Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наукові докази існування Бога (рос.)
[quote='Василь Васьківський' pid='135636' dateline='1465936012']
https://youtu.be/aWOhwO-0zu8

Дякую. У мене нема проблем слухати англійською. Навіть краще, бо це є оригінальною мовою. Але не все можна знайти англійською. Москалі багато-чого крадуть без ліцензії і виставляють в Інтернеті з перекладом. Це протизаконно, але можна скористатися. Наприклад, фільм “Агора“ англійською не знайдете безкоштовно в Інтернеті, а дубляжів москальскою скільки завгодно.

Діпака Чопру я знаю давно і читав його книжки. Він мені подобається, хоча є трошки дуже релігійним, як для мене. Але його завжди цікаво послухати.

Лекція, яку я виставив англійською, якраз не дуже релігійна, і має багато наукових фактів і розкриття сучасних проблем науки з поясненням Свідомості.
Відповісти
(15-06-2016, 00:57 )Вільнодум писав(ла): [quote='Василь Васьківський' pid='135636' dateline='1465936012']
https://youtu.be/aWOhwO-0zu8

Дякую. У мене нема проблем слухати англійською. Навіть краще, бо це є оригінальною мовою. Але не все можна знайти англійською. Москалі багато-чого крадуть без ліцензії і виставляють в Інтернеті з перекладом. Це протизаконно, але можна скористатися. Наприклад, фільм “Агора“ англійською не знайдете безкоштовно в Інтернеті, а дубляжів москальскою скільки завгодно.

Діпака Чопру я знаю давно і читав його книжки. Він мені подобається, хоча є трошки дуже релігійним, як для мене. Але його завжди цікаво послухати.

Лекція, яку я виставив англійською, якраз не дуже релігійна, і має багато наукових фактів і розкриття сучасних проблем науки з поясненням Свідомості.

Це не москалі! Запис зроблений в Києві минулого року...
Відповісти
(15-06-2016, 01:29 )Василь Васьківський писав(ла): Це не москалі! Запис зроблений в Києві минулого року...

Якщо запис зроблений москальскім язіком, то для мене - це зробили москалі! Те, що вони жили в Києві не змінює суті.
Відповісти
Виділені 7 чітких моментів усвідомлення-реалізації особистої мети людиною. Але ця філософія ще потребує й чіткої онтологічної основи, перш ніж стане системою понять, кожне з яких є розкриттям змісту абсолютних моментів тотальности буття. Всесвіт еволюції як абсолютної тотальности ще залишається нерозгорнутим у своїй повноті...
Відповісти
(15-06-2016, 10:48 )Василь Васьківський писав(ла): Всесвіт еволюції як абсолютної тотальности ще залишається нерозгорнутим у своїй повноті...

Просторових вимірів три, а часовий тільки один.
Неповноцінна еволюція виходить в такому світі. Так не розгорнеться осягнення абсолютної тотальності.
Розробіть теорію еволюції з трьома незалежними часовими вимірами.
Відповісти
(15-06-2016, 11:15 )Анатoль писав(ла):
(15-06-2016, 10:48 )Василь Васьківський писав(ла): Всесвіт еволюції як абсолютної тотальности ще залишається нерозгорнутим у своїй повноті...

Просторових вимірів три, а часовий тільки один.
Неповноцінна еволюція виходить в такому світі. Так не розгорнеться осягнення абсолютної тотальності.
Розробіть теорію еволюції з трьома незалежними часовими вимірами.

Моя відповідь на цей допис є тут: http://forum.maidan.org.ua/T-%D0%A7%D0%B...#pid135657
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Докази неіснування Бога Interaktive 0 572 26-07-2017, 18:07
Ост. повідомлення: Interaktive
  Olga Malysheva про співіснування віри в Бога і в теорію еволюції в одній голові: nykyta 0 653 28-08-2016, 21:37
Ост. повідомлення: nykyta
  Нет, нет, никого, кроме Бога одного! Вільнодум 0 576 21-08-2016, 01:36
Ост. повідомлення: Вільнодум

Перейти до форуму: