Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Незрозуміло: чому досі стільки питань? (л.)
Продовжуються (і продовжуються, і продовжуються...) дебати на тему, чи будуть США постачати Україні летальну захисну зброю (протитанкові і проти-авіаційні установки).

Мене дещо здивувало недавнє повідомлення про те, що вашінгтонська адміністрація ДОСІ (аж через три роки після початку обговорення цього плану) має, словами анонімної офіційної особи, "МІРІАДИ" запитань, які включають в себе такі:

1. Які типи зброї будуть постачатися (невже це досі не ясно? - ГП)?

2. Якщо ця зброя тільки для захисту, чи буде вона включати збройні пристрої проти танків і броньованих засобів транспорту? (А чому ж ні? Що, Україні треба постачати малокаліберні гвинтівки ТОЗ-8 зразка 1950 р.? - ГП)

3. Чи отримають цю зброю тільки прикордонники, чи також і регулярна армія?

4. Чи буде зброя постачатся безкоштовно, чи Україна за неї платитиме? (Невже і це досі не обговорювалося??? - ГП)

5. Хто і як тренуватиме солдатів, які отримають цю зброю?

6. Хто і як ремонтуватиме цю зброю, підтримувати її в бойовому порядку?

Я не знаю... Чомусь мені здається, що всі ці "міріади" запитань риторичні. Ну не може ж бути, щоби Україна не мала на них відповідей і не ознайомила зі своїми відповідями американську сторону. Може, президент Трамп, після того, як Конгрес вичавив з нього білл про санкції проти Раші, хоче хоча б цю пропозицію спустити на гальмах? Обама у свій час зробив це аж чотири рази... Sad

http://www.cnn.com/2017/08/02/politics/p...index.html
Відповісти
(03-08-2017, 17:32 )gvp писав(ла): Продовжуються (і продовжуються, і продовжуються...) дебати на тему, чи будуть США постачати Україні летальну захисну зброю (протитанкові і проти-авіаційні установки).

Мене дещо здивувало недавнє повідомлення про те, що вашінгтонська адміністрація ДОСІ (аж через три роки після початку обговорення цього плану) має, словами анонімної офіційної особи, "МІРІАДИ" запитань, які включають в себе такі:

1. Які типи зброї будуть постачатися (невже це досі не ясно? - ГП)?

2. Якщо ця зброя тільки для захисту, чи буде вона включати збройні пристрої проти танків і броньованих засобів транспорту? (А чому ж ні? Що, Україні треба постачати малокаліберні гвинтівки ТОЗ-8 зразка 1950 р.? - ГП)

3. Чи отримають цю зброю тільки прикордонники, чи також і регулярна армія?

4. Чи буде зброя постачатся безкоштовно, чи Україна за неї платитиме? (Невже і це досі не обговорювалося??? - ГП)

5. Хто і як тренуватиме солдатів, які отримають цю зброю?

6. Хто і як ремонтуватиме цю зброю, підтримувати її в бойовому порядку?

Я не знаю... Чомусь мені здається, що всі ці "міріади" запитань риторичні. Ну не може ж бути, щоби Україна не мала на них відповідей і не ознайомила зі своїми відповідями американську сторону. Може, президент Трамп, після того, як Конгрес вичавив з нього білл про санкції проти Раші, хоче хоча б цю пропозицію спустити на гальмах? Обама у свій час зробив це аж чотири рази... Sad

http://www.cnn.com/2017/08/02/politics/p...index.html

[quote pid='153859' dateline='1501770779']
Не риторичні, а суто робочі та практичні, крім другого, яке відверто дурне. Ці моменти обговорювалися з попередньою адміністрацією, але зараз, мабуть, доведеться ще раз устаканити певні моменти. Всі побоювання, пов'язані з наданням зброі пов'язані з тим, що зразки одразу ж опиняться в руках кацапні завдяки дєдаваєвалим совковим штабістам, то ж стінгерів з ультрафіолетовим наведенням, малочутливим до погодних умов, нам, скоріш за все, не дадуть, а з інфрачервоним - без проблем, адже кацапи вже вкрали ці технологічні секрети під час Афгану.
[/quote]
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
(03-08-2017, 18:06 )Slavix писав(ла): стінгерів з ультрафіолетовим наведенням, малочутливим до погодних умов, нам, скоріш за все, не дадуть, а з інфрачервоним - без проблем
Та хоч би щось дали. Хай кацапські танки горять від снарядів, випущених не найсучаснішими і не найсекретнішими протитанковими установками. Аби горіли. Бажано - всі. Smile
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  чому досі не зрозуміли що Маск - шахрай? Torr 95 8503 27-01-2017, 00:58
Ост. повідомлення: strq
Thumbs Down Питаєте, чому Щорс досі стоїть? Він споглядає як члєніна золотять (/) Slavix 3 602 22-12-2016, 21:25
Ост. повідомлення: Slavix
Thumbs Up У Авакяна нова соска. З питань євроінеграції. (pic) Sych 5 808 13-11-2016, 01:58
Ост. повідомлення: Sych

Перейти до форуму: