Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Невеселі думки щодо "опозиції".
У мене - після всіх цих маразмів одними - з висуванням в ряді округів абсолютно непрохідних кандидатів, іншими - тотальної здачі своїх квот в ОВК регіоналам на Сході і Півдні -фактично підтвердженої мені під час розмови з ДАЛЕКО не останньою людиною в одній з партіїй місяць тому виникла думка, яка щодня підсилювалася з огляду на реальні події і зараз переросла у впевненість: опозиція просто не хоче вигравати вибори, вона хоче, ПРАГНЕ залишитися просто опозицією.
Бо "Звіздєть - нє строіть",
((((((((((((([/align]
Відповісти
(30-09-2012, 23:41 )Pavlo Z. писав(ла): У мене - після чергового маразму з боку ОО (тотальної здачі УНП своєї квоти в ОВК регіоналам на Сході і Півдні -фактично підтвердженої мені під час розмови з ДАЛЕКО не останньою людиною в цій партії) місяць тому виникла думка, яка щодня підсилювалася з огляду на реальні події і зараз переросла у впевненість: об'єднана опозиція просто не хоче вигравати вибори, вона хоче, ПРАГНЕ залишитися просто опозицією.
((((((((((((([/align]

Поясніть мені недолугому, яке віднощення має УНП до ОО. Я не в захваті від дій ОО, але до чого тут УНП. Власне, ніякого сумніву, що УНП зараз є силою, яка намагається бути корисною владі, в мене немає.
Відповісти
(30-09-2012, 23:41 )Pavlo Z. писав(ла): У мене - після чергового маразму з боку ОО (тотальної здачі УНП своєї квоти в ОВК регіоналам на Сході і Півдні -фактично підтвердженої мені під час розмови з ДАЛЕКО не останньою людиною в цій партії) місяць тому виникла думка, яка щодня підсилювалася з огляду на реальні події і зараз переросла у впевненість: об'єднана опозиція просто не хоче вигравати вибори, вона хоче, ПРАГНЕ залишитися просто опозицією.
((((((((((((([/align]

Відповісти
Мене відволікли дзвінком Smile
Відповісти
(30-09-2012, 23:58 )pani писав(ла): Мене відволікли дзвінком Smile

Відповісти
Smile 
(01-10-2012, 00:04 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Відповісти
Wink 
(01-10-2012, 00:13 )pani писав(ла):
(01-10-2012, 00:04 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Відповісти
Хоча ці думки дбайливо розповсюджуються і з інших джерел.

Відповісти
(30-09-2012, 23:54 )Майкрофт Холмс писав(ла):
((((((((((((([/align]

Поясніть мені недолугому, яке віднощення має УНП до ОО. Я не в захваті від дій ОО, але до чого тут УНП. Власне, ніякого сумніву, що УНП зараз є силою, яка намагається бути корисною владі, в мене немає.

Відповісти
(01-10-2012, 10:44 )Pavlo Z. писав(ла):
(30-09-2012, 23:54 )Майкрофт Холмс писав(ла): Поясніть мені недолугому, яке віднощення має УНП до ОО. Я не в захваті від дій ОО, але до чого тут УНП. Власне, ніякого сумніву, що УНП зараз є силою, яка намагається бути корисною владі, в мене немає.

Відповісти
Факт співпраці з владою УНП, яка, на вашу думку, немає ніякого відношення до ОО, наводиться вами на підтвердження спвіпраці з владою ОО.
Відповісти
(30-09-2012, 23:41 )Pavlo Z. писав(ла): об'єднана опозиція просто не хоче вигравати вибори, вона хоче, ПРАГНЕ залишитися просто опозицією.

Не "просто", а об"єднаною.
Припустімо, внаслідок втручання позаземних цивілізацій або помаху крилець метелика на Ельбрусі та подальшого дивного ланцюжку причинно-наслідкових зв"язків, ОО переможе на виборах, утворить стійку більшість, оголосить імпічмент/уріже повноваження Прехидента до того обсягу, з якими його було обрано, призначить свій Уряд, тобто стане владою...
Виникає питання: як буде називатися та альтернативна політична сила яка "не влада" бо влада офіційно найменована опозицією?Huh

З.І. Питання суто термінологічно-лінгвістичне, то ж прошу без одкровень типу "мнімая опозіция", в них там все в йолочку по нотах і т.п.
((((((((((((([/align]

РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
(01-10-2012, 10:50 )Предсказамус писав(ла):
(01-10-2012, 10:44 )Pavlo Z. писав(ла):
(30-09-2012, 23:54 )Майкрофт Холмс писав(ла): Поясніть мені недолугому, яке віднощення має УНП до ОО. Я не в захваті від дій ОО, але до чого тут УНП. Власне, ніякого сумніву, що УНП зараз є силою, яка намагається бути корисною владі, в мене немає.

Відповісти
Парламентська меньшість буде назаватися пропрезидентською парламентською опозицією, а парламентська більшисть, якщо вона буде опозиційною до президента, буде називатися антипрезидентською опозицією. Скдадність структури влади визначає цю складну термінологію

До речіб перемога опозиції мені не здається фантастичним сценарієм. Цілком можливий розвиток подій.
Відповісти
(01-10-2012, 12:56 )Майкрофт Холмс писав(ла): До речіб перемога опозиції мені не здається фантастичним сценарієм. Цілком можливий розвиток подій.

Йой.
Відповісти
(02-10-2012, 06:22 )Bayan писав(ла):
(01-10-2012, 12:56 )Майкрофт Холмс писав(ла): До речіб перемога опозиції мені не здається фантастичним сценарієм. Цілком можливий розвиток подій.

Йой.

1. Твердження що відбудеться лише найгірший з можливих сценаріїв
2. Впевненість у тому, що начальство всесильне й непреможне

З висот цєї своєї песимистичної мудрості, її носії ще дотепно глузують з тих, хто висловлює інші прогнози. І знаходять відгук у аудіторії.

Це явище є доволі дивним, бо на протязі останніх 25 років вказані пернсонажі постійно посрамляються життям на кожному історичному повороті. Ала це ніяк не впливає на них, і кожного наступного разу вони продовжуть ту саму пісню співати.

Відповісти
Wink 

Пропоную всі прикрашувати цим свої блоги..
Оскільки на Майдану ще памятають про ГНУ, то дехто напевно буде видати це за своєBig Grin
(02-10-2012, 11:30 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(02-10-2012, 06:22 )Bayan писав(ла):

Йой.

1. Твердження що відбудеться лише найгірший з можливих сценаріїв
2. Впевненість у тому, що начальство всесильне й непреможне

З висот цєї своєї песимистичної мудрості, її носії ще дотепно глузують з тих, хто висловлює інші прогнози. І знаходять відгук у аудіторії.

Це явище є доволі дивним, бо на протязі останніх 25 років вказані пернсонажі постійно посрамляються життям на кожному історичному повороті. Ала це ніяк не впливає на них, і кожного наступного разу вони продовжуть ту саму пісню співати.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Семен Ґлузман читає мої думки... (л.) gvp 11 1265 13-09-2016, 04:48
Ост. повідомлення: McOgon
  Віктор Трегубов прочитав мої думки (/) gvp 3 628 09-08-2016, 20:38
Ост. повідомлення: BROTHER
  Наливайченко майбутній президент?? Кацапи вже всираються від такої думки! Знищуй ворогів 5 731 22-06-2015, 13:57
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: