Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кісельйов, Інтер і проституція
#1
На Інтері почалася проституція Кісельова. Тяягнибока таки немає. Сам Кісельйов щось у якомусь напівшоковому стані. Два рази ляпнув " в обрЯтном порядке". А Яйценюк і Клічко тупо мовчать і беруть участь у цьому... не знаю, як сказати.
Отакоє от (с).

Зараз слово тримає народний кровосісь і заслужений спіздстерігач Мікола Пахло.
Відповісти
#2
(26-10-2012, 21:40 )E-st писав(ла): На Інтері почалася проституція Кісельова. Тяягнибока таки немає. Сам Кісельйов щось у якомусь напівшоковому стані. Два рази ляпнув " в обрЯтном порядке". А Яйценюк і Клічко тупо мовчать і беруть участь у цьому... не знаю, як сказати.
Отакоє от (с).

Зараз слово тримає народний кровосісь і заслужений спіздстерігач Мікола Пахло.
Кисельов пояснив Тягнибоку телефоном що Симоненко і Пахло влаштували істерику, не бажаючи зустрічатися з Тягнибоком. Що тепер Пахло співатиме про незастосування адмінресурсу?
Це той Кисельов, котрий вітав виходи газет і журналів з білими обкладинками і сторінками на знак протесту проти цензури? А вийти в ефір з білим екраном було слабо. Якби заявив що тоді й передачі не буде - це було б чесно. А так - демонстрація залежности і небажання втрачати гроші. Прогнувся. А я його поважав як профі. Ганебно.

Відповісти
#3
Олена Білозерська
42 хвилин тому через мобільний
21:20. Вже біля години на території телестудії, де проходить ток-шоу "Велика політика", відбувається "веселуха", про яку мені в реальному часі повідомляє з місця подій свободівець пан Велеслав.

За його словами, на ток-шоу був запрошений Олег Тягнибок, також зі студією був узгоджений список осіб, які прийдуть з ним. А їх, включно з Тягнибоком, не пускають! Натомість пустили якихось інших людей. О
лег Тягнибок, Андрій Мохник і ще кілька свободівців змогли буквально прорватися на територію телестудії і стоять там в оточенні міліції, в т.ч. "Беркуту". Присутній відомий усім підполковник Оніщенко. Міліції все більшає. Кажуть, що приїхав і вже знаходиться у студії Азаров, і начебто через нього така раптова "зміна планів". Свободівці, які не потрапили у двір студії, розхитують ззовні паркан. Того й дивись почнуться затримання, вважає пан Велеслав.

Спасибі мешканцям Донбасу за гарний завершальний акорд у виборчій кампанії "Свободи". Влада сама не розуміє, що робить?

Нагадую принагідно: жодного голосу бандитам.

http://www.facebook.com/bilozerska


Відповісти
#4
чи була бодай яка реакція Яценюка і Кличка на ці всі події?

Я трошкі відволікся на дитину, то не глянув. Власне, тільки цей момент мене й цікавив.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video Інтер-друзі: Юга-плокулол дружить з італійцем Джуліані Torr 1 137 14-05-2019, 22:06
Ост. повідомлення: Torr
  Чому не згорів Інтер?! Torr 5 639 06-09-2016, 01:28
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  Інтер вирізав привітання "Слава Україні!" співака Пономарьова у ефірній телеверсії(/) Бойко 2 457 01-09-2016, 15:44
Ост. повідомлення: pani

Перейти до форуму: