Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ну от фейк про підкуп опозиції великим доларами показали по УТ1
Я занадто добре знаю наш місцевий осередок УДАРу (як і ПР і ОО), щоб за нього голосувати.
Відповісти
(25-10-2012, 00:57 )123 писав(ла): Але ж це Ви, голосуючи за ВОС, вважаєте себе ляльководом - Вам здається, що Ви, не підтримуючи їх загалом, зможете з користю для себе (для того, що Ви особисто вважаєте українською користю) використати їх присутність у парламенті. Ви вважаєте себе ляльководом, але водночас розумієте, що результат буде не такий як Ви хочете!

1. На грани прохождения из реально оппозиционных сил сегодня именно Свобода, поэтому голосовать за нее наиболее разумно.
2. В отличие от того же Удара, Свобода не может позволить себе любое сотрудничество с властью, т.к. это будет политическое самоубийство. Тягнибок же явно не собирается закончить свою политическую карьеру этой каденцией ВР

Я буду голосовать за Свободу.

Відповісти
(25-10-2012, 00:52 )Pavlo писав(ла): ... попри моє відношення до Тягнивбока.
Мають шанс пройти в парламент - нехай проходять.
Так, провокатори
Деякі провокації призводять до цілком несподіваних наслідків для самих лялькарів.

Хоча з трохи инакших міркувань, а саме:

1. Не буду ж я голосувати за Реґіони, комуняк чи Королевську.

2. Від об'єднаної опозиції та «Удару» гнилизною відгонить за кілометр.

3. Знаю кількох людей зі «Свободи» в Харкові, й на тлі теперішніх політиканів вони напевно не є гірші.

4. Щодо «Свободи» є підозра, чи не ґебняцький це проєкт, — але підозра непідтверджена. The proof of the pudding is in the eating — і тепер якраз найслушніша нагода перевірити, якими саме будуть їхні практичні дії.

5. Увійшовши до Ради, «Свобода» або покаже себе як корисна для української справи сила, або ні. Якщо ні, то цьому проєктові кінець, і змонополізовану ними нішу виразно проукраїнської сили зможе зайняти хтось инший.

6. Якщо «Свобода» "підмане, підведе", моя помилка як виборця не буде аж такою великою, бо чекати чогось ліпшого від «Батьківщини» & Со. (які вже мали нагоду себе показати) чи від «Удару» (від самісінького початку занадто драглистого) не випадає.

7. Отож, проголосувавши за «Свободу», я нічого не втрачу, а як пощастить — contra spem — бодай що-небудь виграю. Проголосувавши за об'єднану опозицію чи удар, напевно не виграю нічого (згадаймо хіхіхалчині газові угоди...).

8. Чи пощастить перешкодити моїм голосуванням перемозі комуногеґіонів, сказати тяжко, але але так само буде й у тому разі, коли б я надумав голосувати за об'єднану опозицію чи за «Удар».

9. Отож, чому б не ризикнути?

Відповісти
Але ті, хто це робить свідомо награє рейтинг Свободи.
Відповісти
Ви берете на себе відповідальність, випускаючи цього джина. Голосуючи проти обох, я не брав відповідальності.

(25-10-2012, 10:22 )Pavlo писав(ла): Я буду голосувати за восвободу, тому що:

1) Дика антиукраїнська політика уряду потребує відповіді.
Про які інтереси може йти мова, якщо моїм дітям (мені то вже пофіг) відмовляють в можливості жити в український Україні ? Нехай отримають відморозків у Раді.

---- "отримають" - наче це якісь марсіяни отримають, а не Ваші діти. І вони не відморозки, вони тупі популісти, які будуть з палаючими очима просувати прості й популярні рішення.

2) В Україні є проблеми зі справжньою лівицею, її нема. Як роботодавець, я добре бачу, в який дупі знаходяться пролетарії. Тож я буду голосувати за восвободу, бо її рядові члени є за ідеологією ліваками. (на відміну від буржуйських пик симоненок та голубів)

---- це більшовики, а не лівиця, вони не мають уявлення про те як захищати інтереси найманих людей, окрім як забрати і поділити. Вчора я спостерігав такого кандидата на ТБ, який істерично волав "не повернуть гроші з офшорів - заберемо їхні заводи державі!". Ото і весь захист найманих працівників. Причому що симптоматично - присутні в студії Терьохін та Пинзеник на це мовчали, ніхто йому не опонував, бо решта мочать один одного. Свобода ж виходить вся в білому.

Відповісти
(25-10-2012, 11:10 )pani писав(ла): Але ті, хто це робить свідомо награє рейтинг Свободи.

Напевно, це робиться свідомо для поляризації свого електорату, дуже переляканого бандерівцями. Дополяризуються!...

НМД, "Свобода" інколи буває по-дурному радикальною. Але як подивишся на іншу т.зв. опозицію... На їх "електорат" за 100 грн. з прапором...

Як каже один мій знайомий: " Нам, українцям, чого "Свободи" боятись?".

Я буду голосувати за "Свободу", незважаючи на власне критичне відношення до неї.
Відповісти
Народний законопроект, наприклад - 150 тисяч громадян мають законодавчу ініціативу.

Я не кажу вони суперкласні, просто відповів на Ваше питання про те, як я бачу найменше зло Smile

(25-10-2012, 10:28 )Pavlo писав(ла): Я занадто добре знаю наш місцевий осередок УДАРу (як і ПР і ОО), щоб за нього голосувати.

Відповісти
(25-10-2012, 11:17 )123 писав(ла): Ви берете на себе відповідальність, випускаючи цього джина. Голосуючи проти обох, я не брав відповідальності.

Брав, по факту. Бо за Януковича ти проголосувати не міг тоді навіть теоретично.
Ти, як і всі противсіхи прямо відповідальні за те, що пройшов саме Янукович.

Але за виключенням людей, яким прямо дали по голові, або які здатні до мінімальних узагальнень, противісіхи це ніколи не визнАють.
Відповісти
з плином часу.

(25-10-2012, 10:55 )Предсказамус писав(ла):
(25-10-2012, 00:57 )123 писав(ла): Але ж це Ви, голосуючи за ВОС, вважаєте себе ляльководом - Вам здається, що Ви, не підтримуючи їх загалом, зможете з користю для себе (для того, що Ви особисто вважаєте українською користю) використати їх присутність у парламенті. Ви вважаєте себе ляльководом, але водночас розумієте, що результат буде не такий як Ви хочете!

1. На грани прохождения из реально оппозиционных сил сегодня именно Свобода, поэтому голосовать за нее наиболее разумно.
2. В отличие от того же Удара, Свобода не может позволить себе любое сотрудничество с властью, т.к. это будет политическое самоубийство. Тягнибок же явно не собирается закончить свою политическую карьеру этой каденцией ВР

Я буду голосовать за Свободу.

Відповісти
(25-10-2012, 11:17 )123 писав(ла): Мудаки не розмахували мандатом, отриманим від мого імені. "нас підтримали мільйони" - і Ви в тому числі

Назвать собеседника мудаком - не лучший способ убедить его в чем-либо, ну да ладно, Вам виднее, как общаться с оппонентами.

123 писав(ла):Ви берете на себе відповідальність, випускаючи цього джина. Голосуючи проти обох, я не брав відповідальності.

Опять "я - не я и хата не моя". Голосовать Вы можете, как угодно. Но, агитируя голосовать против всех, Вы взяли на себя ответственногсть за нынешнюю власть в полной мере.

Відповісти
(25-10-2012, 11:22 )123 писав(ла): Як раз Ви так і думаєте - що Ви типу переграли всіх. Це наївно.Подивіться які результати мав Гітлер на виборах з плином часу.

Про фошиздскую юльку от Ваших единомышленников я уже слышал, теперь пришла очередь Тягнибока? Ну-ну...

Відповісти
Це ненормально, саме про це я й намагаюся сказати різними словами.

Всі ці люди думають, що якось щось виграють своїм голосуванням за ВОС попри її непідтримку. Але насправді виграє лише партія, ідеологію якої ці люди не підтримують. Тоді ця партія просуватиме свою ідеологію під гаслами "її підтримали мільйони" - хоча насправді мільйони думали, що підтримали не її, а якісь тактичні виграші. Ця ідеологія, сьогодні ще маргінальна, може легко завоювати в нашому совковому суспільстві таку підтримку, що протистояти їм буде нікому - хіба регіоналам на базисі "за/проти росії, за/проти упа, за/проти ринку". І більшовики, і гітлерівці на початку були маргіналами, і всім здавалося що їх можна використати, але ідеї "відняти в нетаких і поділити" дуже заразні. Особливо в суспільствах типу нашого. Це не беруть до уваги ті, хто думають використати ВОС попри несимпатію до іхних ідей та практик.

(25-10-2012, 11:04 )Сергій Вакуленко писав(ла):
(25-10-2012, 00:52 )Pavlo писав(ла): ... попри моє відношення до Тягнивбока.
Мають шанс пройти в парламент - нехай проходять.
Так, провокатори
Деякі провокації призводять до цілком несподіваних наслідків для самих лялькарів.

Хоча з трохи инакших міркувань, а саме:

1. Не буду ж я голосувати за Реґіони, комуняк чи Королевську.

2. Від об'єднаної опозиції та «Удару» гнилизною відгонить за кілометр.

3. Знаю кількох людей зі «Свободи» в Харкові, й на тлі теперішніх політиканів вони напевно не є гірші.

4. Щодо «Свободи» є підозра, чи не ґебняцький це проєкт, — але підозра непідтверджена. The proof of the pudding is in the eating — і тепер якраз найслушніша нагода перевірити, якими саме будуть їхні практичні дії.

5. Увійшовши до Ради, «Свобода» або покаже себе як корисна для української справи сила, або ні. Якщо ні, то цьому проєктові кінець, і змонополізовану ними нішу виразно проукраїнської сили зможе зайняти хтось инший.

6. Якщо «Свобода» "підмане, підведе", моя помилка як виборця не буде аж такою великою, бо чекати чогось ліпшого від «Батьківщини» & Со. (які вже мали нагоду себе показати) чи від «Удару» (від самісінького початку занадто драглистого) не випадає.

7. Отож, проголосувавши за «Свободу», я нічого не втрачу, а як пощастить — contra spem — бодай що-небудь виграю. Проголосувавши за об'єднану опозицію чи удар, напевно не виграю нічого (згадаймо хіхіхалчині газові угоди...).

8. Чи пощастить перешкодити моїм голосуванням перемозі комуногеґіонів, сказати тяжко, але але так само буде й у тому разі, коли б я надумав голосувати за об'єднану опозицію чи за «Удар».

9. Отож, чому б не ризикнути?

Відповісти
(25-10-2012, 11:18 )Kulish писав(ла): Як каже один мій знайомий: " Нам, українцям, чого "Свободи" боятись?".

А я "лібераст" і "толераст", при тому що я українка. Я класово чуждий елемент.

ПС. Коли німці в 1933 голосували за фашистів - багато з них теж міркували приблизно так, як ви. Що це противага бардаку і пр. Почитайте мемуари.

От скажіть - ви хочете, щоби Свобода прийшла до влади? Тобто сформувала уряд?
Відповісти
(25-10-2012, 11:30 )Предсказамус писав(ла):
(25-10-2012, 11:22 )123 писав(ла): Як раз Ви так і думаєте - що Ви типу переграли всіх. Це наївно.Подивіться які результати мав Гітлер на виборах з плином часу.

Про фошиздскую юльку от Ваших единомышленников я уже слышал, теперь пришла очередь Тягнибока? Ну-ну...

Відповісти
(25-10-2012, 11:34 )123 писав(ла): Нє, ну якщо ВОС для Вас - цивілізовані політики, то моя риторика не для Вас

Вы загнали нас в выбор между бандитами и националистами, а теперь рассказываете про цивилизованных политиков? Смешно.

Відповісти
(25-10-2012, 11:31 )123 писав(ла): Це ненормально, саме про це я й намагаюся сказати різними словами.

Всі ці люди думають, що якось щось виграють своїм голосуванням за ВОС попри її непідтримку. Але насправді виграє лише партія, ідеологію якої ці люди не підтримують. Тоді ця партія просуватиме свою ідеологію під гаслами "її підтримали мільйони" - хоча насправді мільйони думали, що підтримали не її, а якісь тактичні виграші. Ця ідеологія, сьогодні ще маргінальна, може легко завоювати в нашому совковому суспільстві таку підтримку, що протистояти їм буде нікому - хіба регіоналам на базисі "за/проти росії, за/проти упа, за/проти ринку". І більшовики, і гітлерівці на початку були маргіналами, і всім здавалося що їх можна використати, але ідеї "відняти в нетаких і поділити" дуже заразні. Особливо в суспільствах типу нашого. Це не беруть до уваги ті, хто думають використати ВОС попри несимпатію до іхних ідей та практик.

Але я так само не підтримую (а точніше — ще менше підтимую) ідеологію об'єднаної опозиції та «Удару», яка, за моїми тривалими спостереженнями, сходить на формулу "і нашим, і вашим". Притому "нашим" перепадають крихти (як-от символічна вишиванка на Тимошенко), а "їхнім" — чимало (як-от газовий контракт).

Хочуть, щоб я за них голосував, нехай инакше поводяться. А так — звиняйте...

Відповісти
Ситуація вже так склалася, що Свобода стоїть на межі проходження. Може пройти, може не пройти. Уявімо, що вона не проходить. У такому разі кому підуть голоси, віддані за Свободу? Кому це буде вигідно? - ось питання.
Відповісти
(25-10-2012, 11:22 )pani писав(ла):
(25-10-2012, 11:17 )123 писав(ла): Ви берете на себе відповідальність, випускаючи цього джина. Голосуючи проти обох, я не брав відповідальності.

Брав, по факту. Бо за Януковича ти проголосувати не міг тоді навіть теоретично.
Ти, як і всі противсіхи прямо відповідальні за те, що пройшов саме Янукович.

Але за виключенням людей, яким прямо дали по голові, або які здатні до мінімальних узагальнень, противісіхи це ніколи не визнАють.

Це виверти бютівської пропаганди, які, як виявляються, на когось діють.

Представницька демократія передбачає передачу мандату виборцем тому, кому він довіряє здійснювати керування спільним від свого імені. Я не міг обрати кращого поміж Ю та Я, і нікому з них не дав свого мандату. Отже, і Януковичу не дав. Отже, він керує спільним не від мого імені, а від імені виборців, які йому той мандат дали (при цьому він ще й узурпував повноваження, які йому виборці не дали,але то інша пісня).

Пані, написане вище є ФАКТОМ, тут нема про що сперечатися: Янукович не одержував від мене мандат.

Далі можна спекулювати, чи то в тому що Януковича не перемогли винен я (як каже бютівська пропаганда і заспліплені нею), чи то виборці які вивели у другий тур Юлю, найзручнішого опонента для Януковича, чи то Юля яка йшла на ці вибори попри високий відємний рейтинг не думаючи про наслідки поразки для країни і себе, чи то ще якісь чинники, які так чи інакше на щось вплинули. Все це цікаво, різною мірою переконливо, але не змінює ФАКТУ, наведеного вище.

Зараз йдеться саме про надання політичній партії з визначеною ідеологією мандату виборцями. Це те, чого я з Януковичем не робив однозначно.
Відповісти
А весь цей треш про пропаганду я пропускаю, набридло сткільки років читати одне і теж.

Відповісти
(25-10-2012, 11:25 )Предсказамус писав(ла):
(25-10-2012, 11:17 )123 писав(ла): Мудаки не розмахували мандатом, отриманим від мого імені. "нас підтримали мільйони" - і Ви в тому числі

Назвать собеседника мудаком - не лучший способ убедить его в чем-либо, ну да ладно, Вам виднее, как общаться с оппонентами.

--------- Сабджект. Мадаком названо того, хто отримає мандата, це ясно всякій розумній людині-непровокатору.

123 писав(ла):Ви берете на себе відповідальність, випускаючи цього джина. Голосуючи проти обох, я не брав відповідальності.

Опять "я - не я и хата не моя". Голосовать Вы можете, как угодно. Но, агитируя голосовать против всех, Вы взяли на себя ответственногсть за нынешнюю власть в полной мере.

---------- Про це я з Вами сперечатися не буду взагалі, бо вже набридло.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Греки показали фіґу ЄС та МВФ stryjko_bojko 1 558 06-07-2015, 09:16
Ост. повідомлення: Анатoль
  Схоже прибрали падлюку (/) UPD Шкода, але мабуть фейк. zakhar 1 742 11-09-2014, 13:43
Ост. повідомлення: zakhar
  Щойно показали як директорат Київського Броне-танкового Заводу крадуть народні гроші Andrij 14 1910 06-08-2014, 02:37
Ост. повідомлення: RUNA

Перейти до форуму: