Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Надзвичайно важна та викликаюча стаття.
#1
 Що пан Максим Розумний не включив, це умовий вплив нашої англіцизмом звихненої мови як також переочення душевої важності ТОМОС-а. 

Перше:  «Прикметно, що, потрапляючи в інші суспільства, більшість наших людей дуже легко адаптуються до чужих соціальних норм і стають добропорядними громадянами. Досвід перебування в суспільстві зі зламаним соціальним порядком робить їх особливо чутливими до переваг упорядкованості.» ... бо там закріплена похідна мова та умово-душевна рівновага.

Друге: «Проблема в системній кризі, яка має просте визначення — зламаний соціальний порядок. За цих умов бути чесним означає вдавати, ніби соціальний порядок існує. А це, у свою чергу, означає жити в перманентному стресі, оскільки соціальна дійсність буде на кожному кроці спростовувати це хибне уявлення. І витримати такий стрес протягом тривалого часу практично неможливо. Це веде до психологічної кризи — того самого «самашествія», симптоми якого описала Ліна Костенко. А за нею вже або тотальна агресія і негативізм, або маніакальна ідея-фікс, або колективна депресія, що в соціальних науках називається аномією.» ... що наслідком англіцизмом звихненої мови та легковажанням основних засад ТОМОС-а.

Коли`б ми застановлялись розмвляти княжо-козацькою мовою, уникаючи чужі слова, більшість із нас поводили`бся як вроджені європейці.  Мова та побожність мають ширший та глибший вплив ніж хтонебудь може собі представити.

Що насправді відбувається з Україною?
https://day.kyiv.ua/uk/article/podrobyci-nota-bene/shcho-naspravdi-vidbuvayetsya-z-ukrayinoyu
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Надзвичайно цікава й навчаюча зорова стрічка .. hrushka 0 298 01-08-2018, 03:50
Ост. повідомлення: hrushka
  Гидотна анти-українська стаття в "Обзервері"" gvp 1 360 15-06-2017, 18:10
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  Сильна стаття у Foreign Policy (/) gvp 4 744 29-04-2017, 23:18
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: