Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Міліція вводить посилений режим патрулювання в Україні
#1
П'ятниця, 23 січень 2015, 11:57
http://apostrophe.com.ua/news/society/20...aine/12650

В Україні для запобігання терористичної загрози вводиться посилений режим патрулювання, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

На селекторній нараді з головами обласних державних адміністрацій під головуванням прем'єр-міністра він зазначив, що вже прийнято рішення про особливе посиленому режимі патрулювання в Харкові і моніторингу ситуації. За його словами, такі операції плануються в інших містах, зокрема, в Запоріжжі, Одесі та безпосередньо на території Донецької та Луганської областей.

«По всій країні ми для запобігання терористичної загрози зможемо вивести ці патрулі. Особливий порядок повинен бути у Донецькій і Луганській областях. Так, перш за все, ці патрулі повинні реагувати не тільки на терористичну загрозу, там будуть діяти у нас антитерористичні групи Національної гвардії », - підкреслив міністр.

«Враховуючи особливість ситуації, враховуючи високий ризик терористичної загрози в рамках агресії, яку ми маємо з боку Росії, ми повинні перевести режим операції спостереження і ретельного документування в режим превентивного удару», - додав пан Аваков.
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
#2
Не зрозумів - патрулювання чи режим превентивного удару?! Наскільки я розумію, зараз превентивними ударами повинні бути удари по базах терористівGun
Відповісти
#3
Всі ці заходи, більшою мірою, схожі на спектакль, який може тільки спровоковано те, що, по ідеї, повинен попереджати!
Відповісти
#4
Tongue 
Думаю, їхні старші офіцери дали їм вказівку більше писати українською мовою, але в них якась каша виходить. Як оце, наприклад:

(24-01-2015, 12:39 )LesyaKravchenko писав(ла): Всі ці заходи, більшою мірою, схожі на спектакль, який може тільки спровоковано те, що, по ідеї, повинен попереджати!
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry Режим внутрішньої окупації: поліцаї полюють на дідів з шкіряними портфелями Torr 0 308 03-01-2019, 20:39
Ост. повідомлення: Torr
  Новий план Путіна на Донбасі: кум Суркова вводить війська в Луганськ(л) Василь Васьківський 3 444 23-11-2017, 14:19
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Візовий режим з Росією. Виглядає, як неймовірне, але дуже життєво необхідне Бойко 5 859 23-05-2017, 14:22
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: