Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Особисті враження про Лутковську
Перепрошую за можливі орфографічні помилки - зробив операцію на оці, поки що погано бачу обома очима.

Позавчора повернувся з конфренції у Дубліні, а перед тим ми, представники Ради ЛГБТ-організацій України, були на прийомі в омбудсмена. Я написав листа з проханням невідкладно прийняти нас з приводу законопроекта 8711 і Лутковскьа відразу погодилася. Проговорили десь хвилин із сорок п'ять, потім їй подзвонили і вона побігла на якусь екстрену зустріч, а ми ще минут двадцять розмовляли з її помічниками.

Мої враження я би описав як обережно-оптимістичні. Справді, дуже розумна, сучасна, енергійна жінка, відразу видно мислення кваліфікованого юриста та бюрократа - нажаль, не правозахисника, але годі й порівнювати з Карпачовою. Нерелігійна, і взагалі у неї конфликт з нашими мракобісами, які її ненавидять вже за впровадження ювенальної юстиції. Нова омбудсменка навіть поміняла емблему своєї інституції - Карпачова, як справжній комуніст, відразу обрала Богоматір-Оранту, а Лутквська - якогось птаха на кшталт емблеми британських лібдемів.

В усіх приципових питаннях по гомофобному законопроекту ми знайшли порозуміння. Вона буде намагатися провалити його за технічним приводом - абсурдності поняття "пропаганда гомосексуалізму", - а якщо не вдастсья, проситиме президента ветувати закон. Розповіла цікаві речі про подальші дії щодо закону про попередження дискримінації. Це перший - ПЕРШИЙ - в Україні держслужбовець високого рангу, який висловив нашій роботі свою підтримку. За двадцять минулих років. І вже щось зробив задля цієї підтримки. Обіцяла внести питання про дискримінацію на підставі секс. орієнтації до свого річного звіту. Карпачова цього птання не помічала, єдиною згадкою про ЛГБТ в усіх її дванадцяти звітах про стан прав людини в Україні була фраза була фраза «На думку Уповноваженого, суспільство потребує адекватного захисту від … популяризації у ЗМІ клубних вечірок представників сексуальних меншин» у минулому році.

Було краще, ніж я сподівався (хоча і гірше, ніж бажалося би). Поки що я зі своєї дзвінниці оцінив би її роботу на тверду четвірку за п'ятибальною шкалою (карпачовську - на трійку з мінусом).

А на ЛГБТ конференції в Дубліні, у католицькій Ірландії, де досі заборонені аборти і чи не половина шкіл належить церкві, на початку нас письмово привітав президент республіки, а наприкінці - особисто віце-прем'єр. Казав про шлях, який країна подолала в боротьбі з гомофобією за останні двадцять років. У них кримінальне переслідування за одностатевий секс сксували на два роки пізніше, ніж в Україні - в 1993, - а два роки тому вже ввели реєстроване партнерство. Наразі обговорюють введення повноцінного одностатевог шлюбу, і всі основні політичні партії країни вже висловилися на підтримку.
Відповісти
(26-10-2012, 19:21 )Kohoutek писав(ла): Перепрошую за можливі орфографічні помилки - зробив операцію на оці, поки що погано бачу обома очима.

Позавчора повернувся з конфренції у Дубліні, а перед тим ми, представники Ради ЛГБТ-організацій України, були на прийомі в омбудсмена. Я написав листа з проханням невідкладно прийняти нас з приводу законопроекта 8711 і Лутковскьа відразу погодилася. Проговорили десь хвилин із сорок п'ять, потім їй подзвонили і вона побігла на якусь екстрену зустріч, а ми ще минут двадцять розмовляли з її помічниками.

Мої враження я би описав як обережно-оптимістичні. Справді, дуже розумна, сучасна, енергійна жінка, відразу видно мислення кваліфікованого юриста та бюрократа - нажаль, не правозахисника, але годі й порівнювати з Карпачовою. Нерелігійна, і взагалі у неї конфликт з нашими мракобісами, які її ненавидять вже за впровадження ювенальної юстиції. Нова омбудсменка навіть поміняла емблему своєї інституції - Карпачова, як справжній комуніст, відразу обрала Богоматір-Оранту, а Лутквська - якогось птаха на кшталт емблеми британських лібдемів.

В усіх приципових питаннях по гомофобному законопроекту ми знайшли порозуміння. Вона буде намагатися провалити його за технічним приводом - абсурдності поняття "пропаганда гомосексуалізму", - а якщо не вдастсья, проситиме президента ветувати закон. Розповіла цікаві речі про подальші дії щодо закону про попередження дискримінації. Це перший - ПЕРШИЙ - в Україні держслужбовець високого рангу, який висловив нашій роботі свою підтримку. За двадцять минулих років. І вже щось зробив задля цієї підтримки. Обіцяла внести питання про дискримінацію на підставі секс. орієнтації до свого річного звіту. Карпачова цього птання не помічала, єдиною згадкою про ЛГБТ в усіх її дванадцяти звітах про стан прав людини в Україні була фраза була фраза «На думку Уповноваженого, суспільство потребує адекватного захисту від … популяризації у ЗМІ клубних вечірок представників сексуальних меншин» у минулому році.

Було краще, ніж я сподівався (хоча і гірше, ніж бажалося би). Поки що я зі своєї дзвінниці оцінив би її роботу на тверду четвірку за п'ятибальною шкалою (карпачовську - на трійку з мінусом).

А на ЛГБТ конференції в Дубліні, у католицькій Ірландії, де досі заборонені аборти і чи не половина шкіл належить церкві, на початку нас письмово привітав президент республіки, а наприкінці - особисто віце-прем'єр. Казав про шлях, який країна подолала в боротьбі з гомофобією за останні двадцять років. У них кримінальне переслідування за одностатевий секс сксували на два роки пізніше, ніж в Україні - в 1993, - а два роки тому вже ввели реєстроване партнерство. Наразі обговорюють введення повноцінного одностатевог шлюбу, і всі основні політичні партії країни вже висловилися на підтримку.

Відповісти
Angry 
От якби ви зайнялися умовами утримання в"язнів в Україні і тортурами в міліції, то я б сказав що ви життя прожили недарма, а так 20 років активності - коту під хвіст.
Відповісти
(26-10-2012, 19:39 )Hadjibei писав(ла): От якби ви зайнялися умовами утримання в"язнів в Україні і тортурами в міліції, то я б сказав що ви життя прожули недарма, а так 20 років активності - коту під хвіст.

Людям, яких вигнали з роботи просто через те, що вони виявилися "не тієї" орієнтації; учням, яких доводили до самогубства через те саме; тим, кого били та шантажували в милиції, вимогали гроші та примушували до співробітництва; взагалі тим, проти кого так старанно розпалюють ворожнечу, за будь-якої нагоди не лінуються висловлювати своє презирство та ображають на кожному кроці, я думаю, так не здаєьбся.

Вас би до нашого управління юстиції - нас, коли ми там реєструвалися, теж настирливо допитували, чому ми не хочемо зайнятися, наприклад, охороню прав дітей. Коротко кажучи тому, що дітей і без нас є кому охороняти. У кожної людини є тільки одне життя і вона має право прожити його щасливо, в рівних умовах з рештою. Гомосексуали в Україні живуть точно так же, як всі інші, нас теж саджають в тюрми і катують в милції, але на додачу до загальних, у нас є ще специфічні проблеми. І ці специфічні проблеми ніхто, крім нас самих. вирішувати не палає бажанням. І ми дуже вдячні тим досить небагатьом небайдужим людям, які все ж таки нам допомагають.
Відповісти
Ви маєте рацію, але ж проблема якраз у тому, що навіть існуючі закони ігноруються.
Відповісти
Не треба шукати ворогів якщо сказане Вам не до вподоби. Лутковська на відміну від Карпачової - фахівець, а не аматор. До того ж одна з дуже небагатьох правників в Україні, котрі мають досвід роботи у галузі позитивного права, а це багато чого вартує. І, зрештою, не варто забувати що омбудсмен - у першу чергу чиновник, апаратник. хай і зі специфічними функціями. Чиновник мусить працювати у рамках законів і правил. Досі Лутковська ніде нічого не порушила. Людські права - специфічна галузь права і, повірте, це далеко не те, що Ви (нічого поганого на увазі не маю) і більшість уявляють собі. І робота в галузі людських прав має свою специфіку, особливо в частині експертизи, чого Карпачова не лише не робила, а навіть і не зналася на тому. Карпачова більше працювала на емоціях (бо не фахівець). Лутковська покищо справляє непогане враження. Подивимося що буде далі.
Відповісти
(26-10-2012, 20:00 )Sakharov писав(ла): Не треба шукати ворогів якшо сказане Вам не до вподоби. Лутковська на відміну від Карпачової - фахівець, а не аматор. До того ж одна з небагатьох правників в Україні, котрі мають досвід роботи у галузі позитивного права, а це багато чого вартує. І, зрештою, не варто забувати що омбудсмен - у першу чергу чиновник, апаратник. хай і зі специфічними функціями. Чиновник мусить працювати у рамках законів і правил. Досі Лутковська ніде нічого не порушила. Людські права - специфічна галузь права і, повірте, це далеко не те, що Ви (нічого поганого на увазі не маю) і більшість уявляють собі. І робота в галузі людських прав має свою специфіку, особливо в частині експертизи, чого Карпачова не лише не робила, а навіть і не зналася на тому. Карпачова більше працювала на емоціях (бо не фахівець). Лутковська покищо справляє непогане враження. Подивимося що буде далі.

Відповісти
Які там уповноважені, які права? Коли топчеться Конституція, державне чиновництво прогнило зверху донизу. Всюди сваволя та беззаконня. А сама Лутковська плоть від плоті теперішньої системи.
Відповісти
А Ви б до свого сарказму хоч би смайлика сякого-такого чіпляли. А то пишете на повному серйозі а потім, одумавшись, переводите стрілки. А є ще непоганий спосіб - спочатку подумати, а потім постити.
Відповісти
(26-10-2012, 20:07 )Фенікс писав(ла): Які там уповноважені, які права? Коли топчеться Конституція, державне чиновництво прогнило зверху донизу. Всюди сваволя та беззаконня. А сама Лутковська плоть від плоті теперішньої системи.

Не зовсім так. Не поспішайте з висновками.

Відповісти
(26-10-2012, 20:10 )Sakharov писав(ла): А Ви б до свого сарказму хоч би смайлика сякого-такого чіпляли. А то пишете на повному серйозі а потім, одумавшись, переводите стрілки. А є ще непоганий спосіб - спочатку подумати, а потім постити.

Відповісти
(26-10-2012, 20:17 )123 писав(ла):
(26-10-2012, 20:10 )Sakharov писав(ла): А Ви б до свого сарказму хоч би смайлика сякого-такого чіпляли. А то пишете на повному серйозі а потім, одумавшись, переводите стрілки. А є ще непоганий спосіб - спочатку подумати, а потім постити.

Відповісти
(26-10-2012, 19:21 )Kohoutek писав(ла): Перепрошую за можливі орфографічні помилки - зробив операцію на оці, поки що погано бачу обома очима.

Позавчора повернувся з конфренції у Дубліні, а перед тим ми, представники Ради ЛГБТ-організацій України, були на прийомі в омбудсмена.
...

а ще вона захищає ділову репутацію технічних партій, каже некоректно так їх називати. коротше видно, що людина на своєму місці. але все ж сабж - шо то було?
Відповісти
Лутковська очевидно походить із єврейської родини.
Вона закінчила філологічний (російське віддлення) факультет Київського університету, а у 1999 році – академію МВС.
Щодо її ролі в сучасній українській правозахисній сфері, то мені здається, що вона намагатиметься балансувати між вимогами Європи та забаганками її господарів в Україні. Вона без сумніву розумна і поміркована особа, але чекати від неї різких кроків, які б дратували Банкову, Азарова та єврейських олігархів України не варто. Вона буде однозначно глуха до українських плачів щодо порушення прав, скажімо, в Криму чи болгарських – в Південній Бесарабії. Але вона буде активною там, де вона нічим не ризикує. Це будуть питання ЛГБТ, СНІД, пенитеціарна система, біженці тощо. Питання викрадення осіб, що попросили в Україні політичного притулку, її не обходимуть.
В кожному разі, вона однозначно кращий варіант ніж Карпачова, але однозначно гірший ніж Євген Захаров.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Так, звичайно, довбойоб. Але в мене враження, що... gvp 0 393 31-08-2016, 15:59
Ост. повідомлення: gvp
  Враження про сьогоднішній день (/) gvp 6 916 25-08-2016, 15:55
Ост. повідомлення: gvp
  Цікаві враження з Києва gvp 2 696 15-06-2015, 01:02
Ост. повідомлення: Andrij

Перейти до форуму: