Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
От що мене дістає в укрсучполітиці, то це оця тупа пейзанська амбіція...
... на порожньому місці. ФБ-статус від львівянки, про яку наша фюрерша десь з півроку тому сказала, "дура пише брєд." Не знаю, чи дура і чи брєд, але я, очевидно, теж дура, тому що цей брєд мені ну дуже вже очевидний з перегляду звітів про події на моїй рідній землі. Sad

"Ну й сміттячкова антикризова нарада була сьогодні в ОДА!)) Сеанс колективної боротьби зі сном. Всі невесело, їз драматичними виразами обличчь, всілися за довгий еліпсоподібний стіл. Розпочав засідання віце прем'єр Зубко. Вже після перших речень стало зрозуміло, що це демагогічний драматичний спектакль. При чому грають як профі, так і аматори самодіяльності. Риторика, яка звучала від сторін вже стопяццот разів, в черговий раз звучала від тих людей. Представники держвлади говорили, що Садовий рєдіска, політичний спекулянт і не їздить по селах. Зубко так і сказав в одному епізоді - по селах. і після цього назвав Стрий здається і Червоногорад. Для нього це села. А ще сказав у бік Садового "встань і зроби". Трохи не те гасло. Ну, але ок. Садовий у відповідь оперував такими ж роздачами рєдісок. Ну, гнали один на одного. Не гнали лише мери. Нам з колегами видалося, що єдиною людиною, яка сприймає ту нараду всерйоз, є мер Мостиськ. Він був серйозний, драматичний і емоційний. Розказував щось про те, що він на виборах нікого не агітував за себе і його люди не зрозуміють (і більше не оберуть) якщо він надасть можливість Львову возити сміття. При цьому він бив час від часу кулаком об круглий стіл. Це було доречно і вчасно бо багато кому допомагало у боротьбі із підступним сном.
Одним словом, це була показова колективна наговірка пафосних або рутинних слів. Тривала та наговірка демагогічних речень більше півтори години. Який сенс? Ми, журналісти, лише на брифінгу змогли витягти із спікерів окреслене рішення. Воно з двох етапів: 1. Вивіз сміття впродовж 14 днів. 2. Розробка довготривалого проекту по вивозу поки не буде збудований сміттєпереробний завод. Наразі будуть тривати переговори з мерами міст та громадами. Будуть оговорюватися терміни, умови та інше. Хіба щоб отримати отаке рішення треба було пертися до Львова купі людей? Дуже нас з колегами зацікавило скільки обходяться бюджетам (державному, міським) отака одна мильнобульбашкова нарада. Я запитала в віце-премєра скільки вартує його (із свитою) приїзд до Львова. І він почав відповідати (о богі!), що він приїхав в ОДА на трамваї за півтори гривні!!! Мабуть ми на овець зовні схожі. Я його перепитала чи то з Києва він на трамваї летів)) Урядник так і не відповів про вартість поїздки. Перескакував на інші аспекти теми. Ох, уж еті сказочьнікі!)) А 20 мерів ж теж потратилися на приїзд. Хоча, звісно, не так як віце прем'єр - то й ж літаком примчав, чартерним ж, мабуть.
Питаю в Садового чого спонукає людей до перекривань, адже як тільки но перекриють відразу сміття вивозять. Відповів, що раз перекривають, то значить критично багато сміття і треба вивезти за рахунок не вивезення в іншому районі. І що їздять двоє людей і підбурюють мешканців на ці перекриття. Що це, мовляв, поліція зауважила.
Короче, та нарада як шпинат. Був повний тазик листя, а як зісмажився - то вийшло дві ложки. Та ще й з піском, який на зубах хрустить. Такий рейвах заради рішення, яке можна було прийняти в режимі Скайп-конференції чи чого там. Як резюмував доцільність і результативність наради один з операторів, який знімав її : "то як би я пішов на пивасик і мене знімали за тим заняттям 2 години".
Моє суб'єктивне враження: усі сторони прибріхують і керуються політичними мотивами. Ну, а ми олені))) з вєтвістими рогами))"

https://www.facebook.com/toribal/posts/1...3821683841
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  А оце мене здивувало (л.) gvp 9 283 26-07-2017, 16:32
Ост. повідомлення: gvp
Thumbs Up Ги-ги. Мене розбанили. Вітаю всіх! gvp 0 224 10-11-2016, 03:51
Ост. повідомлення: gvp
  Трохи зради вам від мене - про землетрус pani 46 1776 08-09-2016, 12:31
Ост. повідомлення: strq

Перейти до форуму: