Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОБС - Одна Баба Сказала...
#7
http://www.e-reading.link/chapter.php/10...fakti.html


Провідний американський експерт з газових камер, інженер з Бостона Фред Лейхтер (Fred Leuchter) ретельно обстежив уявні "газові камери" у Польщі і прийшов до висновку, що історія про умертвіння газами в Освенцімі є абсурдною і технічно неможливою.

Освенцім: міфи і факти


Лейхтер є одним з найбільших фахівців з проектування та встановлення газових камер, використовуваних в Сполучених Штатах для страти засуджених злочинців. Наприклад, він спроектував газові камери для тюремно-пенітенціарних установ штату Міссурі.

У лютому 1988 року він провів на місці в Польщі детальне обстеження "газових камер" в Освенцімі, Біркенау та Майданеку, які все ще збереглися або лише частково зруйнувалися. У свідченнях під присягою у суді міста Торонто і в своїй технічній доповіді Лейхтер докладно описав всі аспекти свого дослідження.

Він заявив, що прийшов до впевненого висновку, що уявні газові споруди не могли використовуватися для вбивства людей. Серед іншого він вказав на те, що так звані "газові камери" не закривалися наглухо і не вентилювалися та неминуче б отруїли німецький табірний персонал, якщо б ці "газові камери" використовувалися для вбивства людей. [20]

Д-р Вільям Б. Ліндсі — хімік-дослідник, який пропрацював 33 роки в корпорації Дюпон — також показав у суді в 1985 році, що історії про умертвіння газами в Освенцімі є технічно нездійснимими. На основі ретельного обстеження на місці «газових камер» в Освенцімі, Біркенау і Майданеку, та на основі свого професійного досвіду і знань, він заявив: "Я прийшов до висновку, що нікого не вбивали подібним чином за допомогою Циклону Б (ціанистоводневий газ) навмисне або навмисно. Я вважаю це абсолютно неможливим." [21]
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти


Повідомлення в цій темі
Свідчення очевидця - Автор webtrest - 12-01-2015, 21:11
Спеціаліст з газових камер спростовує історію винищення - Автор stryjko_bojko - 12-02-2015, 00:14

Перейти до форуму: