Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не знайду, то понадкусюю (фото після обшуку в квартирі Завадського)
Після, того як 27 квітня 2012 року у відсутності адвоката в квартирі Ігоря Завадського відбулись "слідчі дії" (?), ключи - не всі!!! були передані довіреній особі. Ось приблизно таке там побачили.

Залишилось порожнє місце від Золотої ЛІРИ - приза "Міжнародного конкурсу СТЕФАНО БІЗАРЕ 1995 року"

Мабуть працювали саме в таких рукавичках, тож пальчиків не лишили.

Кухонний натюрморт

За допомогою драбини чи то встановлювали, чи то знімали жучків, якщо вони там взагалі були. Але антресолі прошерстили досконально. Мабуть шукали трупи немовлят (((

А це чомусь не взяли...

Оригінальна публікація: Не знайду, то понадкусюю (фото після обшуку в квартирі Завадського)
Відповісти
Сподіваюся, побачивши це, викликали міліцію і склали протокол про пограбування?
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
Років 15 тому влетів мій близький родич за одну справу та під слідством був у СІЗО. На цей час наклали арешт на його майно та забрали авто, нормальне і "ходяче" у міськвідділ УВС. Через рік випустили родича та пішли ми авто забирати. Ну, як сказати...
Металолом. Нічого не було, навіть сидіння познімали. Тільки двигун, колеса і руль зосталися. І, б..., опечатаний!!! Слідак каже "ну, пішитє заявлєніє, бум разбірацца". Ага, спасибі що відпустили, валкі пазорниє...
Отак і тут. Ліру вкрали, суки. Скажуть "так і била".
Менти-то і є справжня банда.
Відповісти
Ні. Не викликали. Питання звичайно до адвокатів. Їх спочатку було 2, потім хвилин за 10 підтягнулись третій та я. Мені не сподобалось, що не дочекались, ще гірше не зателефонували інші адвокати - третьому, хоча його прізвище було вказано Ігорем як того, хто має заходити першим. Але то вже якісь ігри. Мені здається, що ті двоє не хочуть конфліктувати з міліцією. А це не позиція адвоката-бійця...
Відповісти
Хто відповість за ДЕРИБАН в Україні ?
Відповісти
А що можна чекати від мусорів?
Відповісти
Big Grin 
(29-04-2012, 22:30 )Hadjibei писав(ла): RE: Не знайду, то понадкусюю - правильно "понадкушую"
Відповісти
Big Grin 
(30-04-2012, 04:55 )Bayan писав(ла):
(29-04-2012, 22:30 )Hadjibei писав(ла): RE: Не знайду, то понадкусюю - правильно "понадкушую"

Відповісти
На одному з форумів:
кх-кх.... я достаточно часто был при обысках. так милиция обычно не ДЕЛАЕТ. так делают тогда, когда идёт чистый "заказняк".
Відповісти
Shocked 
Можете погуглити, якщо не вірите.

ПС. Є реальна історія про те, як спалився російський шпигун в Англії. Він не знав дитячої говірки Little Beau Pip that lost her ship.... і в розмові почав неадекватно на ці слова реагувати. ... от і ви попалилися Smile Gun
Відповісти
(30-04-2012, 09:00 )Любов писав(ла): На одному з форумів:
кх-кх.... я достаточно часто был при обысках. так милиция обычно не ДЕЛАЕТ. так делают тогда, когда идёт чистый "заказняк".

У Странніка в ФБ ще більше фоток. Там явно видно, що просто перевертали все догори дригом.
Відповісти
Bug 
зате всі дрочать на синці Йулі
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
(30-04-2012, 15:44 )Хвізик писав(ла): зате всі дрочать на синці Йулі

Ну от знову ви в тему Завадського тягнете "про ето" Sad

Давайте краще думати, як спробувати зробити з його справи міжнародний скандал.
Відповісти
(30-04-2012, 15:47 )pani писав(ла):
(30-04-2012, 15:44 )Хвізик писав(ла): зате всі дрочать на синці Йулі

Ну от знову ви в тему Завадського тягнете "про ето" Sad

Давайте краще думати, як спробувати зробити з його справи міжнародний скандал.
звиняйте, що притянув Йулю, бо які новини не відкрию - всюди все лиш про неї...

щодо "міжнародних скандалів" - я проти. Ці скандали шкодять Україні як державі. Шкодять вони й народові: пора скидати памперси і наводити лад у власній хаті

Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-s...show_point

Понадкусювати, сюю, -єш, гл. Надкусить (во множествѣ). Хто то яблука понадкусював? Харьк. у.

Джерело: Словарь української мови / Упор. з дод. влас. матеріалу Б. Грінченко : в 4-х т. — К. : Вид-во Академії наук Української РСР, 1958.
Том 3, ст. 303.
Відповісти
(30-04-2012, 15:53 )Хвізик писав(ла): звиняйте, що притянув Йулю, бо які новини не відкрию - всюди все лиш про неї...

щодо "міжнародних скандалів" - я проти. Ці скандали шкодять Україні як державі. Шкодять вони й народові: пора скидати памперси і наводити лад у власній хаті

А так дрочили б не на Юлю, а на Завадського - більше толку було б в цілому. А так - якщо це лишатися, як є - то і дрочать на Юлю.
Відповісти
Smile 
(30-04-2012, 15:31 )pani писав(ла): ПС. Є реальна історія про те, як спалився російський шпигун в Англії. Він не знав дитячої говірки Little Beau Pip that lost her ship.... і в розмові почав неадекватно на ці слова реагувати. ... от і ви попалилися Smile Gun

Little Bo-Peep has lost her sheep,
And can't tell where to find them;
Leave them alone, And they'll come home,
Wagging their tails behind them.
Відповісти
(30-04-2012, 16:30 )_AK_ писав(ла):
(30-04-2012, 15:31 )pani писав(ла): ПС. Є реальна історія про те, як спалився російський шпигун в Англії. Він не знав дитячої говірки Little Beau Pip that lost her ship.... і в розмові почав неадекватно на ці слова реагувати. ... от і ви попалилися Smile Gun

Little Bo-Peep has lost her sheep,
And can't tell where to find them;
Leave them alone, And they'll come home,
Wagging their tails behind them.

Так так, дякую, я описалася, я взагалі ніколи цей віршик на очі не бачила, тільки чула. І той шпигун мало того що переплутав вівці з кораблем, так і не знав, що таке Bo-Peep.
Відповісти
(30-04-2012, 15:44 )Хвізик писав(ла): RE: цікаво, що доля Завадського зовсім не хвилює європейських гімнюків. не кажучи вже про долю простих ув"язнених
зате всі дрочать на синці Йулі
Відповісти

Може хтось запитає "підписантів"?

Долучення Міні-зображення

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Землетрус та після-потряси (aftershock) в Каліфорнії hrushka 0 64 06-07-2019, 19:23
Ост. повідомлення: hrushka
  Уроки та висновки після виборів Президента України 2019 #ж2 leonid 0 123 26-05-2019, 09:20
Ост. повідомлення: leonid
  Після перерви, продовжується суд над Януковичем (л.) gvp 1 406 10-08-2017, 16:46
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: