Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Основи політтехнології від Корчинського
#1


Відповісти
#2


Відповісти
#3
7 Лютого 2019 

Після скандалу та акції під стінами Житомирської облради активісти радикальних організацій "Братство", "Традиції та порядок" і "Невідомий патріот" вирушили в офіс обласної організації "Батьківщина" в Житомирі.

Під стінами офісу Дмитро Корчинський зі своїми супутниками продовжили протест, підпалили кілька димових шашок, закидавши ними штаб партії, а на паркані повісили плакат з написом "Кропачова на нари!"

Ось як коментує сьогоднішні події сам Дмитро Корчинський: "Заїхав в Житомир. Відвідав разом з хлопцями з "Братства", "Традиції та порядку", "Невідомого Патріота" сесію обласної ради - попросили депутатів, губернатора, поліцію покарати депутата - бютівця Кропачова, який у п'яному вигляді на швидкості 150 вбив жінку.

Менти його покривають. Жінка виявилася простою і незаможної. Таких дозволено вбивати начальству. Обурило те, що фракція "Батьківщина" захищає його. Навіть кинулися бити наших бідних хлопців-ветеранів. Вони прості і небагаті. Депутати думають, що таких можна бити. На жаль, хлопці не розібралися і трохи неввічливо надійшли з депутатами.

Тоді вирушили в штаб "Батьківщини" щоб пояснити їм, що з таким прикупом, як Манагер, Лозинський, Карпачова вона не проповзе в президенти", - написав він на своїй сторінці Facebook
Відповісти
#4


Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry мусора в"яжуть Корчинського Torr 0 104 09-03-2019, 21:21
Ост. повідомлення: Torr
  Що треба знати, і чого нас не вчили в школі: дещо про чекістські "політтехнології". Hadjibei 0 394 08-03-2016, 20:46
Ост. повідомлення: Hadjibei
  Друга Колоніальна Війна - старі політтехнології KOT 1 826 02-02-2014, 23:34
Ост. повідомлення: KOT

Перейти до форуму: