Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ну от фейк про підкуп опозиції великим доларами показали по УТ1
[quote='123' pid='20081' dateline='1351198753']
[quote='Slavix' pid='20051' dateline='1351192544']
Я Ваш вибір теж
------------------------
Вибір тут дійсно простий:
Україна чи совок, стройатряд або толока, калхоз або госпОда, Павлік Марозав або Герої Крут, мова або фєня, Раїса Кириченко чи "варавайкі", Повстанці чи гопники, сміх чи страх і т.п.

Москалі
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
Jurry Borisoff На ФУП это дерьмо притаскала Монтян. пыталась раздуть новый педофил скандал? Большинством была заплевана.

В інтернеті це дійсно не пішло. А от як це вплинуло на споживачів зомбоящика?

Відповісти
(25-10-2012, 18:58 )saha писав(ла): з вами на фінансовій основі співпрацювати не будемо.
Цитата:
"... Мне нужен Олег Ярославович."
"Його нема зараз...
Не телефонуйте більше. Все."

Мєлочь, здається, але ...
"Я Солжєніціна нє чітал, но ..."
Відповісти
які повелися не зовсім адекватно щодо провокації

(24-10-2012, 21:16 )pani писав(ла): Хтось ще сумнівається в тому хто і навіщо це зробив? Для мене це черговий аргумент НЕ голосувати за Свободу, бо її піарять такими методами.

Відповісти
Кличка від решти опозиції. Здається занюхали недобре.
Відповісти
(26-10-2012, 00:47 )pani писав(ла): Jurry Borisoff На ФУП это дерьмо притаскала Монтян. пыталась раздуть новый педофил скандал? Большинством была заплевана.

В інтернеті це дійсно не пішло. А от як це вплинуло на споживачів зомбоящика?

Відповісти
(24-10-2012, 21:16 )pani писав(ла): Хтось ще сумнівається в тому хто і навіщо це зробив? Для мене це черговий аргумент НЕ голосувати за Свободу, бо її піарять такими методами.

Відповісти
(26-10-2012, 09:28 )Woodstock generation писав(ла): Кличка від решти опозиції. Здається занюхали недобре.

В мене склалося враження, що це чорний піар саме проти Власенка. На нього такі потоки бруду з того боку виливають, що моє попереднє скептичне ставлення до нього змінилося на стійкі повагу та симпатію.

Відповісти
(26-10-2012, 00:10 )123 писав(ла): Тоді як більшість регіони+комуністи матимуть незалежно від цих 10 мандатів, бо на мажоритарці вони виграють з дуже великим рахунком, це визнають й самі опозиціонери.
мінімум 11, а після перерозподілу - і того більше. які можуть виявитись критичними для внесення змін в конституцію
а взагалі показові міркування: все одно ПР виграє, то нехай в неї буде на 15 голосів більше

Відповісти
і зайвий привід тим, для кого такий спосіб мислення та дискутування не є природнім, ще раз зважити - чи варті уявні вигоди від того голосування тих ризиків, з якими воно пов*язане.

Радикалізм і бажання простих рішень заразний - швидко поширюється і легко сприймається, але результатом їх впровадження буде більша розруха.

(26-10-2012, 11:47 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
(26-10-2012, 00:10 )123 писав(ла): Тоді як більшість регіони+комуністи матимуть незалежно від цих 10 мандатів, бо на мажоритарці вони виграють з дуже великим рахунком, це визнають й самі опозиціонери.
мінімум 11, а після перерозподілу - і того більше. які можуть виявитись критичними для внесення змін в конституцію
а взагалі показові міркування: все одно ПР виграє, то нехай в неї буде на 15 голосів більше

Відповісти
(26-10-2012, 12:28 )123 писав(ла): ...Радикалізм і бажання простих рішень заразний - швидко поширюється і легко сприймається, але результатом їх впровадження буде більша розруха.

можливо Вас це здивує, але якраз Ваша позиція - це радикалізм і бажання простих рішень. сказати що свобода це фашисти - радикально і просто
так само просто, до речі, як сказати що янукович і тимошенко - однакові і почувати себе (деякий час) в білому
Відповісти
(26-10-2012, 12:41 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
(26-10-2012, 12:28 )123 писав(ла): ...Радикалізм і бажання простих рішень заразний - швидко поширюється і легко сприймається, але результатом їх впровадження буде більша розруха.

можливо Вас це здивує, але якраз Ваша позиція - це радикалізм і бажання простих рішень. сказати що свобода це фашисти - радикально і просто
так само просто, до речі, як сказати що янукович і тимошенко - однакові і почувати себе (деякий час) в білому

Відповісти
Ви повірите в таку туфту ?
Чи ці програми хтось читає, крім політтехнологів, які їх копіпастять, як шкільні реферати ?

(25-10-2012, 11:20 )123 писав(ла): Народний законопроект, наприклад - 150 тисяч громадян мають законодавчу ініціативу.

Я не кажу вони суперкласні, просто відповів на Ваше питання про те, як я бачу найменше зло Smile

(25-10-2012, 10:28 )Pavlo писав(ла): Я занадто добре знаю наш місцевий осередок УДАРу (як і ПР і ОО), щоб за нього голосувати.

Відповісти
і повторююсь, що Ваш підхід до голосування на руку лише януковичу
(26-10-2012, 12:44 )123 писав(ла):
(26-10-2012, 12:41 )НеСправжнійПатріот писав(ла):

Відповісти
І програми читати корисно - я, наприклад, завдяки цьому легко визначився з мажоритарними кандидатами. У більшості в програмах написана така дурь, що проголосувати за них ніяк не можу - після викреслення всіх придурків лишається не так багато варіантів.

(26-10-2012, 12:46 )Pavlo писав(ла): Ви повірите в таку туфту ?
Чи ці програми хтось читає, крім політтехнологів, які їх копіпастять, як шкільні реферати ?
(25-10-2012, 11:20 )123 писав(ла): Народний законопроект, наприклад - 150 тисяч громадян мають законодавчу ініціативу.

Я не кажу вони суперкласні, просто відповів на Ваше питання про те, як я бачу найменше зло Smile

(25-10-2012, 10:28 )Pavlo писав(ла): Я занадто добре знаю наш місцевий осередок УДАРу (як і ПР і ОО), щоб за нього голосувати.

Відповісти
порядної людини зі світовим іменем.
Решта декларацій є порожньою балаканиною.

За інших обставин, якби яники, умовно кажучи, тримались в рамках меморандуму 2005 року і не травили українців собачниками, я би міг проголосувати за УДАР. Але зараз надії на мирну еволюцію режиму у мене нема.
Відповісти
(26-10-2012, 14:24 )Pavlo писав(ла): порядної людини зі світовим іменем.
Решта декларацій є порожньою балаканиною.

За інших обставин, якби яники, умовно кажучи, тримались в рамках меморандуму 2005 року і не травили українців собачниками, я би міг проголосувати за УДАР. Але зараз надії на мирну еволюцію режиму у мене нема.

Відповісти
Угорському парламенті, притому що восвобода порівняно з йоббіком - поміркована політична сила.
Відповісти
Wink 
Консалтингове агентство відкрило офіс у селі. Приходить до них селянин і говорить:
- Що мені робити, у мене кури дохнуть?
- А ви їх годуєте?
- Так. Пшеницею.
- А ви підсоліть пшеницю.
Через тиждень приходить знову:
- Я пшеницю підсолив, а вони однаково дохнуть.
- А ви їх напуваєте?
- Так. Водою.
- А ви підсолодіть воду.
Приходить селянин до них третій раз:
- Я пшеницю підсолював, воду підсолоджував, а кури всі подохли.
- Усі - усі? Шкода… У нас ще багато для вас порад.
Відповісти
(26-10-2012, 17:07 )Pavlo писав(ла): Угорському парламенті, притому що восвобода порівняно з йоббіком - поміркована політична сила.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Греки показали фіґу ЄС та МВФ stryjko_bojko 1 558 06-07-2015, 09:16
Ост. повідомлення: Анатoль
  Схоже прибрали падлюку (/) UPD Шкода, але мабуть фейк. zakhar 1 742 11-09-2014, 13:43
Ост. повідомлення: zakhar
  Щойно показали як директорат Київського Броне-танкового Заводу крадуть народні гроші Andrij 14 1910 06-08-2014, 02:37
Ост. повідомлення: RUNA

Перейти до форуму: