Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ну от фейк про підкуп опозиції великим доларами показали по УТ1
Хтось ще сумнівається в тому хто і навіщо це зробив? Для мене це черговий аргумент НЕ голосувати за Свободу, бо її піарять такими методами.

Відповісти
(24-10-2012, 21:16 )pani писав(ла): Хтось ще сумнівається в тому хто і навіщо це зробив? Для мене це черговий аргумент НЕ голосувати за Свободу, бо її піарять такими методами.

а за кого голосувати?
Відповісти

Її не піарять ніякими методами. партія строїть дєтскіє плащадкі, бальніци, аткриваіт школи, памагаіт бєдним, раздайот гречку, сахєр, мила...

Ідінствінная правільная сіла сівотня - ета партія рігіонаф!
Відповісти
Wink 
(24-10-2012, 21:46 )E-st писав(ла): Її не піарять ніякими методами. партія строїть дєтскіє плащадкі, бальніци, аткриваіт школи, памагаіт бєдним, раздайот гречку, сахєр, мила...

Ідінствінная правільная сіла сівотня - ета партія рігіонаф!

варовка протів Сєні? Smile раз не її так нікому?
Відповісти
(24-10-2012, 21:16 )pani писав(ла): Хтось ще сумнівається в тому хто і навіщо це зробив? Для мене це черговий аргумент НЕ голосувати за Свободу, бо її піарять такими методами.

Відповісти
(24-10-2012, 23:43 )pani писав(ла):

Відповісти
(24-10-2012, 23:56 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(24-10-2012, 23:43 )pani писав(ла):

Відповісти
Щоб там не казали галасливі борці за правду. Проте, небезпека така є. Скасує ЦВК реєстрацію, а потім через пів-року суд відмінить. Або, наприклад, вибори визнають недійсними у разі поразки ПР.
Відповісти
Smile 
... попри моє відношення до Тягнивбока.
Мають шанс пройти в парламент - нехай проходять.
Так, провокатори
Деякі провокації призводять до цілком несподіваних наслідків для самих лялькарів.
Відповісти
(25-10-2012, 00:52 )Pavlo писав(ла): ... попри моє відношення до Тягнивбока.
Так, провокатори
Деякі провокації призводять до цілком несподіваних наслідків для самих лялькарів.

Абсолютно точно. Але ж це Ви, голосуючи за ВОС, вважаєте себе ляльководом - Вам здається, що Ви, не підтримуючи їх загалом, зможете з користю для себе (для того, що Ви особисто вважаєте українською користю) використати їх присутність у парламенті. Ви вважаєте себе ляльководом, але водночас розумієте, що результат буде не такий як Ви хочете!
Відповісти
.....
Відповісти
?????
Відповісти

Бо занадто вже перегинають свободівці з критикою "колег" по опозиції. До сіх пір вони тримали планку.

Скоріше за все ОО, Удар і ВОС комусь дуже хочеться пересварити і скомпроментувати. Типу, бачите, вони й зараз не мають згоди.

Відповісти
(25-10-2012, 00:57 )123 писав(ла):
Так, провокатори

Абсолютно точно. Але ж це Ви, голосуючи за ВОС, вважаєте себе ляльководом - Вам здається, що Ви, не підтримуючи їх загалом, зможете з користю для себе (для того, що Ви особисто вважаєте українською користю) використати їх присутність у парламенті. Ви вважаєте себе ляльководом, але водночас розумієте, що результат буде не такий як Ви хочете!
НМД Ви перебільшуєте. У деяких європейських країнах у парламенті присутні партії, аналогічні Свободі (наприклад, НФ у Франції) - і нічого жахливого не стається. (до речі, це свідчить, що подібні партії не є позавчорашнім днем)
Відповісти
(25-10-2012, 01:07 )Pavlo писав(ла): ?????

Відповісти
(25-10-2012, 01:04 )Pavlo писав(ла): .....

Відповісти
А в Україні мільйони ностальгують за совком.

(25-10-2012, 09:04 )nykyta писав(ла):
(25-10-2012, 00:57 )123 писав(ла):
Так, провокатори

НМД Ви перебільшуєте. У деяких європейських країнах у парламенті присутні партії, аналогічні Свободі (наприклад, НФ у Франції) - і нічого жахливого не стається. (до речі, це свідчить, що подібні партії не є позавчорашнім днем)

Відповісти
Тупе тушковане болото. Цікаво б тоді було дізнатись: хто перший побіжить до ПР: Кличко чи БЮТ. Можна було б ставити, думаю, 1 до 5, шо кличковські перші.

Свобода є єдиною на сьогодні українською силою, здатною пройти до ВР. Отже, слід її й підтримувати.
Відповісти
Wink 
Я буду голосувати за восвободу, тому що:

1) Дика антиукраїнська політика уряду потребує відповіді.
Про які інтереси може йти мова, якщо моїм дітям (мені то вже пофіг) відмовляють в можливості жити в український Україні ? Нехай отримають відморозків у Раді.

2) В Україні є проблеми зі справжньою лівицею, її нема. Як роботодавець, я добре бачу, в який дупі знаходяться пролетарії. Тож я буду голосувати за восвободу, бо її рядові члени є за ідеологією ліваками. (на відміну від буржуйських пик симоненок та голубів)
Відповісти
СНС, до речі була в парламенті і в урядовій коаліції.
http://www.sns.sk/video/?play=mmf-potvrd...-19-4-2012
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Греки показали фіґу ЄС та МВФ stryjko_bojko 1 558 06-07-2015, 09:16
Ост. повідомлення: Анатoль
  Схоже прибрали падлюку (/) UPD Шкода, але мабуть фейк. zakhar 1 742 11-09-2014, 13:43
Ост. повідомлення: zakhar
  Щойно показали як директорат Київського Броне-танкового Заводу крадуть народні гроші Andrij 14 1910 06-08-2014, 02:37
Ост. повідомлення: RUNA

Перейти до форуму: