Рейтинг теми:
  • Голосів: 3 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ось чого найбільше бояться бандити і державники:(рухливафота)
(27-02-2016, 16:58 )nykyta писав(ла):
(27-02-2016, 16:03 )Анатoль писав(ла): Люди мріяли про соціалізм як про світле майбутнє, а Ви - вироджується.

в європейській Франції (беремо її як приклад розвинутої соціалістичної держави) різко уповільнився економічний розвиток; деякі галузі виробництва повністю здеградували (наприклад, легка промисловість); рівень життя більшості людей знизився, вони фактично збідніли. У великої кількості людей сформовано утриманську установку. Рівень безробіття продовжує зростати...

Економічний лібералізм і класичний соціалізм - це крайності.
Кожна з цих крайностей веде до виродження.
Оптимальність в якомусь їх балансі.
Оптимальний баланс коли і економічна активність не подавляється податками і регуляціями і суспільство стабільне, здорове, освічене і культурне.
Відповісти
(27-02-2016, 23:36 )Max писав(ла):
(27-02-2016, 10:38 )nykyta писав(ла): звинувачення в демагогії я рішуче відкидаю.
Демагогія може мати найрізноманітніші форми, але завжди має на меті спотворити істину і ввести когось в оману. Я такої мети не маю. Я пишу те, що насправді думаю.
Можу помилятися, звичайно - так само, як всі інші люди, і Ви в тому числі.
Я написав, що суд мав би співставити цінність цієї конкретної сумочки з цінністю людського життя.
Ви це заперечуєте і називаєте інше завдання суду.
Щоб з'ясувати, хто з нас ближче до істини, можна було б вислухати думку професіонального юриста з цього приводу.
Але приписувати мені тут демагогію є або помилкою (Ви справді так думаєте), або ж тією самою демагогією (Ви приписуєте мені демагогію з метою знецінення моїх слів).

Демагогія полягає в тому, що хтось кидає публіці гасла чи тези, які виглядають для неї привабливими, однак які є або фальшиві (неправдиві), або оперті на неправдивих заложеннях. Всяка демагогія спирається на брак самостійного логічного і критичного мислення тої публіки, на яку демагог хоче вплинути.

Суд принципово не може того співставлення зробити через
(а) неіснування в дійсности об'єктивної вартости конкретної сумочки:
(b) непридатність критерію цінности абстрактного людського життя до конкретного випадку (явної агресії грабіжника до слабшої особи).
То Вам було достатньо детально пояснено і розжовано.

в останній інстанції і зверхній, повчальний тон. Карел Чапек назвав цей прийом
"Despicere («дивитися згори» – з лат.) або прийом перший. Полягає у тому, що учасник диспуту повинен дати відчути супротивнику свою інтелектуальну і моральну перевагу, иншими словами, дати зрозуміти, що супротивник – людина обмежена, недоумкувата, графоман, базіка, абсолютний нуль, порожній звук, епіґон, безграмотний шахрай, матолок, полова покидьок і взагалі суб’єкт, не вартий того, щоб з ним розмовляли. Така апріорна установка дає вам потім право на той панський, зарозуміло-повчальний і самовпевнений тон, що невід’ємний від поняття «дискусія». Полемізувати, засуджувати когось, не погоджуватися і зберігати при цьому повагу до супротивника – усе це не входить у національні традиції."
http://www.ji.lviv.ua/n32texts/chapek.htm
Відповісти
в правильності своїх слів?
Інша справа зверхній, повчальний тон. Це, звичайно, негатив.
І нічого крім неприязні не викликає.

(28-02-2016, 00:27 )nykyta писав(ла): в останній інстанції і зверхній, повчальний тон. Карел Чапек назвав цей прийом
"Despicere («дивитися згори» – з лат.) або прийом перший. Полягає у тому, що учасник диспуту повинен дати відчути супротивнику свою інтелектуальну і моральну перевагу, иншими словами, дати зрозуміти, що супротивник – людина обмежена, недоумкувата, графоман, базіка, абсолютний нуль, порожній звук, епіґон, безграмотний шахрай, матолок, полова покидьок і взагалі суб’єкт, не вартий того, щоб з ним розмовляли. Така апріорна установка дає вам потім право на той панський, зарозуміло-повчальний і самовпевнений тон, що невід’ємний від поняття «дискусія». Полемізувати, засуджувати когось, не погоджуватися і зберігати при цьому повагу до супротивника – усе це не входить у національні традиції."
http://www.ji.lviv.ua/n32texts/chapek.htm
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Question а чого форумна кіко днів лежала? Torr 1 149 29-03-2019, 19:51
Ост. повідомлення: Sych
  Коломойській нагадав про Саакашвілі. До чого це? Torr 0 325 23-10-2018, 01:19
Ост. повідомлення: Torr
  Чого прагне Віктор Орбан? (цитата й коментар) Василь Васьківський 8 944 04-04-2018, 19:53
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: