Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наївне запитаннячко щодо закону про заборону пропаганди гомосексуалізму
Якщо я широко розповсюджу гасло "А є**ть того президента у сраку!" чи мене засудять за оту заборонену пропаганду? Чи не виникне юридичний казус? Бо, з одного боку, пропаганда, а з другого - висловлення думки значної частини населення, яке має нездоланний сексуальний потяг до об'єкта, висловлений у тому гаслі. А з третього боку - якщо мене за те засудять, це ж буде пряма дискримінація.
Відповісти
треба порівнювати з гумовими виробами, це не заборонено

(06-10-2012, 01:09 )Sakharov писав(ла): Якщо я широко розповсюджу гасло "А є**ть того Януковича у сраку!" чи мене засудять за оту заборонену пропаганду? Чи не виникне юридичний казус? Бо, з одного боку, пропаганда, а з другого - висловлення думки значної частини населення, яке має нездоланний сексуальний потяг до об'єкта, висловлений у тому гаслі. А з третього боку - якщо мене за те засудять, це ж буде пряма дискримінація.

Відповісти
Sad 
1) Переважна більшість населення України схвально ставиться до заборони пропаганди гомосексуалізму.
2) Захід прогнозовано різко критикує гомофобний закон.
3) Населення не підтримує західну критику, оскільки див. 1).
4) Прояниковські ЗМІ воплять про втручання у внутрішні справи

За фактом, Яникі в шоколаді, можуть не боятися критичних зауважень Заходу щодо виборчих порушень.
Відповісти
(06-10-2012, 01:09 )Sakharov писав(ла): Якщо я широко розповсюджу гасло "А є**ть того Януковича у сраку!" чи мене засудять за оту заборонену пропаганду? Чи не виникне юридичний казус? Бо, з одного боку, пропаганда, а з другого - висловлення думки значної частини населення, яке має нездоланний сексуальний потяг до об'єкта, висловлений у тому гаслі. А з третього боку - якщо мене за те засудять, це ж буде пряма дискримінація.
Цікавіше інше. Якщо дехто широко розповсюдить гасло "А поцьомати шановного ВФ в попоньку...", то чи будуть вважатися копняки виконанням громадянського обов"язку з контролю за дотримання новоприйнятого закону?Hot
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україні потрібен закон проти українофобії. Українофобів потрібно карати згідно закону Бойко 88 5016 16-05-2017, 16:00
Ост. повідомлення: charly3091
  Сенат в руках республіканців перевизначив Обами не підписання закону ... hrushka 3 655 02-10-2016, 22:39
Ост. повідомлення: Sych
  по закону о декоммунизации charly3091 7 957 22-09-2016, 02:53
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: