Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Медведчук попередив В'ятровича, тобто доніс нам до відома позицію кремля (/)
#1
 Порошенко відповідає за безпеку В'ятровича, бо йому підпорядковані СБУ та інші спецслужби.

Порошенку варто зрозуміти, що кремль на примітивних залякуваннях та попередженнях В'ятровича не зупиниться. Якщо щось трапиться з ним, народ виде з-під контролю.
------------------------------------------------------
Віктор Медведчук повідомив, що Інститут національної пам'яті розколює Україну
http://umoloda.kiev.ua/number/0/2006/110902/
Віктор Медведчук, кум Путіна та лідер Громадського руху "Український вибір - право народу", у своєму блозі повідомив, що на його думку Український інститут національної пам'яті працює на розкол країни.

"Найбільш безглузді ідеї намагається втілити в життя глава Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович. Закінчивши знесення пам'ятників радянської епохи, перейменувавши сотні українських міст і сіл, В'ятрович почав боротьбу з "радянськими" датами в календарі свят - 8 Березня, 1 і 9 Травня", - вважає Медведчук.

Він впевнений, що українське суспільство не сприймає відміну радянських свят, а об'єднуватися потрібно навколо історії Великої Вітчизняної війни.

"Чим як не спробою розколоти країну є потуги євроінтеграторів провести ревізію історії і переписати її? Складається враження, що українські чиновники змагаються за звання "головного декомунізатора країни": глава Мін'юсту Павло Петренко виступає з ініціативою скасувати всі радянські нормативні акти, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, нарікаючи на "радянський" День космонавтики, пропонує перенести його на листопад, столична влада має намір перейменувати проспект Перемоги ...", - пише Медведчук.

При цьому Медведчук пише, що ідея ввести Шевченківський день (9 березня) та День сім'ї (у другу п'ятницю вересня) українці не підтримали.

"Демонструючи явний непрофесіоналізм, дозволяючи собі псевдонаукові висловлювання і маніпулюючи історичними фактами, очолюваний В'ятровичем колектив невтомно піднімає болючі для українського суспільства питання, поглиблюючи розкол в країні", - критикує установу, що займається пропагуванням української історії.

Володимир В'ятрович у Facebook прокоментував критику від Медведчука.

"Є істоти з якими значно певніше почуваєшся коли вони тебе атакують, ніж коли вони тебе захищають. Справою Василя Стуса доведено", - написав В'ятрович. при цьому нагадавши, що віктор Медведчук був у радянські часи одним із захисників репресованого поета Василя Стуса.
. . .
Читати і писати російською не вмію.
Відповісти
#2
Доки ще цей кремлівський агент буде бузотерити в Україні?
Відповісти
#3
(22-04-2017, 07:44 )Фенікс писав(ла): Доки ще цей кремлівський агент буде бузотерити в Україні?

Мабуть, доти, доки залишатиметься кумом Путіна!
Відповісти
#4
ПОЛІТИКА «Український вибір» і сам Медведчук є антиукраїнськими по своїй суті» – Бобиренко про подію в Конотопі 27 Квітень 2017, 23:50 повний текст тут: http://www.radiosvoboda.org/a/28455866.html

Відео:
Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав шабаш сепаратистів!
https://m.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E

 Ольга Коренєва Конотоп – Відео, на якому міський голова Конотопу, свободівець Артем Семеніхін зриває захід партії Віктора Медведчука «Український вибір», викликало ажіотаж у соцмережах. Семеніхін «Український вибір» називає антиукраїнським. Він не «зірвав», говорить, а «не дозволив» проводити державну зраду в своєму місті. В «Українському виборі» всі звинувачення спростовують. Експерти ж говорять: щоб не було подібних ситуацій, мають добре працювати спецслужби, всі антиукраїнські організації мають бути заборонені на державну рівні Так закінчився захід партії «Український вибір» у Конотопі на Сумщині. Міський голова Артем Семеніхін «припинив», за його словами, антиукраїнську діяльність. Розповідає, що довелося покинути справи в Києві і навіть перевищити швидкість, аби встигнути й не дати відбутися «сепаратистському шабашу». Зазначає, що як учасник АТО, не міг допустити цього у рідному місті.

«Я був у відрядженні в Києві, за 250 кілометрів від Конотопа. Я був на засіданні НКРЕ. Мені зателефонували з Конотопа, сказали, що тут відбувається сепаратистський шабаш, що приїхали озброєні «тітушки». Я одразу вирушив на Конотоп. Коли приїхав, вони вже почали голосування за якийсь там місцевий референдум, на кшталт того, що були в Донецьку, в Луганську. Я учасник бойових дій в зоні АТО, воював у складі 92-ої бригади. Я діючий офіцер ЗСУ, тимчасово відкомандирований для виконання обов’язків міського голови. Звичайно, що я зайшов і одразу… зробив те, що зробив. Не дозволив проводити оцю дурню, шабаш, оцю зраду України в нашому місті, місті українських перемог – Конотопі. Я попередив, що якщо вони знову тут з’являться, то з ними ніхто церемонитись не буде, а одразу викидатимуть з вікна», – розповів міський голова Конотопу Артем Семеніхін.

За словами голови «Національного корпусу» Сумщини Сергія Яременка, який також брав участь у блокуванні заходу «Українського вибору» в Конотопі, спочатку організатори планували провести зібрання партії в Сумах, але побоялися, що там його зірвуть. «Цим «шабашем» «Український вибір» хотів звинуватити Україну в невиконанні «Мінських угод». За інформацією, яку я маю, цей захід мав відбутися в Сумах, але в останній момент вони його перенесли в Конотоп. Бо в Сумах його б не дали навіть почати», – говорить голова «Національного корпусу» Сумщини Сергій Яременко. Дії Семеніхіна – бандитські? У прес-службі «Українського вибору» всі звинувачення щодо сепаратизму та антиукраїнської діяльності спростовують. Запевняють, що учасники руху виступають за суверенну й територіально цілісну Україну. А от дії Семеніхіна називають бандитськими.

«Український вибір» Медведчука, як і сам Медведчук, є антиукраїнськими по своїй суті, за своїми завданнями Віктор Бобиренко 28.4.2017 «Український вибір» і сам Медведчук є антиукраїнськими по своїй суті» – Бобиренко про подію в Конотопі

Що Путін, що Медведчук – це абсолютне зло. Ті люди, які «повелися», мають розуміти: або їх використовують «втемну, як лохів», або вони є співучасниками злочину. Будь-які дії «Українського вибору» в Україні – це злочин. Проте їх має забороняти не Артем Семеніхін чи Віктор Бобиренко, а держава Україна. Взяти і заборонити, як компартію», – говорить експерт «Бюро аналізу політики» Віктор Бобиренко. Зрив заходів, організованих «Українським вибором», відбувається вже не вперше. На початку квітня активісти намагались зірвати подібне зібрання партії в Хмельницькому, в лютому ж представники «Національного корпусу» зірвали форум «Українського вибору» в Маріуполі.
-------------------------------

Дійсно, чому Верховна рада не прийме закон чи Парубій не звернеться до СБУ, щоб заборонили  такі організації, які заперечують окупацію і пропонують "мир, як здачу" чи щось подібне. Ось Орбан, заборонив соросовий універ і все. Поставив на вуха весь Брюссель, вони навіть його на килим викликали, а він з того сміється: каже що Сорос створив мережу інституцій, які зумисно займаються підривом стабільності у Європі. І готовий це довести. Бідний Сорос побіг цілуватися із Юнкером, але переконаний, що нічого не вдіють. Так і у нас потрібно: приймати радикальні рішення до таких, як Медведчук  чи одеська міська рада.

Верховна рада повинна позбавити Медведчука громадянства, а одеську міську раду розпустити. Крапка.

Псевдодемократія доходить до абсурдів. Якийсь депутат київради від Самопомочі (Галевський чи що?) виступив проти запровадження української мови у сфері облуговування, бо у законі написано, що робоча мова на підприємствах може бути довільна. Типу, закон забороняє вимагати говорити українською мовою у метро, крамницях та різних бюро з обслуговування покупців та клієнтів, тому постанова київради є незаконна.
. . .
Читати і писати російською не вмію.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Порошенко - агент "Кремля" Николай Шевченко 1 339 14-06-2018, 17:35
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  «Націоналіст» В.Медведчук vs «Нацист» П.Порошенко ? (T) McOgon 0 346 23-01-2018, 00:11
Ост. повідомлення: McOgon
  Медведчук замішаний в зв'язку між Трампом та Путіном? hrushka 11 828 20-05-2017, 03:22
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: