Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ну от фейк про підкуп опозиції великим доларами показали по УТ1
(25-10-2012, 11:36 )Предсказамус писав(ла):
(25-10-2012, 11:34 )123 писав(ла): Нє, ну якщо ВОС для Вас - цивілізовані політики, то моя риторика не для Вас

Вы загнали нас в выбор между бандитами и националистами, а теперь рассказываете про цивилизованных политиков? Смешно.

Відповісти
(25-10-2012, 11:40 )Сергій Вакуленко писав(ла):
(25-10-2012, 11:31 )123 писав(ла): Це ненормально, саме про це я й намагаюся сказати різними словами.

Всі ці люди думають, що якось щось виграють своїм голосуванням за ВОС попри її непідтримку. Але насправді виграє лише партія, ідеологію якої ці люди не підтримують. Тоді ця партія просуватиме свою ідеологію під гаслами "її підтримали мільйони" - хоча насправді мільйони думали, що підтримали не її, а якісь тактичні виграші. Ця ідеологія, сьогодні ще маргінальна, може легко завоювати в нашому совковому суспільстві таку підтримку, що протистояти їм буде нікому - хіба регіоналам на базисі "за/проти росії, за/проти упа, за/проти ринку". І більшовики, і гітлерівці на початку були маргіналами, і всім здавалося що їх можна використати, але ідеї "відняти в нетаких і поділити" дуже заразні. Особливо в суспільствах типу нашого. Це не беруть до уваги ті, хто думають використати ВОС попри несимпатію до іхних ідей та практик.

Але я так само не підтримую (а точніше — ще менше підтимую) ідеологію об'єднаної опозиції та «Удару», яка, за моїми тривалими спостереженнями, сходить на формулу "і нашим, і вашим". Притому "нашим" перепадають крихти (як-от символічна вишиванка на Тимошенко), а "їхнім" — чимало (як-от газовий контракт).

Хочуть, щоб я за них голосував, нехай инакше поводяться. А так — звиняйте...

Це не може розумно виправдовувати голосування за ВОС - на мою думку, звісно.
Відповісти
(25-10-2012, 11:47 )123 писав(ла): Це не може розумно виправдовувати голосування за ВОС - на мою думку, звісно.

Відповісти
(25-10-2012, 11:41 )nykyta писав(ла): Ситуація вже так склалася, що Свобода стоїть на межі проходження. Може пройти, може не пройти. Уявімо, що вона не проходить. У такому разі кому підуть голоси, віддані за Свободу? Кому це буде вигідно? - ось питання.

Кому підуть - половина регіонам і комі, половина оо+удару. співвідношення сил між ними це не змінить.

Ці 5-7 мандатів - плата за виведення з маргінесу тих, хто там надцять років сидів, і неясно чи буде колись запханий назад. Тих, чию ідеологію та методи Ви, наскільки я розумію, активно не поділяєте і заперечуєте. Неспівмірна плата, на мою думку.
Відповісти
(25-10-2012, 11:32 )pani писав(ла):
(25-10-2012, 11:18 )Kulish писав(ла): Як каже один мій знайомий: " Нам, українцям, чого "Свободи" боятись?".

А я "лібераст" і "толераст", при тому що я українка. Я класово чуждий елемент.

ПС. Коли німці в 1933 голосували за фашистів - багато з них теж міркували приблизно так, як ви. Що це противага бардаку і пр. Почитайте мемуари.

От скажіть - ви хочете, щоби Свобода прийшла до влади? Тобто сформувала уряд?

Але бажаю, щоби хоч хтось давав відсіч цій зграї "чужих пришєльців", що розпинає Україну.

Я в дитинстві захоплювався фільмом "Чудова сімка". Там зневірені селяни наймають за якусь там фігню "хороших" бандитів, щоби вони захистили їх від "поганих" бандитів, які втратили межу в знущаннях.

Можна сперечатись із цією аналогією. Але для мене особисто "ліберасти" своєю яловістю (договір по газу, Харківські угоди, закон про язики) не залишили іншого виходу, ніж голосувати за "Свободу".

Хіба що не йти на вибори або зіпсували бюлетень.
Відповісти
(25-10-2012, 11:50 )Kulish писав(ла): Але бажаю, щоби хоч хтось давав відсіч цій зграї "чужих пришєльців", що розпинає Україну.

Це ДОСЛІВНА аргументації з Німеччини 1933 року.

І взагалі всі, хто вважає своїх співгромадян "чужими пришельцями" - це ВЖЕ клініка. Хто і за яким крітерієм визначається "чужість"?
Відповісти
(25-10-2012, 11:18 )Kulish писав(ла): Як каже один мій знайомий: " Нам, українцям, чого "Свободи" боятись?".

ПС. Коли німці в 1933 голосували за фашистів - багато з них теж міркували приблизно так, як ви. Що це противага бардаку і пр. Почитайте мемуари.

--- Чому лише про 1933 йдеться. До 1933 були інші голосування, які більш доречно згадати в даний момент. Почалося з мільйона виборців у 1928, далі пішло швидко.

May 1928 810,100
September 1930 6,409,600
July 1932 13,745,000
November 1932 11,737,000
March 1933 17,277,180

Відповісти
(25-10-2012, 11:55 )123 писав(ла):

--- Чому лише про 1933 йдеться. До 1933 були інші голосування, які більш доречно згадати в даний момент. Почалося з мільйона виборців у 1928, далі пішло швидко.

May 1928 810,100
September 1930 6,409,600
July 1932 13,745,000
November 1932 11,737,000
March 1933 17,277,180

Відповісти
.....
Відповісти
Не лише голосуванням, а й агітацією за нею, во!

(25-10-2012, 11:43 )pani писав(ла): А весь цей треш про пропаганду я пропускаю, набридло сткільки років читати одне і теж.

Відповісти
Я намагався пояснити чому мій вибір краще, точніше сказати - чому Ваш вибір є гіршим або навіть неприйнятним, за умови що маєте погляди несвободівські звісно.

(25-10-2012, 11:49 )Сергій Вакуленко писав(ла):
(25-10-2012, 11:47 )123 писав(ла): Це не може розумно виправдовувати голосування за ВОС - на мою думку, звісно.

Відповісти
Феномен Гитлера обязан своим существованием такому количеству факторов, что выделять любой один из них просто смешно. С тем же успехом можно проводить параллель между Януковичем и Сталиным потому, что оба раньше сидели.
Чем больше оппозиционеров пройдет в ВР, тем позже голубцы зачистят под себя политическое поле. ОО и Удар пройдут и так, следовательно нужно поддержать Свободу. Выбор принципиально не отличается от 2010-го года, потери от непрохода Свободы могут оказаться не менее существенными, чем от голосования "против всех" два года назад.
Відповісти
Феномен будь-яких соціал-популістів з простими рішеннями складних проблем однаковий: їм важко вийти з маргінесу, але їх дуже важко загнати в маргінес, бо коли вони починають виглядати мейнстрімом, маси людей легко сприймають їхні ідеї.

(25-10-2012, 12:04 )Предсказамус писав(ла): Феномен Гитлера обязан своим существованием такому количеству факторов, что выделять любой один из них просто смешно. С тем же успехом можно проводить параллель между Януковичем и Сталиным потому, что оба раньше сидели.
Чем больше оппозиционеров пройдет в ВР, тем позже голубцы зачистят под себя политическое поле. ОО и Удар пройдут и так, следовательно нужно поддержать Свободу. Выбор принципиально не отличается от 2010-го года, потери от непрохода Свободы могут оказаться не менее существенными, чем от голосования "против всех" два года назад.

Відповісти
(25-10-2012, 11:57 )123 писав(ла): Хіба після Предсказамуса, який позбавив мене вибору, випхнувши у другий тур Юлю. Не лише голосуванням, а й агітацією за нею, во!

На 3-м месте был Тигипко. Вам его хотелось?
Відповісти
Big Grin 
.....
Відповісти
Варіантів була багато, але Ви і Вам подібні агітували саме за найгірший, за Юлю - наслідком чого став другий тур і виграш Януковича.

Те, що таких розумників як Ви було більше ніж таких, що пізніше не змогли обрати поміж двох гімн, не означає, що Ваша відповідальність менша.

(25-10-2012, 12:09 )Предсказамус писав(ла):
(25-10-2012, 11:57 )123 писав(ла): Хіба після Предсказамуса, який позбавив мене вибору, випхнувши у другий тур Юлю. Не лише голосуванням, а й агітацією за нею, во!

На 3-м месте был Тигипко. Вам его хотелось?

Відповісти
(25-10-2012, 12:08 )123 писав(ла): Феномен будь-яких соціал-популістів з простими рішеннями складних проблем однаковий: їм важко вийти з маргінесу, але їх дуже важко загнати в маргінес, бо коли вони починають виглядати мейнстрімом, маси людей легко сприймають їхні ідеї.

Опять "волки!" Победа этнического национализма в многонациональной стране - откровенный бред. И используется с единственной целью - откусить у оппозиции около 5% из-за непрохода Свободы.
Відповісти
(25-10-2012, 11:52 )pani писав(ла):
(25-10-2012, 11:50 )Kulish писав(ла): Але бажаю, щоби хоч хтось давав відсіч цій зграї "чужих пришєльців", що розпинає Україну.

Це ДОСЛІВНА аргументації з Німеччини 1933 року.

І взагалі всі, хто вважає своїх співгромадян "чужими пришельцями" - це ВЖЕ клініка. Хто і за яким крітерієм визначається "чужість"?

За критерієм відношення до України, її культури, мови, як до своїх особистих цінностей. Розуміння того, що іншої землі, держави для проживання не тільки цієї особи, а також її віддалених нащадків, нема.

Отака "патетика", виходить?

А як Ви особисто уявляєте собі в наступній Раді прийняття рішень лавками депутатів від ПР, комуністів, ОО та Удару?
Хто першим посиплеться? З двох останніх, звичайно...

Відповісти
(25-10-2012, 12:13 )123 писав(ла): Варіантів була багато, але Ви і Вам подібні агітували саме за найгірший, за Юлю - наслідком чого став другий тур і виграш Януковича.

У-тю-тю. Вот результаты Ваших "альтернатив", любуйтесь.
Відповісти
(25-10-2012, 12:18 )Kulish писав(ла): За критерієм відношення до України, її культури, мови, як до своїх особистих цінностей.

Ви ж вчений. Як міряти "відношення до України"?
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Греки показали фіґу ЄС та МВФ stryjko_bojko 1 558 06-07-2015, 09:16
Ост. повідомлення: Анатoль
  Схоже прибрали падлюку (/) UPD Шкода, але мабуть фейк. zakhar 1 742 11-09-2014, 13:43
Ост. повідомлення: zakhar
  Щойно показали як директорат Київського Броне-танкового Заводу крадуть народні гроші Andrij 14 1910 06-08-2014, 02:37
Ост. повідомлення: RUNA

Перейти до форуму: