Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ми повинні споживати шкірку я'єць а не викидати ...
В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

[не знаю скільки вітамін витримають намірине печення]

Subject: Why You Should Be Eating Eggshells Instead of Throwing Them Away

https://spoonuniversity.com/lifestyle/wh...eggshells/
Відповісти
(30-06-2016, 16:04 )hrushka писав(ла): В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

Відповісти
Ну, тоді наїстеся сальмонелочки

(30-06-2016, 17:21 )BROTHER писав(ла):
(30-06-2016, 16:04 )hrushka писав(ла): В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

Відповісти
Question 
(30-06-2016, 17:42 )Бойко писав(ла): Ну, тоді наїстеся сальмонелочки

Відповісти
(30-06-2016, 17:49 )hrushka писав(ла):

Можна в печі тільки залежить як багато шкірки щоби кожна частинка догрілася до бажаної горячі. Великий вплив буде мати посудина. Між 5 та 10 хвилин повинно'б вистачить.
Відповісти
Тому і лайно, і вапняна шкірка яєць йдуть не у їжу, а на добрива за нормальних обставин. Екстремальні випадки - це інша справа.

(30-06-2016, 17:49 )hrushka писав(ла):

Відповісти
По селах її тим же курам згодовують, аби ті яйця не дзьобали коли їм кальцію бракує.
А, в принципі, можна сушити і робити порошок. Тільки кропом обробити для початку. Але, а) клопітно б) літнім людям треба з цим обачніше бо кальцій згущує кров.
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
(30-06-2016, 22:17 )Slavix писав(ла): По селах її тим же курам згодовують, аби ті яйця не дзьобали коли їм кальцію бракує.
А, в принципі, можна сушити і робити порошок. Тільки кропом обробити для початку. Але, а) клопітно б) літнім людям треба з цим обачніше бо кальцій згущує кров.
проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років
Відповісти
(30-06-2016, 22:41 )nykyta писав(ла): проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років
Так я саме про те. Те, що я пишу, не зі стелі, а саме з анотацій кальцієвмісних препаратів від глютаматки до моднячих кальцій-д3-нікомедів. Побічна дія - при передозуванні - згущення крові. Що в літньому віці сприяє утворенню тромбів з усіма витікаючими. І треба враховувати пристрасть наших людей до самолікування, особливо літніх, з остеохондрозами та іншими віковими болячками, що потребують кальцію.
Відповісти
(30-06-2016, 23:06 )Slavix писав(ла):
(30-06-2016, 22:41 )nykyta писав(ла): проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років
Так я саме про те. Те, що я пишу, не зі стелі, а саме з анотацій кальцієвмісних препаратів від глютаматки до моднячих кальцій-д3-нікомедів. Побічна дія - при передозуванні - згущення крові. Що в літньому віці сприяє утворенню тромбів з усіма витікаючими. І треба враховувати пристрасть наших людей до самолікування, особливо літніх, з остеохондрозами та іншими віковими болячками, що потребують кальцію.
Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке
Відповісти
(30-06-2016, 23:37 )nykyta писав(ла): Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке
Та їх не так приймають. Правильно так:
1. Почути рекламу по радіво/поради сусідки на лавочці;
2. Піти в аптеку і вгепати в ці пігулки ту частину пенсії, що лишилася після сплати комуналки;
3. Зжерти пригоршню, запивши ще якоюсь лікувальною байдою;
4. Одразу піти "нєжданчиком" в гості до дітей, де "раптово" стане погано;
5. Не кліпаючи оком брехати лікарям швидкої про те, чого понаприймали аж до моменту втрати свідомості;
6. Після коми, на зауваження лікарів, мовляв, чому брехали щодо того, що приймали і на хріна було так "лікуватися", вчинити гвалт, що анотація на іназьомном-укрАінскам і нічіво ніпанятна, і таким способом біндєравци чинять геноцид над рускаізичьнимі;
7. Почувши зауваження, що російський варіант на звороті того ж аркуша, голосно ностальгувати за совком та кликати путюна з військами.
Smile
Відповісти
Smile 
(01-07-2016, 00:44 )Slavix писав(ла):
(30-06-2016, 23:37 )nykyta писав(ла): Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке
Та їх не так приймають. Правильно так:
1. Почути рекламу по радіво/поради сусідки на лавочці;
2. Піти в аптеку і вгепати в ці пігулки ту частину пенсії, що лишилася після сплати комуналки;
3. Зжерти пригоршню, запивши ще якоюсь лікувальною байдою;
4. Одразу піти "нєжданчиком" в гості до дітей, де "раптово" стане погано;
5. Не кліпаючи оком брехати лікарям швидкої про те, чого понаприймали аж до моменту втрати свідомості;
6. Після коми, на зауваження лікарів, мовляв, чому брехали щодо того, що приймали і на хріна було так "лікуватися", вчинити гвалт, що анотація на іназьомном-укрАінскам і нічіво ніпанятна, і таким способом біндєравци чинять геноцид над рускаізичьнимі;
7. Почувши зауваження, що російський варіант на звороті того ж аркуша, голосно ностальгувати за совком та кликати путюна з військами.
Smile
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Українці не повинні бути заробітчанами в Польщі чи Московщині! hrushka 0 359 28-06-2018, 19:39
Ост. повідомлення: hrushka
  Путінським агентам заколот у ВР не вдався.Але якось повинні захистити Расєю.Що далі? Бойко 1 544 17-03-2017, 20:14
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Українські режисери повинні прилагодити три фільми hrushka 0 511 09-10-2016, 16:12
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: