, "крім сухопутної оборони, також військ протиповітряної оборони". За словами Уманця, на кордоні з Росією має бути створено "поле, де не міг би пролетіти навіть безпілотник", а також "потужне угруповання зенітно-ракетних військ, щоб присікати будь-які спроби противника наносити удари по наших містах, по нашій державі, по нашим людям".

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/war/1703741-ukrajins...osiji.html
Відповісти
#4
Мета цієї атаки- офіційне визнання Києвом маріонеткових урядів у ОРДЛО представниками населення ОРДЛО й надання ОДЛО , очоленого захарами та плотвою,  офіційного особливого статусу.

Атака складається з залякувань та пропозицій компромісу. 

У якості залякувань оці всі хазіни, александрови, соловйови та разом з ними усе збуджене ольгіно розповідають нам як вони нас захоплять, розбомблять та знищать за кілька днів. 

А у якості пропозицій стовно компромісів, друкуються очевидні фейки типу таємного  нібито "плану Кісінрджера", що з*явився нещодавно у німецькому жовтому виданні Більд, та вчорашьому блозі Пінчука у WSJ, який подається нашими дурнями, як стаття у WSJ, що зовсім не те саме. Одночасно, Гадя Савченко під керівництвом Медведчука просуває оце визнання.

Не варто піддаватися на це.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Юлія Мендель написала фейкову статтю про Байден з Україною hrushka 0 120 04-06-2019, 18:40
Ост. повідомлення: hrushka
Video Грані війни. Логвинове. Torr 2 203 15-03-2019, 19:40
Ост. повідомлення: Torr
Exclamation Міжпартійні війни: радикали вбивають свободівців не вилами, Torr 0 129 20-02-2019, 18:05
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: