Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не ганьбіть благородну циркову професію
#1
Не ганьбіть благородну циркову професію.

Клоун - одна з найскладніших та найшанованіших циркових професій, без якої неможливо уявити справжній цирк. Справжній клоун має бути одночасно гумористом, актором, пародистом, акробатом, жонглером, психологом і все це за для вміння дарувати добрий настрій для всіх людей: дітям, дорослим, літнім людям, що є надзвичайно непросто і потребує справжнього таланту.

У цьому зв'язку дивує, що зеленського називають клоуном, бо його діяльність не має нічого спільного з найшанованішою цирковою професією. Головне завдання зеленського: за гроші обгажувати одних людей за замовленням інших людей, з метою маніпулювання суспільною свідомістю та формування певної політичної кон'юнктури. 

Тобто зеленський - це професійний маніпулятор-обгажувальник. Його псевдогумористична діяльність не має нічого спільного з мистецтвом. Він не написав жодного озвученого ним тексту. І вся його озвучка - маніпулятивний бруд та лайно. Направду смішно ставити питання: чи є серед "творчості" зеленського щось таке, що назавжди стало справжньою окрасою української чи російської культури, - суцільна одноденна політична кон'юнктурщина або алкоголістично-збоченно-сексуальний псевдогумор. 

Єдине, що залишається стабільно незмінним в усіх виступах зеленського так це його люте україноненависництво. Українці ніколи і нічого доброго не чули і не бачили у виступах зеленського на свою адресу: від постійного насміхацько-скептичного ставлення до всього українського, до відвертого глуму і образ на адресу України та українців як, наприклад, у Юрмалі у 2016 році. Для кожного притомного українця глум над Батьківщиною є страшнішим і образливішим за глум над рідною матірю.

Юрмала 2016 - то лише епізод ментальної війни проти України у якій акивну участь бере зеленський. До прикладу, з 2010 по 2012 рік зеленський був генеральним продюсером відверто українофобського телеканалу Інтер, коли антиукраїнська істерія на цьому каналі сягнула свого історичного максимуму.

Паралельно з інформаційною війною проти України в тилу, зеленський, будучи, за даними Вікіпедії, співвласником відповідних російських телеканалів та кіностудій, став співавтором та співорганізатором провокування та розпалювання україноненависництва серед росіян, тобто став співавтором та співорганізатором інформаційної агресії, інформаційної війни Росії проти української держави та українського народу. Очевидно, що без постійного навіювання росіянам ненависті до українців і всього українського зброяна агресія Росії проти України була б неможливою.

Тому, ще 2014 року зеленський мав бути засудженим за співучасть в організації та веденні інформаційної війни проти української держави та українського народу. Понад десять тисяч загиблих українців у російсько-українській війні найперше є жертвами інформаційної війни, яку чинять з першого дня української Незалежності російські ЗМІ та кіностудії у тому числі й ті власником яких був, а можливо й залишається, зеленський. 

Тільки антиукраїнське керівництво проавоохоронною системою України унеможливлює порушення карних проваджень з оголошенням у міжнародний розшук журналістів-виконавців, керівників та власників російських ЗМІ та кіностудій, котрі приймали і приймають участь в інформаційній війні проти України, в розпалюванні етнічної ненависті росіян до України та українців.

Показовою є відмова зеленського від вивчення української мови у школі. Адже, за даними Вікіпедії, зеленський народився та виріс в Україні, за виключенням чотирьох років перебування його батьків у відрядженні у Монголії. Українську мову зеленський почав вивчати у 2017 році з репетитором, тобто у віці 39 років, і знову ж таки, у зв'язку з кон'юнктурними потребами його "медіабізнесу". Важко уявити, щоб тоді маленький хлопчик Вова самотужки прийшов до висновків про непотрібність й бесперспективність української мови та вирішив всі формальні питання із шкільною адміністрацією про отримання можливості невивчення української мови. Очевидно, що ще з дитинства україноненависник зеленський мав оточення яке не бачило у майбутті ані української мови, ані українського народу. Що, доречі, є дуже співзвучним путінському баченню України як недодержави, фактично безхозної території, де живуть кремлівські раби.

Якщо вести мову про президентські перспективи зеленського для України, то методологія та наслідки будуть подібними до президентського правління януковича. Різниця лише у ієрархічному щаблі януковича та зеленського у міжнародному паразитарно-мафіозному утворенні, яке є фактичним приватним власником Кремля. Очевидно, що приватними власниками Кремля є олігархи разом з тими, хто за ними стоїть та власники центральних ЗМІ разом з тими, хто за ними стоїть. Кремль не є самодостатнім джерелом державної влади, бо якби було не так, то олігархат не грабував би Росію, - це по-перше, а по-друге, не можливо стати очильником кремля без сприяння власників центральних ЗМІ. Це, з одного боку, а з іншого боку, - достатньо буде декількох інформаційних вкидів у центральних ЗМІ для того щоб, наприклад, розлючений натовп розмазав по Кремлівській стіні вову путіна.

янукович був і залишається україноненависником який за своєю соціальною сутністю є кримінальним рецидивістом завербованим ФСБ. зеленський, так само як і янукович, - україноненависник, але більш високого левела. Оскільки професійний маніпулятор зеленський є одним з співвласників та співкерівників тих паразитарно-мафіозних угруповань які є приватними власниками Кремля та відповідно й ФСБ, а остання, у свою чергу, є власницею завербованого агента януковича.

янукович очолював банду кримінальних елементів під назвою Партія регіонів, яка грабувала та нищила Україну як державу на користь приватних власників Кремля. Чому, доречі, після Майдану й почалась силова фаза перманентної російсько-української війни. Бо маріонетковий режим януковича перетворював державну незалежність України від Кремля на формальну фікцію. Тобто приватні власники Кремля через Режим януковича паразитували над українським народом так, як наче Україна й не виходила зі складу імперської Росії. З усуненням маріонеткового Режиму банди януковича приватні власники Кремля розпочали зброяну агресію проти України з метою повернення втрачених можливостей продовження паразитування над українським народом.

Так ось, зеленський, на посаді Президента, продовжуватиме те, що не закінчив янукович: через продовження пограбування української держави та оббирання українського народу, нищити українську державність з середини та звільняти українські землі від українців на користь відповідних міжнародних паразитарно-мафіозних утворень.

Ми, українці, маємо добре затямити: коли хтось привселюдно висловлює ненависть чи зневагу до української мови, до української культури чи української держави (тут вкрай важливо не сплутувати поняття держави та державної влади), то це не є якоюсь абстракцією яка персонально нікого конкретно з нас українців не стосується, навпаки це означає, що така людина у своїх забаганках чи навіть у особистих вчинках ладна безжально нищити всіх українців та все українське у будь-який спосіб. Як це довів своїми конкретними вчинками янукович на посаді Президента України, як це довели штатні кремлівські терористи на окупованих та анексованих територіях коли вбивали і продовжують вбивати українців за українську мову та українську символіку, як це у чергове доведе й україноненависник зеленський, якщо його буде обрано Президентом України.
Відповісти


Перейти до форуму: