Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
? ? ? - Мальдіви-Давос-Відень: Запаморочливе падіння Порошенко
#1
Моя думка НЕ обов"язково співпадає з думкою автора.[Зображення: 1][Зображення: 1][Зображення: 1]
--------------------------------------
Мальдивы-Давос-Вена: Головокружительное падение Порошенко

31 января 2018
[*]http://alternatio.org/articles/articles/item/55970-maldivy%E2%80%93davos%E2%80%93vena-golovokruzhitelnoe-padenie-valtsmana

[Зображення: fullsize.jpg]


http://alternatio.org/articles/articles/...-valtsmana

«Пацани, це фіаско!» - так можна назвати підсумки міжнародного економічного форуму в Давосі. Власне кажучи, справа навіть не в швейцарському курорті. Шут з ним. Справа в Порошенко. Це була його перша міжнародна «засвітка» в 2018 році. Ви навіть не уявляєте, як для нього важливі всі ці Давосі, Брюссель та інші «пасе». У нього, поза всяким сумнівом, особлива «Манечка» - болюча, патологічна пристрасть до самозамилування на тлі «світового геополітичного процесу». Він і «новий світовий порядок». Петро Олексійович «дає мудрі настанови лідерам». Порошенко очолює «широку антиросійську коаліцію».

Після того, як Україна перетворилася в «нову аграрну наддержаву», в якій залишилося єдине виробництво у вигляді кондитерських фабрик «Рошен», для верховного головнокомандувача залишилася одна відрада - «блищати» на світових форумах, потискати руки лідерам цивілізованого світу. І, природно, просити грошей. Або «оборонна зброя».

«Перлиною Давосу» повинна була стати зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом. Міністр закордонних справ Клімкін заздалегідь анонсував «фантастичний формат»: «дружня багатогодинна бесіда двох вершителів доль світу на тлі засніжених Альп». Неквапливо прогулюючись вулицями гірськолижного курорту, Порошенко і Трамп повинні були обговорити розділ Росії після її неминучого краху, «план Маршалла» для компанії «Рошен», що має на увазі багатомільярдні вливання в креативні українські стартапи, ситуацію на Близькому Сході і протидія «русского мира» в Європейському Союзі. Як ви розумієте, абсолютно не важливо, про що б вони говорили і скільки часу тривала б зустріч. Головне - сам факт. Все інше, як то кажуть, справа піару і підгодованих блогерів. Треба було терміново реабілітуватися за відпочинок на Мальдівах «в розпал багаторічної війни з Росією».

До останнього моменту Порошенко був впевнений, що зустріч відбудеться. Він її сам анонсував в численних інтерв'ю, які давав за підсумками «дуже плідних переговорів із західними інвесторами, які мріють вкласти величезні кошти в бурхливо розвивається економіку нації». І раптом - бамммм! Дональд сів у літак і різко полетів, кинувши вірного «союзника», самотньо чекає його біля туалету в «Українському домі» (умовна назва лобі, де олігарх Пінчук годував всіх салом та варениками з картоплею). Офіційна причина - американському президенту просто не вистачило часу. Дуже щільний графік. Ось він і відбув назад в Штати, довіривши держсекретареві Тіллерсона «перетерти» з «провінційним лідером».

І, головне, знаєте, що найприкріше? У сверхплотном графіку Трампа знайшовся час поспілкуватися з президентом Руанди. Руанди, Карл! І ще сфотканная з цим ні ... африканцем на тлі державних прапорів США і «ср ... ний діри» (його вираз)! Причому прапор Руанди до болю нагадує «прапор» європейської наддержави. Ось про це мріяв Порошенко. Однією фотографії йому б вистачило для початку кампанії «Нова віха в стосунках між Америкою і нацією». Але не склалося. Тріумф накрився білосніжним альпійським снігом.

Головне, Петро Олексійович привіз в Давос членів своєї сім'ї. Щоб «світова економічна еліта звикала мати справи з представниками спадкової української монархії». Син - депутат, вдумливий політик і прогнозист. Його дружина - успішний лідер аграрних стартапів. Правда, ім'я їй треба змінити. А то «Юлія Порошенко» дуже нагадує «Юлію Тимошенко» - найлютішого ворога Петра Олексійовича. Клан президента вів світське життя на раутах Давосу, очікуючи моменту тріумфу Порошенко. Нікого особливо не збентежив той факт, що глава МВФ Крістін Лагард навіть не натякнула на відновлення фінансування України за програмою розширеного фінансування. Вона чітко, в дусі Ільфа і Петрова, заявила: спочатку реформи, прийняття закону про Антикорупційне суді, а потім поговоримо про гроші. Може бути. Петро Олексійович відразу ж все перебрехав і розповів підгодованим журналістам свого телеканалу із зухвалим сексуальним назвою «Прямий» (це не жарт) про готовність МВФ виділити два мільярди доларів вже в квітні 2018 року. Найцікавіше, що його міністр фінансів в той же день заявив про можливий приїзд місії Фонду до Києва в травні місяці. Але то дурниця. Як і обіцянку підвищити ціни на газ для населення відповідно до вимог МВФ. Головне - зустріч з Дональдом. «Оборонне зброю», «мільярди доларів» і «план Маршалла». Ага. Фіаско. Полетів Дональд, залишивши Петра Олексійовича з простягнутою рукою. Картина маслом.

Знаєте, зазвичай після тусні в Давосі все «заряджені на позитив» представники медіа починають кричати про «десятках важливих зустрічей, які провів Порошенко на полях саміту», підраховувати сотні мільйонів доларів, які вже виділені для підтримки «креативних стартапів України». Весь світ як би з Україною, причому «міжнародна ізоляція Росії продовжує посилюватися». Цього разу все по-іншому. Привезена президентським бортом в Давос медіа-обслуга Порошенко мовчить, як риба об лід. Лише з'являються заздрісні пости в «Фейсбуці» прощо в «Російському домі» наливають горілку «Онєгін». Зате в «Українському домі» все захоплюються менеджерськими якостями Юлії Порошенко і її «стартапами». Це дуже модне слово серед особин з «української еліти». Всі займаються або «кластерами», або «хабами», або «стартапами». До речі, недавно був опублікований міжнародний рейтинг стартапів в сфері ай-ти. Україна в ньому дійсно представлена. Знаєте, в якої категорії? «WTF». У довільному перекладі - «що за х ... ня?». Це, поза всяким сумнівом, велике досягнення древньої шумерської нації.

Головний результат Давоського саміту для Порошенка - різка втрата інтересу амеро до персони Петра Олексійовича. Звідси і відчайдушний заяву головкому про умови свого балотування на другий президентський термін. Насправді, це питання для нього вже давно вирішене. Вся адміністрація Петра Олексійовича вже півроку займається реалізацією сценарію «Другий термін»: зачищається інформаційний простір, неугодним каналах перекривають кисень, майже сформовані три виборчих штабу - офіційний (очолює лідер фракції «БПП» Герасимов), тіньовий (секретар Радбезу Турчинов) і стратегічний (тільки довірені особи Петра Порошенка і члени його сім'ї). І раптом в Давосі президент говорить про те, що якщо протягом шести місяців не будуть реалізовані «радикальні реформи», то він не стане балотуватися на другий термін. Явна спроба позалицятися до амер: дивіться, я готовий на все, не штовхайте, будь ласка! Не допомогло. Трамп, повторюся, вважав за краще зустрітися з президентом Руанди, а не з Порошенком.

В тему можна згадати про принизливі для Порошенка спогадах віце-президента США Джо Байдена. Джо розповів, як шмагав Петра Олексійовича: «Я дав йому шестеро годин для звільнення одіозного генпрокурора (мова йде про Шокін), і він все зробив». Яке це було чути Петру Олексійовичу, великому лідеру «світової антипутінської коаліції»? Самі розумієте. А самолюбство у головкому болісно параноїдальна. Та й візит до Києва спецспосланніка Держдепу Курта Волкера не дає підстав для оптимізму. Курт знову почав розповідати про необхідність виконання Мінських угод. А їх місцеві патріоти вже поховали як «глобальну зраду», прийнявши закон про «деокупацію окупованих територій». І ось знову їх примушують виконувати «Мінськ-2». Зрада? Без сумніву. Більш того, Волкер зустрівся з лідерами «Опозиційного блоку» Юрієм Бойко і Сергієм Льовочкіним. Вони вважаються лідерами кремлівської п'ятої колони. А Курт з ними Фоткай і розмови розмовляє? Зрада? Так, однозначно.

Все зовнішнє фінансування «країни стартапів» заморожено. Національний банк, щоб зупинити вільне падіння гривні, змушений вдаватися до драконівських заходів: різко збільшивши ставку рефінансування, погрожує відкликати ліцензії у банків, «спекулюють на курсі валют». Але ефект слабкий: гривня трохи сповільнила своє падіння, зате різко зросли ціни на продукти і бензин. Тому цілком логічно, що Петро Порошенко відразу після Давосу вирішив поїхати в Австрію. Візит запланований на 8 лютого. Зазвичай про подібного роду поїздках повідомляють за місяць-два. А тут така терміновість ... Причому тут Відень, запитаєте ви. Та все просто: із зустрічі в холі п'ятизіркового готелю австрійської столиці почалося президентство Порошенко. Цілком ймовірно, там же воно і закінчиться. Чи не в оперу ж поїхав головнокомандувач. І не ласувати тортиком «Захер». У Відні вже кілька років чекає екстрадиції в США олігарх Дмитро Фірташ. Саме з ним зустрічався Порошенко перед президентськими виборами в холі готелю. Там був узгоджений план «перемоги в першому турі». Та багато чого цікавого було погоджено, в тому числі і мерство нічого не підозрює Віталіка. Він же думав, що стане новим гауляйтером України, а опинився на чолі Києва.

Ясна річ, що переговори з Фірташем не афішуються. І будь-які згадки про контакти Порошенко із збіглим олігархом стануть відмовлятися. Але, рано чи пізно, все таємне стає явним. І соратники Порошенка, поза всяким сумнівом, зіллють інформацію «неполжівим ЗМІ». Петро Олексійович загнаний в кут. Але це не означає, що він здається. Навпаки, з потроєною енергією Порошенко стане чіплятися за владу. Контакти з Фірташем йому потрібні, в тому числі, і для протидії «грузинської загрозу». Як тільки стало відомо, що Трамп не зустрівся з головкомом, Міхо Саакашвілі заявив про відновлення «маршів за імпічмент». Перший такий марш запланований на 4 лютого. Суд засудив екс-президента Грузії до «нічному домашнього арешту». Він не має права залишати свою квартиру, розташовану біля майдану, з десятої вечора до сьомої ранку. Зроблено це з метою обмеження пересувань Саакашвілі по країні. Але Міхо, швидше за все, отримав гарантії відновлення фінансування, тому його прихильників звозитимуть до Києва для організації «імпічменту бариги». Ось, як то кажуть, і з'їздив Петро Олексійович в Давос «за хлібом» ...

 

Олександр Зубченко,

спеціально для alternatio.org
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
#2
(03-02-2018, 11:27 )stryjko_bojko писав(ла): Моя думка НЕ обов"язково співпадає з думкою автора.[Зображення: 1][Зображення: 1][Зображення: 1]
--------------------------------------
Мальдивы-Давос-Вена: Головокружительное падение Порошенко

31 января 2018
[*]http://alternatio.org/articles/articles/item/55970-maldivy%E2%80%93davos%E2%80%93vena-golovokruzhitelnoe-padenie-valtsmana

[Зображення: fullsize.jpg]


http://alternatio.org/articles/articles/...-valtsmana

«Пацани, це фіаско!» - так можна назвати підсумки міжнародного економічного форуму в Давосі. Власне кажучи, справа навіть не в швейцарському курорті. Шут з ним. Справа в Порошенко. Це була його перша міжнародна «засвітка» в 2018 році. Ви навіть не уявляєте, як для нього важливі всі ці Давосі, Брюссель та інші «пасе». У нього, поза всяким сумнівом, особлива «Манечка» - болюча, патологічна пристрасть до самозамилування на тлі «світового геополітичного процесу». Він і «новий світовий порядок». Петро Олексійович «дає мудрі настанови лідерам». Порошенко очолює «широку антиросійську коаліцію».

Після того, як Україна перетворилася в «нову аграрну наддержаву», в якій залишилося єдине виробництво у вигляді кондитерських фабрик «Рошен», для верховного головнокомандувача залишилася одна відрада - «блищати» на світових форумах, потискати руки лідерам цивілізованого світу. І, природно, просити грошей. Або «оборонна зброя».

«Перлиною Давосу» повинна була стати зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом. Міністр закордонних справ Клімкін заздалегідь анонсував «фантастичний формат»: «дружня багатогодинна бесіда двох вершителів доль світу на тлі засніжених Альп». Неквапливо прогулюючись вулицями гірськолижного курорту, Порошенко і Трамп повинні були обговорити розділ Росії після її неминучого краху, «план Маршалла» для компанії «Рошен», що має на увазі багатомільярдні вливання в креативні українські стартапи, ситуацію на Близькому Сході і протидія «русского мира» в Європейському Союзі. Як ви розумієте, абсолютно не важливо, про що б вони говорили і скільки часу тривала б зустріч. Головне - сам факт. Все інше, як то кажуть, справа піару і підгодованих блогерів. Треба було терміново реабілітуватися за відпочинок на Мальдівах «в розпал багаторічної війни з Росією».

До останнього моменту Порошенко був впевнений, що зустріч відбудеться. Він її сам анонсував в численних інтерв'ю, які давав за підсумками «дуже плідних переговорів із західними інвесторами, які мріють вкласти величезні кошти в бурхливо розвивається економіку нації». І раптом - бамммм! Дональд сів у літак і різко полетів, кинувши вірного «союзника», самотньо чекає його біля туалету в «Українському домі» (умовна назва лобі, де олігарх Пінчук годував всіх салом та варениками з картоплею). Офіційна причина - американському президенту просто не вистачило часу. Дуже щільний графік. Ось він і відбув назад в Штати, довіривши держсекретареві Тіллерсона «перетерти» з «провінційним лідером».

І, головне, знаєте, що найприкріше? У сверхплотном графіку Трампа знайшовся час поспілкуватися з президентом Руанди. Руанди, Карл! І ще сфотканная з цим ні ... африканцем на тлі державних прапорів США і «ср ... ний діри» (його вираз)! Причому прапор Руанди до болю нагадує «прапор» європейської наддержави. Ось про це мріяв Порошенко. Однією фотографії йому б вистачило для початку кампанії «Нова віха в стосунках між Америкою і нацією». Але не склалося. Тріумф накрився білосніжним альпійським снігом.

Головне, Петро Олексійович привіз в Давос членів своєї сім'ї. Щоб «світова економічна еліта звикала мати справи з представниками спадкової української монархії». Син - депутат, вдумливий політик і прогнозист. Його дружина - успішний лідер аграрних стартапів. Правда, ім'я їй треба змінити. А то «Юлія Порошенко» дуже нагадує «Юлію Тимошенко» - найлютішого ворога Петра Олексійовича. Клан президента вів світське життя на раутах Давосу, очікуючи моменту тріумфу Порошенко. Нікого особливо не збентежив той факт, що глава МВФ Крістін Лагард навіть не натякнула на відновлення фінансування України за програмою розширеного фінансування. Вона чітко, в дусі Ільфа і Петрова, заявила: спочатку реформи, прийняття закону про Антикорупційне суді, а потім поговоримо про гроші. Може бути. Петро Олексійович відразу ж все перебрехав і розповів підгодованим журналістам свого телеканалу із зухвалим сексуальним назвою «Прямий» (це не жарт) про готовність МВФ виділити два мільярди доларів вже в квітні 2018 року. Найцікавіше, що його міністр фінансів в той же день заявив про можливий приїзд місії Фонду до Києва в травні місяці. Але то дурниця. Як і обіцянку підвищити ціни на газ для населення відповідно до вимог МВФ. Головне - зустріч з Дональдом. «Оборонне зброю», «мільярди доларів» і «план Маршалла». Ага. Фіаско. Полетів Дональд, залишивши Петра Олексійовича з простягнутою рукою. Картина маслом.

Знаєте, зазвичай після тусні в Давосі все «заряджені на позитив» представники медіа починають кричати про «десятках важливих зустрічей, які провів Порошенко на полях саміту», підраховувати сотні мільйонів доларів, які вже виділені для підтримки «креативних стартапів України». Весь світ як би з Україною, причому «міжнародна ізоляція Росії продовжує посилюватися». Цього разу все по-іншому. Привезена президентським бортом в Давос медіа-обслуга Порошенко мовчить, як риба об лід. Лише з'являються заздрісні пости в «Фейсбуці» прощо в «Російському домі» наливають горілку «Онєгін». Зате в «Українському домі» все захоплюються менеджерськими якостями Юлії Порошенко і її «стартапами». Це дуже модне слово серед особин з «української еліти». Всі займаються або «кластерами», або «хабами», або «стартапами». До речі, недавно був опублікований міжнародний рейтинг стартапів в сфері ай-ти. Україна в ньому дійсно представлена. Знаєте, в якої категорії? «WTF». У довільному перекладі - «що за х ... ня?». Це, поза всяким сумнівом, велике досягнення древньої шумерської нації.

Головний результат Давоського саміту для Порошенка - різка втрата інтересу амеро до персони Петра Олексійовича. Звідси і відчайдушний заяву головкому про умови свого балотування на другий президентський термін. Насправді, це питання для нього вже давно вирішене. Вся адміністрація Петра Олексійовича вже півроку займається реалізацією сценарію «Другий термін»: зачищається інформаційний простір, неугодним каналах перекривають кисень, майже сформовані три виборчих штабу - офіційний (очолює лідер фракції «БПП» Герасимов), тіньовий (секретар Радбезу Турчинов) і стратегічний (тільки довірені особи Петра Порошенка і члени його сім'ї). І раптом в Давосі президент говорить про те, що якщо протягом шести місяців не будуть реалізовані «радикальні реформи», то він не стане балотуватися на другий термін. Явна спроба позалицятися до амер: дивіться, я готовий на все, не штовхайте, будь ласка! Не допомогло. Трамп, повторюся, вважав за краще зустрітися з президентом Руанди, а не з Порошенком.

В тему можна згадати про принизливі для Порошенка спогадах віце-президента США Джо Байдена. Джо розповів, як шмагав Петра Олексійовича: «Я дав йому шестеро годин для звільнення одіозного генпрокурора (мова йде про Шокін), і він все зробив». Яке це було чути Петру Олексійовичу, великому лідеру «світової антипутінської коаліції»? Самі розумієте. А самолюбство у головкому болісно параноїдальна. Та й візит до Києва спецспосланніка Держдепу Курта Волкера не дає підстав для оптимізму. Курт знову почав розповідати про необхідність виконання Мінських угод. А їх місцеві патріоти вже поховали як «глобальну зраду», прийнявши закон про «деокупацію окупованих територій». І ось знову їх примушують виконувати «Мінськ-2». Зрада? Без сумніву. Більш того, Волкер зустрівся з лідерами «Опозиційного блоку» Юрієм Бойко і Сергієм Льовочкіним. Вони вважаються лідерами кремлівської п'ятої колони. А Курт з ними Фоткай і розмови розмовляє? Зрада? Так, однозначно.

Все зовнішнє фінансування «країни стартапів» заморожено. Національний банк, щоб зупинити вільне падіння гривні, змушений вдаватися до драконівських заходів: різко збільшивши ставку рефінансування, погрожує відкликати ліцензії у банків, «спекулюють на курсі валют». Але ефект слабкий: гривня трохи сповільнила своє падіння, зате різко зросли ціни на продукти і бензин. Тому цілком логічно, що Петро Порошенко відразу після Давосу вирішив поїхати в Австрію. Візит запланований на 8 лютого. Зазвичай про подібного роду поїздках повідомляють за місяць-два. А тут така терміновість ... Причому тут Відень, запитаєте ви. Та все просто: із зустрічі в холі п'ятизіркового готелю австрійської столиці почалося президентство Порошенко. Цілком ймовірно, там же воно і закінчиться. Чи не в оперу ж поїхав головнокомандувач. І не ласувати тортиком «Захер». У Відні вже кілька років чекає екстрадиції в США олігарх Дмитро Фірташ. Саме з ним зустрічався Порошенко перед президентськими виборами в холі готелю. Там був узгоджений план «перемоги в першому турі». Та багато чого цікавого було погоджено, в тому числі і мерство нічого не підозрює Віталіка. Він же думав, що стане новим гауляйтером України, а опинився на чолі Києва.

Ясна річ, що переговори з Фірташем не афішуються. І будь-які згадки про контакти Порошенко із збіглим олігархом стануть відмовлятися. Але, рано чи пізно, все таємне стає явним. І соратники Порошенка, поза всяким сумнівом, зіллють інформацію «неполжівим ЗМІ». Петро Олексійович загнаний в кут. Але це не означає, що він здається. Навпаки, з потроєною енергією Порошенко стане чіплятися за владу. Контакти з Фірташем йому потрібні, в тому числі, і для протидії «грузинської загрозу». Як тільки стало відомо, що Трамп не зустрівся з головкомом, Міхо Саакашвілі заявив про відновлення «маршів за імпічмент». Перший такий марш запланований на 4 лютого. Суд засудив екс-президента Грузії до «нічному домашнього арешту». Він не має права залишати свою квартиру, розташовану біля майдану, з десятої вечора до сьомої ранку. Зроблено це з метою обмеження пересувань Саакашвілі по країні. Але Міхо, швидше за все, отримав гарантії відновлення фінансування, тому його прихильників звозитимуть до Києва для організації «імпічменту бариги». Ось, як то кажуть, і з'їздив Петро Олексійович в Давос «за хлібом» ...

 

Олександр Зубченко,

спеціально для alternatio.org
[*]

дупа навкруги
Відповісти
#3
Я вже не раз писав, що Порошенку прийдеться постійно переписувати сценарій своєї передвиборчої кампанії. Тепер він і сам вже це зрозумів і дав команду написати новий сценарій до осені...

А восени прийдеться писати інший сценарій...
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video "Махабхарата" - Послання Всевишнього про злет і падіння людських душ і цивілізацій... філософ 4 336 28-03-2018, 09:24
Ост. повідомлення: alien
  72,4% росіян відчувають падіння рівня життя stryjko_bojko 23 1059 03-01-2018, 21:11
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  цей безвіз сприймають як падіння Берлінської стіни Torr 38 2351 13-06-2017, 03:55
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс

Перейти до форуму: