Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кілька так званих "морально-eтичних" питань
(29-08-2012, 22:50 )Гоголь писав(ла): Тому то в нас і феміністичний рух зовсім інший - більш як копіювання західного.

Не знаю, звідкіля ви берете свої уявлення про український феміністичний рух. Я ось особисто знайомий з українськими феміністками та інколи читаю їхні тексти і можу вас запевнити - вони стовідсотково є частиною західного фемінізму та, нажаль, часто-густо бездумно копіюють його усталені погляди. Нічого оригінально українського в нашому фемінізмі немає.

Цитата:Щоо гомосексуалістів вроджених - таким чином приРОДа позбавляється від бракованого генетичного матеріалу (не розмножуються вони) - тож не потрібно їм заважати і змушувати їх конспіруватись, бо конспіруючись вони часто одружуються і родять дітей, яких, за задумом приРОДи від них вже не має бути.

Я переповім за нагоди ваші дивні уявлення своїм знайомим лесбійкам, які дуже успішно розмножуються Smile
Про Оскара Вайльда, до речі, чули? У нього були двоє дітей, а зараз ще живі його внуки.
Відповісти

Повідомлення в цій темі
RE: Ну, для початку скажу, що на "Заході" одні традиції - у нас - інші. - Автор Kohoutek - 02-09-2012, 09:44
Про "жіночe питання" - Автор Георгій - 06-09-2012, 15:26
RE: Про "жіночe питання" - Автор Kohoutek - 07-09-2012, 10:12
RE: Про "жіночe питання" - Автор Oleksa - 07-09-2012, 20:58

Перейти до форуму: