Рейтинг теми:
  • Голосів: 3 - Середня оцінка: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Наша Украина" создает объединенную правую оппозицию (л)
Пані В. Королькова - демагогічна особа, котра не розуміє простої класичної (сталінської ще!) і елементарної для політика істини:

"КАДРИ (тобто депутати) ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!"

І те, що ми маємо ЗАРАЗ - це результат недотримання цього ПРИНЦИПУ!
Hello
Відповісти
Та ні, навуіть не це - Ющенко просто натуральний конкретний Жлоб і ЖМОТ! - Всі накрадені з Катькою бабки перегнав спокійно в США і там собі хатинку ще одну збудував...

А до речі - добре розуміючи, що він, Ющенко, є вже давно політичним трупом в Україні, він НЕ ТАКИЙ ДУРНИЙ, щоб вгатити вкрадені мільярди в пусту і безперспективну для нього виборчу кампанію...

А де, до речі. зараз його геніальні діточки, котрі закінчили англо-мовну школу при посольстві США у Києві? Цікаво...

Долучення Міні-зображення

Відповісти
Те саме, що й партіям-клонам в дупі Тімашенки)
Відповісти
Данілич з Макаровичем та Ющенком явно з інших фоток)
Відповісти
(26-06-2012, 12:04 )Bohun писав(ла): Данілич з Макаровичем та Ющенком явно з інших фоток)

Тут вам юлькадміністратори підказують, куди звертатися зі скаргами:
http://forum.maidan.org.ua/T-%D0%9D%D0%B...e=threaded
Відповісти
http://www.unian.ua/news/511619-yuschenk...dachi.html

- Чи ви вважаєте моральним бути головою партії, яка досі не виплатила гроші людям, які працювали на неї на попередніх виборах? (знову Обком).
- Що стосується боргів по партії, я мушу сказати, що п'ять президентських років не мав відношення до партії. Але, призначаючи губернаторів та голів райадміністрацій, я розраховував, що вони будуть обслуговувати партію, завдяки якій вони прийшли до влади (здається, це схоже на зізнання щодо корупційної змови, - УНІАН).
...
хтось із журналістів устиг навздогін запитати у Віктора Андрійовича, що вже залишав прес-конференцію, з якими саме організаціями Ющенко планує йти на вибори, щоб взяти оті самі 5 відсотків.
- Це тридцять два підписанти. “Просвіта”, “Товариство політв'язнів та репресованих”, “Українська всесвітня координаційна рада”, Українське об'єднання “За помісну Церкву”, громадське об'єднаня “Заробітчани”, спілка народного мистецтва України, - почав перелічувати Ющенко, а потім сам себе зупинив, - ну, що, досить?

…Мені було досить. Потужне на нас чекає передвиборче об'єднання, що там і казати.
Відповісти
…Мені було досить. Потужне на нас чекає передвиборче об'єднання, що там і казати.

Це нас чекає це об'єднання, а Вас швидше за все чекаю Тігруля, Кролік та компанія))))

Відповісти
Навіть такий досвідчений фотошопер як можу помилитись))) Дякую за посилання)
Відповісти
Smile 
(27-06-2012, 12:48 )Bohun писав(ла): …Мені було досить. Потужне на нас чекає передвиборче об'єднання, що там і казати.

Це нас чекає це об'єднання, а Вас швидше за все чекаю Тігруля, Кролік та компанія))))

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Наша мова художна, не простатська! hrushka 0 120 07-04-2019, 23:01
Ост. повідомлення: hrushka
  Украина в опасности! Николай Шевченко 1 428 12-04-2018, 21:08
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Новость американской политики и Украина Николай Шевченко 1 355 17-12-2017, 20:03
Ост. повідомлення: Николай Шевченко

Перейти до форуму: