Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нічого не змінилось. Без народного повстання ніяк.
це рабство, сила — в незнанні'

(11-09-2014, 11:43 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(11-09-2014, 08:23 )nykyta писав(ла):
(11-09-2014, 01:14 )Майкрофт Холмс писав(ла): Бо ви у своїй революційній парадігмі виплескуєте дитину разом з водою.

Я -пересічний майдановець. Мені соромно та смішно хизуватися своїм героїзмом у той час, коли ми маємо справжніх героїв. Я звичайний полохливий обиватель. Але, повірте, завдяки 18 лютому, свист справжньої "гарячої" кулі я вмію відрізняти від свисту гумової.

Будь- яка держава будується поступово. У супільстві нічого не народжується зненацька. Україна знищувалася 350 років, щонайменше. Але звільнившись, вона одразу народила срввжній параметаризм та справжні вибори. Щоб там не казали. В нас анархії та гетьманства браку немає. В нас брак државотвтоврчості. Ми руйнівники. Зараз вперше з*явилася влада, яка продемонструвла здатність відповідати на справжні виклики. Вони роблять багато помилок, а може й не помилок. а просто обирають менше лихо з кількох. Ну що ви знаєте як розрулювати цей весь жах, всі ці страшні гекатомби, що виникають кожен день? Не знаєте, впевнений.
Щодо гетьманства - окремо, але щодо анархії давайте подумаємо. Якщо розуміти анархію як логічне продовження лібералізму (тобто фактично анархія по суті дорівнює лібералізму) - то, навпаки, її катастрофічно не вистачає. Це якщо по суті (інша справа, яким чином і якими способами відстоюють свої ідеї анархісти. На жаль, нерідко саме ЦЕ викликає несприйняття. А також і самі по собі слова анархія і лібералізм дискредитовані. Але по суті анархія не повинна протиставлятися державності. Навпаки! найефективнішими на сьогодні є саме ті держави, де найбільше анархії

Анархізм - іделогічна передтеча та кадрове джерело комунізму, а не продовження лібералізму.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry Конституційний суд топчить жертвами ПОВСТАННЯ ГІДНОСТІ hrushka 2 145 06-03-2019, 16:23
Ост. повідомлення: hrushka
  Нічого дивного що в Україні присутна "юдейська" кров .. hrushka 0 277 27-01-2019, 17:01
  Нічого скандального ... hrushka 0 209 03-02-2018, 05:18

Перейти до форуму: