Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОБС - Одна Баба Сказала...
#5
Шановні! Ми ж живемо у 21 столітті. Да просто наберіть у Гуглі
газові камери
(або газовые камеры).
Тисячи посилань. Фото- и кіносвідчення. Розповіді свідків.
А загалом - це страшно. Поступово втрачаємо пам*ять. Страшно, коли чуєш "Голодомору не було", " "Як добре всім було при "соціалізмі", "Гулаг - це добре", "Газових камер не було", "Масових депортацій - не було", "Концтаборів - не було".
Все повториться, якщо втратимо пам*ять.
З заразою думковірусів треба нещадно боротися.

Ось перший ролік. https://www.youtube.com/watch?v=7g7tc1WXBjU
Газовые камеры Майданка.
Або просто відкрийте Вікіпедію.
Газова камера
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Газова камера в Дахау
Газова камера — приміщення, призначене для умертвіння людей шляхом отруєння отруйним або задушливим газом.

Перша спроба створити газову камеру була проведена в одній з в'язниць штату Невада в 1923 році, з ініціативи тюремного стоматолога на прізвище Тернер. Він пропонував впускати отруйний газ безпосередньо в камеру смертників, коли ті спали, але після невдалого експерименту, внаслідок якого отримали смертельне отруєння двоє наглядачів вирішено було сконструювати окрему прибудову в тюремному дворі. Тернер вважав, що якщо пустити отруйні речовини в камеру смертників під час сну, то вони помруть не відчувши нічого.
Застосування
Газові камери використовувалися для страти засуджених злочинців у США починаючи з 1920-х років. Газові камери широко використовувалися нацистською Німеччиною як засіб вбивства в таборах смерті євреїв, слов'ян і тих, кого нацисти вважали «унтерменшами». Це підтверджується численними свідченнями, а також нацистськими документами. У газових камерах Освенцима і Майданека для масових вбивств застосовувався Циклон Б, а в Треблінці та деяких інших таборах смерті для масових вбивств використовувалися приміщення, в які закачувалися вихлопні гази дизельних двигунів. Відомі випадки використання автомобілів, обладнаних газовою камерою, див Газваген.
У червні 1941 року я отримав наказ встановити в Аушвіці обладнання для винищення євреїв. Коли я обладнав будинок для винищувань в Аушвіці, то пристосував його для використання газу «Циклон Б», який являв собою кристалічну синильну кислоту. Іншим удосконаленням, зробленим нами, було будівництво газових камер з разовою пропускною спроможністю в 2 тисячі чоловік, у той час як у десяти газових камерах Треблінки можна було винищувати за один раз тільки по 200 чоловік у кожній.
— Рудольф Гьосс, свідчення на Нюрнберзькому процесі[1].
Гази, що застосовуються в газовій камері
Нацистська Німеччина
У нацистській Німеччині в таборах смерті газові камери використовувалися для масового знищення в'язнів Циклоном Б Крім стаціонарних газових камер використовувалися також пересувні моделі на автомобільній базі, так звані «душогубки», де отруєння проводилося за допомогою чадного газу з вихлопної труби в непроникному кузові.
Примітки
Валерий Лебедев. Пепел (Ужас Холокоста) N194, 5 ноября 2000 года

العربية
Català
Čeština
Dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Français
עברית
Magyar
Հայերեն
Bahasa Indonesia
Italiano
日本語
한국어
മലയാളം
Nederlands
Norsk nynorsk
Norsk bokmål
Polski
Português
Русский
Srpskohrvatski / српскохрватски
Simple English
Slovenčina
Српски / srpski
Svenska
Türkçe
ייִדיש
中文
Відповісти


Повідомлення в цій темі
Свідчення очевидця - Автор webtrest - 12-01-2015, 21:11
Думковіруси - річ страшна. - Автор Киянин - 15-01-2015, 17:08

Перейти до форуму: