Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коли Меланія дасть гуляці-Трампу качалкою по голові? [T]
#1
Коли Меланія дасть гуляці-Трампу качалкою по голові,
прожене його з Білого дому і викине з балкона цього будинку всі його шмотки?
 
Ілюстрація до теми світлиною картини «До дому» українського художника Миколи Пимоненка (1862-1912):

     
Цікавий факт:
Картина М. К. Пимоненка «До дому» послужила причиною скандалу в середовищі Передвижників. Картина без дозволу художника стала прототипом горілчаної етикетки «Спотикач», що випускався горілчаним фабрикантом Шустовим. Передвижники написали гнівного листа Пимоненку, звинувативши його в продажності. Художник був змушений подати у суд на фабриканта з вимогою вилучити з продажу «Спотикач», а етикетку знищити. [https://uk.wikipedia.org/wiki/Пимоненко_Микола_Корнилович ]


Дональд Хврєдовіч виявився патологічним зрадником. Зраджує не лише рідній країні з МосквоПутінщиною, а також в сімейних стосунках. В заголовок винесено цитату зі щоденного інфо-огляду Івана Яковини. Відповідну частину відтворюємо:
<< 
7. Тим часом у президента США розігрується справжня сімейна драма. Я вже писав, що його дружина Меланія Трамп була сильно незадоволена, дізнавшись про те, що він заплатив гроші за мовчання колишній коханці – порноактрисі Стормі Деніелс. Спочатку Меланія демонстративно дистанціювалася від чоловіка. А сьогодні ще йзафоловилп в Твіттері людину, яку Трамп ненавидить більше від усіх на світі – Барака Обаму. Цікаво, що до цього вона читала тільки твіти свого чоловіка, віце-президента Майка Пенса і його дружини Карен Пенс. Появу в цьому списку Обами, загалом, можна охарактеризувати як ляпас. Я ж все чекаю, коли Меланія дасть гуляці-Трампу качалкою по голові, прожене його з Білого дому і викине з балкона цього будинку всі його шмотки. До речі, я вже поцікавився – словенський мат досить схожий на російський і український, тому її промова в подібній ситуації буде зрозуміла нам і без перекладу.
>> 
Цитується за:
8 лютого: Навальний міцно вдарив по Путіну
Іван Яковина, Кореспондент НВ, 08.02.2017 20:50
https://nv.ua/ukr/opinion/yakovina_itogi/8-ljutoho-navalnij-mitsno-vdariv-po-putinu-2450877.html
 
Висвітленню теми автор присвятив окрему публікацію, яку також наводимо.
 
Терпець Меланії Трамп урвався
Іван Яковина – НВ, 08.02.2018 17:03
https://nv.ua/ukr/opinion/yakovina/terpets-melanii-tramp-urvavsia-2450806.html
 
Останні кілька тижнів однією з головних тем для американських ЗМІ стало явне охолодження стосунків Дональда Трампа з дружиною – Меланією.
 
Почалося все з публікації в The Wall street Journal за 12 січня. Газета написала, що в 2016 році юристи Трампа заплатили $130 тис. порноактрисі Стефані Кліффорд (Стормі Деніелс) за мовчання про зв'язок з нинішнім президентом, який нібито мав місце 2006 року.
 
Для пуританської Америки сам по собі такий зв'язок – це дуже погано. Ще гірше те, що він, судячи з усього, почався лише за півтора роки після весілля Трампа та його нинішньої дружини. І лише за кілька місяців після народження їхнього сина – Беррона. Після появи інформації про гроші за мовчання, видання In Touch опублікувало інтерв'ю з порноактрисою за 2011 рік, в якому вона детально розповіла про свій зв'язок із Трампом.
 
Наприклад, повідомила, що Трамп дуже боїться акул, після чого фонди захисту акул отримали величезні гроші від невідомих жертводавців. Але головне, звісно, не акули, а підтвердження того, що у порноактриси та чинного президента був роман.
 
Зараз до всієї цієї історії знову з'явився інтерес публіки. Журналісти благають Стормі Деніелс докладно та чесно розповісти про те, що ж у неї було з Трампом у 2006 році, але вона спритно уникає відповідей. Через те, що "ні, нічого не було" вона не каже, всі вирішили, що було. Всі, включно з Маланією Трамп.
 
Їй, звичайно, неприємно було дізнатися, що її чоловік одразу після весілля закрутив любов із порнозіркою, залишивши її вдома одну сидіти з немовлям. За даними The New York Times, вона "розлютилася" від новин про все це.
 
І ось, Меланія почала мстити. Спочатку вона в найостанніший момент відмовилася вирушити з чоловіком на Економічний форум у Давосі. Натомість, вона раптом сама вирушила в музей Голокосту у Вашингтоні, а потім – до Флориди, де на цілий день засіла в SPA-салоні. Така поведінка першої леді вкрай нетипова для США.
 
У минулому дружини президентів, які скоїли якусь гидоту, демонстративно підтримували своїх чоловіків. Навіть коли гидота була спрямована прямо проти цих дружин. Хілларі Клінтон, зіткнувшись зі зрадою чоловіка – Білла – все одно його підтримувала і захищала від республіканців.
 
Меланія Трамп, навпаки, всім виглядом свідчить, що чоловік її дістав. Вперше в історії США вона вирушила слухати послання чоловіка Конгресу не в одній машині з ним, а з якимись ветеранами воєн. Ба більше, коли Трамп під час виступу підкреслив роль міцної сім'ї для Америки, Меланія залишилася сидіти, хоча весь зал стоячи аплодував її чоловікові. Натяк, загалом, зрозумілий.
 
Треба сказати, що Меланія стала героїнею цілої низки американських гумористичних телешоу, де її представили в досить вигідному світлі, з симпатією. До речі, те, що Меланія не бажає, зціпивши зуби, зносити всі образи від свого чоловіка, вже зробило з неї свого роду героїню навіть для політичних опонентів. Всі відзначають, що вперше в історії США вона не проявляє покірності, а готова відплатити чоловікові за невірність.
 
Загалом, у бідолахи Трампа з'явилася ще одна проблема. Тепер йому варто очікувати підступу не тільки від політичної опозиції, а й від своєї дружини, яка може йому міцно помститися за гріхи минулих років.
 
Ну і останнє: американці її, в основному, підтримують. Для Трампа це не дуже хороший знак. Якщо щось трапиться, винним за розвал сім'ї призначать саме його, а не словенську супермодель, яка говорить зі смішним акцентом.
 
*
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Що радять Трампу люди, яким він довіряє (л) zakhar 2 286 04-01-2017, 10:50
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  Що робиться в Україні? Читаючи новини чи короткі репортажі - чуб стає дибом на голові Бойко 4 432 21-12-2016, 23:05
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Демографічна розбивка - бідні і кольорові дали Трампу перемогу(л,в) Sych 2 259 11-11-2016, 18:44
Ост. повідомлення: Sych

Перейти до форуму: