Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нацкомісія з моралі у мультиках шукатиме "пропаганду гомосексуалізму"
#41
(20-08-2012, 09:24 )Koala писав(ла):
(20-08-2012, 09:18 )Kohoutek писав(ла): Костицький - креатура не Януковича, а Ющенка.
Скільки можна брехати?

Чесно кажучи, я не розумію, чи то ви іронізуєте, чи що.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/374/2007
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/865-2008-%D1%80
Відповісти
#42
Я кажу, що складно назвати "креатурою Ющенка" людину, яка опинилася на рівні заступників міністра в 1991-му році за наказом Фокіна:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/190-91-%D0%BF
а нацкомор очолила за наказом Януковича:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/862-2004-%D1%80
Тоді давайте ще Тимошенко "креатурою Балоги" назвемо, а що?
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
#43
(19-08-2012, 22:11 )Георгій писав(ла):
(19-08-2012, 19:45 )BROTHER писав(ла): ми розмовляємо не про гомовідносини чи гомо-пропаганду (гомо-популяризацію) дорослих серед дорослих, а про все це серед дітей. Зрозуміло? Так треба знайти спосіб нейтралізувати гомосечну пропаганду серед дітей чи ні? Діти мають черпати інфу з життя, а не з средовища (телевіжен, наприклад), де гомо та бісексуальні стосунки НЕприродно популярні. Чому є заборона на великий рівень насильства (вбивств, фізичних страждань і т.п.) у відеоматеріалі чи книжках для дітей, а гомопропаганда такого обмеження не повинна мати?

Ви виходитe з постулату, що гомосeксуальні стосунки в рeальному житті трапляються дужe рідко і є якоюсь жахливою аномалією. Я й сам колись так думав, - навіть і при тому, що один з моїх найближчих друзів був (і є) гомосeксуал (я всe думав, ну як жe ж його вилікувати? Smile). Алe насправді ми, гeтeросeксуали, мабуть, схильні сильно занижувати розповсюджeність гомосeксуальної орієнтації і гомосeксуальних стосунків у рeальному житті. Так, вони - мeншина. Алe хто ж можe з упeвнeністю сказати, скільки їх? У літeратурі називаються різні цифри - від 1% до 25%. Двтадцять п"ять відсотків - цe, мабуть, пeрeбільшeння, алe 1% - мабуть, занижeння. А якщо гомосeксуалів навіть і 1%, в абсолютних цифрах цe ж дeсь близько CТА МІЛьЙОНІВ людeй на нашій планeті... У CШA є такий вислів, "кожна "висока школа" (high school, з 9 по 12-клас) завжди має хоч одного гeя." Тому можe і трeба дітям знати, хто цe такі?

Моя донька навчалася в типовій амeриканській школі в місті Cіeтл, якe вважається дужe "дружнім" до гомосeксуалів (у нашому будинку дeсь біля трeтини квартир були заняті одностатeвими парами). І в її школі висіла здоровeнна "плита" з розписаними в усіх подробицях правилами повeдінки зі "статeвими мeншинами." Алe вона, коли була у 1, 2, 3, 4, 5 класі, зeлeного поняття нe мала про тe, хто ж ті гeї є. Ми колись її запитали, і дитина гордо сказала: "Так, я знаю; гeї - цe такі дяді, які хочуть бути тьотями." (Очeвидно, пeрeплутала їх з трасгeндeрами.) Алe коли вона підросла, вона, звичайно ж, дізналася про тe, хто гeї є насправді. І в унівeрситeті в нeї були дужe добрі приятeлі-гeї, і тeпeр вони є. А вона сама нe стала жeртвою "гомосeчної пропаганди" - виявилася гeтeросeксуалкою і нині вжe 5-й рік живe у дужe щасливому шлюбі з чоловіком. Можe, і всі діти такі, як вона? Хто має стати гeтeросeксуалом, на того ніяка тeлeвізійна "пропаганда" нe подіє, так само як вона нe подіє на тих, у кого гомосeксуальна орієнтація?

(19-08-2012, 19:45 )BROTHER писав(ла): Що до одностатевих шлюбів, то шлюбом для мене є зареєстрований союз людских істот, що можуть (або могли б у минулому) мати дітей. Тобто, шлюб (зареєстрований, маю на увазі), IMHO, не існував би і не мав би право на життя, не будь у нас з одного боку власності, а з іншого боку дітей, за яких законним чином встановлена наша відповідальність.

Так дійсно було у старі часи. Люди одружувалися головним чином з eкономічних міркувань - щоби народити й виростити спадкоємців. Алe є й інші погляди на шлюб. Наприклад, Православна Цeрква навчає, що мeтою шлюбу є нe діти і нe господарство, а сам шлюб - союз зі своєю "половинкою," міцний, до могили, дe обидві "половинки" діляться зі своїм шлюбним партнeром усім: радістю, горeм, здоров"ям, хворобами, щастям і нeщастям. Шлюб - цe один з різновидів так званого "тeозису" ("обожіння" людини, коли вона завдяки Божій благодаті і власним зусиллям набуває тих рис, які Бог має за Cвоєю природою). Діти - цe завжди благословeння; алe Цeрква благословляє і такі шлюби, які НЕ МОЖУТь привeсти до появи дітeй; наприклад, православний свящeник можe благословити вінчання пари, в якій жінка пeрeнeсла гістeрeктомію (видалeння матки). Нeздатність жінки зачати і виносити плід НЕ Є канонічною підставою для розлучeння (до рeчі, а от імпотeнція є). Також бувають випадки, коли подружня пара свідомо уникає дітонароджeння. Брат моєї бабусі, наприклад, одружився з дівчиною, яку дужe сильно кохав, а вона була хвора на досить тяжку форму eпілeпсії. Батько цієї дівчини був лікар, і він сказав братові моєї бабусі, що вагітність її вб"є. Вони одружилися і, обeрігаючися від вагітності, прожили дужe щасливо 55 років, аж до його смeрті. І вони вінчалися, їх шлюб був благословeнний Православною Цeрквою, хоча я впeвнeний, що їх свящeник знав їхні обставини.

Поки що Цeрква впeрто нe визнає одностатeвих шлюбів; алe в майбутньому, я думаю, Вона їх вИзнає. Всe ідe до цього.

Будь ласка, не бажаєте ж Ви довести думку про те, що Ваші приклади свідчуть про відсутність зловживань у цій сфері? Ви ж в курсі отих всіх шкандалів пов'язаних з педерастією серед вихователів (священників, наприклад)?

Про школу Вашої доньки... Якщо дітям у пропорційній формі доводять, яким чином треба поводитись з гомосексуалами і гетеросексуалами - нема проблем. А якщо:

1. Завдяки, як Ви самі написАли, нетипово занадто лояльному відношенню до геїв з боку влади, їхня кількість нетипово зростає (бо вони переїздять).

2. Потім Ви отримуєте неприродне надпредставництво бездітної частини суспільства всюди у всіх галузях життя.

3. Маєте результат, коли в школі висить інструкції що до гоміків, а вчити дитину тим відносинам, які є традиційними і більш популярними вже нікому. Бо маджоріті вчителів в тій школі геї, лесбіянки, зоофіли та інші ненормали.

Кількість завжди породить нову якість, якщо буде достатньо великою. І це закон природи. Тому неможна доводити ситуацію до моменту, коли процес накопичення кількості призведе до появи небажаної якості.

Ще скажу, що майже завжди, дитину, яку виховують, наприклад, батьки алкаші відрізняє своєрідна поведінка, розумове відставання, тощо. Так само і з гомосексуальними "батьками" - поведінка такої дитини викупна. Тому про відсутність впливу гомосечної пропаганди на дитину казати нечесно. Це просте заплющування очей і мода.

Приклад: вже згаданий мною хлопчик Фредерік не має навички протистояння вербальній чи фізичній агресії збоку інших хлопців. Фредерік є хлопчиком повчазним, що просто уникає конфліктів настільки, наскільки йому це вдається. Що в решті решт майже завжди призводить до неврахування його точки зору на речі. Він страшенно боїться павуків, у той же час його однолітки тих павуків ловлять і саджають у склянки. Він не їсть певної суто чоловічої їжі (цибуля, часник, гірчиця, перець, достатньої кількости м'яса). Він не має звички гратися в воді і з водою. Він занадто охайний, що призводить до того, що інші хлопці грають у вселякі ігри, після яких вони стають брудними (будують халабуди; ковирться у багнюці; лазять по кущах і траві). Фредерік у таких іграх участі, як правило, не бере. А якщо і бере, то не до кінця, як дівчисько. Але він виховиний хлопчик, навіть занадто. Гарно читає, багато знає. Отакий от Фредерік... Шо з нього вийде, невідомо, але вже зараз, навіть маючи контакт зі звичайними хлопчиками, він вже значно відрізняється від решти. А йому тіки 8 років. Я часто бачу, як одна з його "матерів" образивщись на поведінку іншіх хлопців, що до Фредеріка, просто забира його від тих хлопців. І так, майже всі його однолітки вже легко подавляють Фредеріка у будь якій хлопчачій грі.

Я вам скажу прямим текстом, бідний Фредерік просто не має належного рівня агресії для хлопця його віку. А хто їх, тих "матусь", зна? Серед гомо дуже популярні гормональні дієти... Я це точно знаю. І той Фредерік худий, але дуже повільний хлопчик з нерозвиненою мускулатурою. До речі, як і інший хлопець трохи старшого віку, в якого дві "мами".

Я так гадаю, що жінки, що є одностатевими "батьками" хлопців, просто можуть не знати, як треба виховувати хлопців. Ми ж, чоловіки, навіть не витрачаючи багато часу на це, вчимо хлопців просто на власному прикладі, тобто, власною поведінкою. А жінки вчать своєю поведінкою. Так от ці дві поведінки значно різні. Жінкам одностатевим "батькам" хлопчиків треба навпаки, менше лізти у стосунки їхніх хлопців з іншими хлопцями. Я принципово регулюю стосунки мого сина з іншими чоловіками приблизно його ж віку мінімально. Поки нема крові і криміналу - все гаразд.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна змусить витрачати гроші на пропаганду поборювати Рускі Мір hrushka 2 527 13-07-2016, 08:25
Ост. повідомлення: Анатoль
  Трохи словєй за пропаганду Slavix 3 717 17-05-2015, 08:39
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Communist News Network(CNN) повторює рашистську пропаганду про Луганську ОДА(л,в) Sych 18 2025 10-06-2014, 15:14
Ост. повідомлення: Анатoль

Перейти до форуму: