Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Обама виноват...
Обама восемь лет нарушал конституцию США не поддерживая волю всего народа и сегодня он НЕ является Президентом для всего народа: активно поддерживает одну половину граждан США в обеспечении свободы изъявления своей воли, нарушает права другой половины граждан. Проводя свою пропаганду в поддержку первой половине граждан перед выборами он препятствует второй половине граждан свободно голосовать согласно своему волеизлиянию, нарушая равные возможности в выборном процессе нового Президента США. Он это делает, чтоб уберечь себя от критически относящегося к нему Трампа - одного из кандидатов в Президенты США. Перед нами плохой пример - нарушения Конституции.
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти
(09-11-2016, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Обама восемь лет нарушал конституцию США не поддерживая волю всего народа и сегодня он НЕ является Президентом для всего народа: активно поддерживает одну половину граждан США в обеспечении свободы изъявления своей воли, нарушает права другой половины граждан. Проводя свою пропаганду в поддержку первой половине граждан перед выборами он препятствует второй половине граждан свободно голосовать согласно своему волеизлиянию, нарушая равные возможности в выборном процессе нового Президента США. Он это делает, чтоб уберечь себя от критически относящегося к нему Трампа - одного из кандидатов в Президенты США. Перед нами плохой пример - нарушения Конституции.

http://edition.cnn.com/election/results     -  результат прямує до - Трамр ( >300
270 необхідно - можна вже сказати Трамп переміг)
https://soundcloud.com/valeriy-antonyuk/...-for-organ

КГБ-Демократичний альянс склався в 90 -теорія конвергенції кгб та демократичного олігархату америки.
Відповісти
(09-11-2016, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Обама восемь лет нарушал конституцию США не поддерживая волю всего народа и сегодня он НЕ является Президентом для всего народа: активно поддерживает одну половину граждан США в обеспечении свободы изъявления своей воли, нарушает права другой половины граждан. Проводя свою пропаганду в поддержку первой половине граждан перед выборами он препятствует второй половине граждан свободно голосовать согласно своему волеизлиянию, нарушая равные возможности в выборном процессе нового Президента США. Он это делает, чтоб уберечь себя от критически относящегося к нему Трампа - одного из кандидатов в Президенты США. Перед нами плохой пример - нарушения Конституции.

Ніяких перешкод до голосування за наступного президента США не було.

Ми з дружиною прийшли до виборчої дільниці вчора о 6:40 ранку, трохи постояли в черзі, і десь так о 7:25 вже проголосували.

Ніхто з кількох сотень людей, які стояли в цій черзі на час нашого в ній перебування, не знав, за кого голосує хтось інший у цій черзі.

В моєму містечку на Глибокому Півдні США, навіть і при тому, що воно є університетське і голосувало переважно за Гілларі, не було помічено жодного агітатора за Гілларі Клінтон чи за Дональда Трампа, і не було виявлено жодних перешкод для людей, які збиралися голосувати за будь-якого з кандидатів (Клінтон, Трамп, Джонсон, Стайн). Більше того, наші бюлетені мали графу під назвою, "напишіть ім"я Вашого кандидата." Я міг вписати туди ім"я мого песика Гриця, або ім"я Николая Шевченко.

Я деякий час думав проголосувати за Гриця. Але передумав. Гриць є невилікований злодюжка. Він краде все їстівне, до чого тільки може дотягнутися. Одного разу моя дорога дружина зробила млинці з медом і сметаною, і мала необережність залишити їх на столі без догляду. Гриць поцупив і з"їв сім млинців. І не признався в цьому. Але ми його засудили до пшикання водою з пластикового флакону.Іншими словами, наш Гриць має criminal record, а тому він не є eligible балотуватися на президента.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  А Обама полетів на голубому вертольоті! Бойко 1 485 20-01-2017, 21:44
Ост. повідомлення: strq
  Обама карає Росію hrushka 6 1595 30-12-2016, 22:53
Ост. повідомлення: hrushka
  Обама зачиняє розвідчий російський будинок hrushka 0 530 30-12-2016, 01:21
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: