Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маю питання до шановного панства. Писали що ніби-то якась дівчина загинула при розго
Question 
при розгоні Майдана. А потім ці повідомлення десь зникли.
То чи загинула, чи ні??
Якщо загинула, то як її ім‘я?
Якщо не загинула, і повідомлення було неправдивим, то хто пустив це повідомлення?
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
(02-12-2013, 03:01 )Хвізик писав(ла): при розгоні Майдана. А потім ці повідомлення десь зникли.
То чи загинула, чи ні??
Якщо не загинула, і повідомлення було неправдивим, то хто пустив це повідомлення?
Відповісти
(02-12-2013, 03:14 )pani писав(ла):
(02-12-2013, 03:01 )Хвізик писав(ла): при розгоні Майдана. А потім ці повідомлення десь зникли.
То чи загинула, чи ні??
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
Ну ХТО це зараз може знати???? ВИ взагалі уявляєте ЯКИЙ зараз поітк інфи йде?
Відповісти
(02-12-2013, 04:10 )pani писав(ла): Ну ХТО це зараз може знати???? ВИ взагалі уявляєте ЯКИЙ зараз поітк інфи йде?
Уявляю. Але поширювачів неправдивих чуток слід виявляти і знешкоджувати. Бо сьогодні цілий день лиш те і роблю, що пояснюю людям, що чутки про загибель дівчини є дезінформацією. Але сам все-таки певен не був. А місцевий укр піп не схтів мене слухати, то ще й молебня за упокій відслужив...
Погана чутка поширюється моментально, а от її спростування мало хто чує. Такі от закони інформ війни
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  От сиджу та гадаю - чи є якась різниця між Хілларі Клінтон та Юлею Тимошенко. charly3091 4 455 30-11-2018, 17:24
Ост. повідомлення: Волод
Exclamation Зоряні війни: цивілізація на Проксимі Центавра загинула Torr 22 1565 10-03-2018, 03:06
Ост. повідомлення: stqr
Sad Внаслідок диверсійного нападу під Києвом загинула Аміна Окуєва(/) Slavix 5 763 31-10-2017, 02:02
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: