Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На захист прав кримськотатарського народу
#1
Репресовані народи колишнього СРСР стоять у черзі до міжнародного трибуналу, і кожен має свій рахунок. Треба віддати честь кримськотатарському народу за його мужність у відстоюванні правди, потоптаної комуністичним імперським режимом. Сталінські карателі мали свої плани на кримську землю. Господар землі був для них завжди ворогом. Вони його знищували в кримінальному стилі: раптовий напад і замітання слідів.

На початку 90-х імперія впала, і світ змінився. Але не змінилася кримінальна психологія комуніста, співучасника злочину. Навіть коли він засідає у законодавчому органі в епоху засуджування методів нацизму і комунізму.

16 травня 2012 року у Верховній Раді України розглядався законопроект «На захист прав кримськотатарського народу та інших національних спільнот, депортованих з території України».

Історія всім відома. Злочини Сталіна засуджені його ж учнями і всім ХХІІ з’їздом комуністичної партії. І не чути було іншої думки комуністів 50-х років. Здавалося б, нинішні ожирілі і безідейні комуністи мали б лише покліпати очима як причетні до замовчування правди про народ пограбований та оббріханий.

Але лідер комуністів депутат Петро Симоненко стоїть на порядок нижче навіть від сталінських комуністів, які просто зі страху схвалювали та виконували волю вождя. Депутат Симоненко готовий оббрехати цілий народ і ще раз засудити його без доказів, безсоромно повторюючи аргументи енкаведистів-карателів. Депутат-комуніст проти справедливості щодо скривджених. Він безсоромно звинувачує, і то не в буфеті, де збираються його однодумці, а з трибуни парламенту. І мовчать відповідальні особи – Президент і Голова Уряду. І всі шоковані нахабною брехнею політичного негідника.

Чи не тому й досі цивілізований світ не поважає Верховну Раду України, як не поважав Верховної Ради УРСР? Бо кого поважати, коли там з трибуни можуть виступати політичні банкроти, рекетири та корупціонери.

Все це стало можливим лише тому, що комунізм іще не засуджений за злочини проти людства поряд із нацизмом.

Доки ж може український народ годувати своїх «представників», які принижують його у своїх власних очах і в очах усього світу?!

Колишні політичні в’язні комуністичного режиму:

Йосип Зісельс

Мирослав Маринович

Василь Овсієнко

Зорян Попадюк

Євген Сверстюк

Олесь Шевченко

а також ті, що приєдналися до них:

Вардан Арутунян

Владімір Буковскій

Пьотр Глєбовіч

Андрій Григоренко

Наталія Горбанєвская

Алєксандр Лавут

Алєксандр Подрабінек

Айша Сеітмуратова

Алєксєй Смірнов

 

19 травня 2012 року, Сімферополь, Крим, УкраїнаОригінальна публікація: На захист прав кримськотатарського народу
Відповісти


Повідомлення в цій темі
На захист прав кримськотатарського народу - Автор Майдан-Інформ - 21-05-2012, 18:44

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Процесс восстановления прав Бродяга 28 15669 14-12-2013, 01:03
Ост. повідомлення: беля
  Єдина партія яка стала на захист КРІППО - це ВО "СВОБОДА" vosvobodakrym 0 860 18-03-2013, 10:47
Ост. повідомлення: vosvobodakrym
  Акція «Запали вогник в своєму серці», присвячена 68 річниці депортації кримськотатарського народа Майдан-Інформ 0 1007 15-05-2012, 19:07
Ост. повідомлення: Майдан-Інформ

Перейти до форуму: