Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
москалі хімічно атакували UK
#1
Exclamation 
https://www.radiosvoboda.org/a/news/29085366.html
Відповісти
#2
(08-03-2018, 01:34 )Torr писав(ла): https://www.radiosvoboda.org/a/news/29085366.html
Відповісти
#3
(08-03-2018, 01:34 )Torr москалі хімічно атакували UK писав(ла): https://www.radiosvoboda.org/a/news/29085366.html

Навіщо добріхувати – «москалі», «атакували UK»? В наведеному посиланні нічого цього немає. Про «новину» вже два дні триндять усі ЗМІ.
 
Про «москалів», зрозуміло, небезпідставне припущення. Але трохи випадає з логіки передвиборчого процесу. Додаткові скандали здається Москві не потрібні. Деякі скандали стимулюють Стейти: «Вагнер-у-Сирії», «Аргентина-кокаїн-МЗС-Патрушев», «Exxon виходить з усіх проектів з Московщиною», «програш Газпрома Нафтогозу у Стокгольмі», «катастрофа підбитого Ан-26 у Сирії з 32 офіцерами й генералом на борту». У Московщині відповідно намагаються події замовчати або применшити.
 
«Подарунки» Московщині на «Вибори Путіна 18.03.2018» сипляться з небаченою інтенсивністю. Суто теоретично можна припустити, що втягнути Московщину в новий конфлікт вигідно третій стороні (В.Британія, Стейти, Ізраїль, Іран, КНДР, Китай). Ще нічого не вияснено, не доведено, а вже Т.Мей скликає Раду нацбезпеки, міністр закордонних справ Б.Джонсон висловлюється. І всі звісно вказують на Москву. А Стейти з натяком запровадили додаткові санкції проти Кім Чен-ина та КНДР за акцію убивства отруєнням його брата в Малайзії.
 
Досі нічого не сказано чи був отруєний чоловік та його донька громадянами Великої Британії. Замах на громадянина країни, громадянина іншої країни чи особу без громадянства – різні статуси та різного рівня інформприводи. Он у Австрії для прикладу регулярно вбивають якихось чеченців-біженців. Інколи затримують вбивць, інколи цих вбивць видають до Московії «для відбування покарання за місцем громадянства». Один з таких скоїв у Києві невдалий замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву. Та чи є галас про московитських вбивць після замахів в Австрії, Туреччині деінде? Тільки на Кавказ-центрі й прочитаєш… Пишуть також, що свого часу Т.Мей на посаді міністра внутрішніх справ гальмувала антимосковитський напрям "справи отруєння А.Літвінєнко", а тепер така суперреакція. В Стейтах свідомо справу "бостонських терористів" подавали ізольовано і не розслідували "руку Москви".
 
З повідомлення про особливу точсичність речовини, що навіть були госпіталізовані поліцейські, які мали справу з тілами, хіба що можу припустити, що речовину набризкали на одяг, або вистрілили розчинними капсулами, які пробили одяг, але частково на одязі залишились.
 
І може бути, що «атакували» не «хімічно», а «біохімічно» (токсини від організмів), чи навіть «біологічно».

За інтенсивністю антимосковських інформприводів не можу виключати в наступні 10 днів до 18 березня якихось інших ще грандіозніших подій... От пишуть, що Путін все кашляє і кашляє та сморкається. Ніяк не видужає бідненький. А на білбордах: "Сільний Прєзідєнт - Сільная Россія". Може і його потихеньку якимись аерозолями труять? (Хоча може бути, що якийсь внутрішній страх, психічна дестабілізація викликають розлад нервої системи та інших підсистем організму й кашель просто алергійний.)

*
Відповісти
#4
http://www.eurointegration.com.ua/news/2...8/7078539/
Відповісти
#5
до brexit я теж вважав що юкейці - терпіли
Відповісти
#6
https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174276/
Відповісти
#7
Англія розглядає бойкотувати світове змагання копаного м'яча в Росіі.

Англія повинна заохотити європейські держави перенести ті змагання на майдани копаного м'яча в державах Європи.  Такі майдани розкинені по всі Євроні.  Дані змагання в багатьох державах дадуть можливість змагунам запізнитися з європейськими цінностями та відчути зухвалість Росіі.
Відповісти
#8
(08-03-2018, 06:00 )McOgon писав(ла): (...)
За інтенсивністю антимосковських інформприводів не можу виключати в наступні 10 днів до 18 березня якихось інших ще грандіозніших подій... От пишуть, що Путін все кашляє і кашляє та сморкається. Ніяк не видужає бідненький. А на білбордах: "Сільний Прєзідєнт - Сільная Россія". Може і його потихеньку якимись аерозолями труять? (Хоча може бути, що якийсь внутрішній страх, психічна дестабілізація викликають розлад нервої системи та інших підсистем організму й кашель просто алергійний.)

З"явилася інфо, поки що непідтверджена, що на сирійсько-московитській авіабазі Хмеїм чи то помер, чи то загинув начальник Геншштабу Валєрій Гєрасімов...

Тепер за основною темою:

В.Путін на питання про московський слід отруєння В.Скрипаля відповів – розберіться спочатку, а потім звинувачуйте.
 
В.Британські державні та спеціальні служби схоже на диво швидко впоралися. Встановили і сьогодні назвали отруйну речовину, яка вироблялася в Московщині за програмою "Новічок"/"Фоліант". За пошуком в мережі одразу знайшлася сторінка укр-вікі, доповнена сьогодні ж. Нижче наведена копія тексту звідти (без додаткових посилань). Отже – це бінарна (2-3-…-компонентна хімічна зброя) отруйніша за VX у 5-10 разів. (Від себе: схоже на те, ще отруйніша, новітня модифікація. І схоже на те, що розроблена спеціально для спецслужб, коли створення самого отруйного агента відбувається в організмі людини, де необхідним компонентом синтезу може виступати наприклад шлунковий сік або жовч, що забезпечує затримку до прийому їжі.)
 
Отже вказівка на Москву майже доведена…
 
За наявними відомостями на «мокрі справи високого рівня» дає погодження президент, тобто В.Путін…
 
Днями в інтерв'ю NBC В.Путін відмовився від Є.Пригожина, якого роблять відповідальним за спробу атакувати курдсько-американсько-британські позиції в Сирії. І цей самий Є.Пригожин названий американцями першим відповідальним за втручання в американські справи…
 
Тепер британці дають В.Путіну шанс ще раз відбілитись – відмовитись ще раз. Типу це ГРУ/СВР самостійно викрали отруту з місця збереження і застосували…
 
Висновки В.Британської сторони намічаються після 14 березня і ймовірно до 18 березня – як подаруночок на «вибори В.Путіна»…
 
---
Новичок (хімічна зброя) [https://uk.wikipedia.org/wiki/Новичок_(хімічна_зброя) ]
 
рос. Новичок (укр. новак) — сімейство фосфорорганічних (карбонімідичні галогеніди фосфору) отруйних речовин нервово-паралітичної дії.
 
Належить до четвертого (за іншими даними третього) покоління бойових отруйних речовин, створені в Радянському Союзі. Роботи над ними розпочалась в 1960-ті роки та тривали аж до 1990-тих років в рамках програми «Фоліант». У відкритих джерелах доступно мало інформації. Відомо про виготовлення декількох тисяч тон речовини для випробувань, однак інформації про їхнє накопичення на складах у Радянському Союзі відсутня. Так само відсутня інформація про бойове застосування.
 
Спочатку отримали позначення К-84, згодом А-230. Сімейство складається з понад ста схожих сполук. Серед найперспективніших, з точки зору військового застосування, став варіант А-232 (Новичок-5).
 
Отруйні речовини класу «новичок» прямо не згадані в Конвенції про хімічну зброю, проте через надзвичайно високу отруйність та відсутність іншого практичного використання підпадають під загальні розділи Конвенції.
 
Інформація про отруйну дію на людину сполук «новичок» у відкритих джерелах відсутня. Проте наявна інформація дозволяє стверджувати, що за оптимальних умов «новичок» у 5-10 разів отруйніший за агент VX.
 
Виробництво
 
За даними Віла Мірзаянова Новичок-5 став подальшим розвитком А-232. Серед іншого, Новичок-5 — бінарна отруйна речовина. Прекурсори для його отримання є доволі звичайними органофосфатними сполуками, які можуть бути виготовлені на хімічних заводах з виробництва хімічних добрив або пестицидів. Завдяки цьому стає можливим приховане виробництво хімічної зброї в обхід Конвенції про її заборону.
 
Застосування
 
У виступі перед парламентом 12 березня 2018 року прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що замах на вбивство колишнього російського офіцера ГРУСергія Скрипаля був здійснений із використанням отруйної речовини нервово-паралітичної дії з сімейства «Новичок». Міністр закордонних справ Великої БританіїБорис Джонсон повідомив російського посла про вимогу надати «повну та вичерпну інформацію» про стан програми «Новичок» Організації із заборони хімічної зброї до кінця вівторка (13 березня). Якщо російській владі не вдасться надати переконливу та правдиву інформацію (англ. credible response), уряд Великої Британії вважатиме цей випадок незаконним застосуванням сили Російською Федерацією проти Об'єднаного королівства.
Відповісти
#9
Theresa говорить зразковою англійською, приємно слухать ShyВідповісти
#10
(12-03-2018, 23:31 )Torr писав(ла): Theresa говорить зразковою англійською, приємно слухать ShyЧому
Чому наші урядовці як Порошенко та інші не спілкуються зразковою украінською мовою?!
Такі промови було'б нам всім приємно послухати.
Відповісти
#11
(12-03-2018, 23:49 )hrushka писав(ла): Чому наші урядовці як Порошенко та інші не спілкуються зразковою украінською мовою?!
Такі промови було'б нам всім приємно послухати.

молдован Порошенко навіть англійську добре не вивчив, коли виступав в конгресі всі за животи хапалисі Big Grin
Відповісти
#12
https://politeka.net/ua/news/614667-akun...13.03.2018
Відповісти
#13
15-й

https://www.radiosvoboda.org/a/news/29096864.html
Відповісти
#14
https://politeka.net/ua/news/615452-sroc...14.03.2018
Відповісти
#15
от воно як Angry Відповісти
#16
(16-03-2018, 01:30 )Torr писав(ла): от воно як Angry 
Марні надії! Проти Росії воювати не будуть. Будуть комбінувати спроби домовитись з посиленням санкцій.
Відповісти
#17
https://ua.censor.net.ua/news/3060200/ve...nday_times
Відповісти
#18
може хто вгадає кількість томагавків які полетять в бік іхтамнєт через 48 годин?

https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/9/7177182/
Відповісти
#19
[Зображення: 025_2.jpg]
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Газпром вєроломно відключив газ - най москалі померзнуть Torr 1 234 03-03-2018, 22:52
Ост. повідомлення: Slavix
  як москалі за сахар бьються Torr 1 283 14-05-2017, 17:57
Ост. повідомлення: BROTHER
  Гамериканці ніколи не навчаться хто москалі. hrushka 0 256 30-04-2017, 15:16
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: