Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
О ком это они, интересно? (/)
(24-09-2012, 16:34 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
(24-09-2012, 16:11 )loup-garou писав(ла): Коли люди, що кілька років тому цькували і поливали гівном всіх, крім біло-сердечних і їхніх донецьких друзів, зараз починають проповідувати про каміння і приматів - це навіть не потішно.
а можна хоча б один приклад навести: хто саме поливав гівном всіх, окрім БЮТу та ПР (Ви ж їх мали на увазі?)

і по ключовим словам: дрищ, пісяй, кролики-бджоли-глечики...
Відповісти
Але для певних осіб це явище, які вони не здатні усвідомити як нормальне: або ідіот, або продажний.

Авторитетно заявляю - проблема тут саме у тих певних особах, не в продажних ідіотах. Працюйте над собою, панове Smile

(24-09-2012, 16:30 )Предсказамус писав(ла): Але виглядаюсь ну зовсім як кішки...

Відповісти
Дійсно, мисляча людина може вважати ту ж Тимошенко стандартним представником української політичної еліти з усіма приналежними цій еліті гріхами. Але я не здатний уявити мислячу людину, що на цій підставі буде допомагати донецькому клану захопити країну. А ви?
Відповісти
(24-09-2012, 16:47 )loup-garou писав(ла):
(24-09-2012, 16:11 )loup-garou писав(ла): Коли люди, що кілька років тому цькували і поливали гівном всіх, крім біло-сердечних і їхніх донецьких друзів, зараз починають проповідувати про каміння і приматів - це навіть не потішно.
а можна хоча б один приклад навести: хто саме поливав гівном всіх, окрім БЮТу та ПР (Ви ж їх мали на увазі?)

Серед тих, хто зловтішається з в*язнів та солідризується з вертухаями часто-густо зустрічаються дуже вразливі й ніжні натури.
Відповісти
і?
Відповісти
наприклад, що є такі, які не здатні визначити менше гівно поміж двома гівнами, просунутими у другий тур президентських виборів переважаючими за кількістю співвітчизниками. тобто це Ви уявити звісно можете, але що ідіотизм тут ні до чого - вже з трудом.

(24-09-2012, 16:56 )Предсказамус писав(ла): Дійсно, мисляча людина може вважати ту ж Тимошенко стандартним представником української політичної еліти з усіма приналежними цій еліті гріхами. Але я не здатний уявити мислячу людину, що на цій підставі буде допомагати донецькому клану захопити країну. А ви?

Навряд чи мисляча людина "буде допомагати донецькому клану захопити країну". Питання лише у Ваших здібностях будувати причинно-наслідкові зв*язки між діями певної особи та цим захопленням Wink Ці здібності Ви розвели до небачених масштабів.
Відповісти
(24-09-2012, 17:06 )123 писав(ла): наприклад, що є такі, які не здатні визначити менше гівно поміж двома гівнами, просунутими у другий тур президентських виборів переважаючими за кількістю співвітчизниками. тобто це Ви уявити звісно можете, але що ідіотизм тут ні до чого - вже з трудом.

По-перше, вимушений нагадати: розмова не про тих, хто якось там голосував/не голосував, а про тих, хто поширював мислевірус про сорти лайна та всівониоднакові, про "якщо не Ющ то проти всіх" та інші політтехнологічні приколи.
По-друге, якби всі оці "спікери" були ідіотами, це була б не найгирша ситуація (це до речі про тему гілки).

(24-09-2012, 17:06 )123 писав(ла): Навряд чи мисляча людина "буде допомагати донецькому клану захопити країну". Питання лише у Ваших здібностях будувати причинно-наслідкові зв*язки між діями певної особи та цим захопленням Wink Ці здібності Ви розвели до небачених масштабів.

Ви певні, що саме я не в змозі проследити причинно-наслідкові зв'язки? Перш, ніж відповідати, подивиться сюди.
Відповісти
Question 
Бо як на мене, бот-активність регіоналів набагато менша і набагато тупіша від тої яка демонструвалася деким в ті часи, коли структури БЮТ отримували більш повноцінне фінасування аніж зараз .
Зараз прихильники БЮТу ( як правило онанізуючи на попередньо демонізований образ "противсіхів") умудряються знаходити собі завзятих опонентів серед колишніх, аж ніяк не привладних, помарнчевих. Тобто полеміка замикається в так званому "демократичному таборі", а на змістовну критику влади вже й не залишається часу- хіба що механічно повторювати якісь заїжджені штампи і слогани. Ну а комуністи взагалі поза критикою і поза увагою...
Підозріваю що мета цієї гілки - сформувати чергову міфологему із серії "Британські вчені встановили ..."
На цей раз про те що коли хтось не поділяє погляди і політику Об’єдОпи - то він є підлий прислужник ПР та Януковича.

Відповісти
(24-09-2012, 22:43 )Мартинюк писав(ла): Бо як на мене, бот-активність регіоналів набагато менша і набагато тупіша від тої яка демонструвалася деким в ті часи, коли структури БЮТ отримували більш повноцінне фінасування аніж зараз .
Зараз прихильники БЮТу ( як правило онанізуючи на попередньо демонізований образ "противсіхів") умудряються знаходити собі завзятих опонентів серед колишніх, аж ніяк не привладних, помарнчевих. Тобто полеміка замикається в так званому "демократичному таборі", а на змістовну критику влади
полеміка зажди корисна. і дуже добре що вона є - на те той табір і зветься демократичним
а з узурпаторами влади і їх добровільними агітаторами ніякої дискусії бути не може. хіба що з метою щоб іншим було видно ким є ці "колишні помаранчеві"

p/s/ критичні матеріали щодо влади регулярно розміщуються. тількі от противсіхів вони рідко цікавлять. хіба що як привід вчергове просучкоюліть
Відповісти
Smile 
???
(24-09-2012, 23:17 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
(24-09-2012, 22:43 )Мартинюк писав(ла): Бо як на мене, бот-активність регіоналів набагато менша і набагато тупіша від тої яка демонструвалася деким в ті часи, коли структури БЮТ отримували більш повноцінне фінасування аніж зараз .
Зараз прихильники БЮТу ( як правило онанізуючи на попередньо демонізований образ "противсіхів") умудряються знаходити собі завзятих опонентів серед колишніх, аж ніяк не привладних, помарнчевих. Тобто полеміка замикається в так званому "демократичному таборі", а на змістовну критику влади
полеміка зажди корисна. і дуже добре що вона є - на те той табір і зветься демократичним
а з узурпаторами влади і їх добровільними агітаторами ніякої дискусії бути не може. хіба що з метою щоб іншим було видно ким є ці "колишні помаранчеві"

p/s/ критичні матеріали щодо влади регулярно розміщуються. тількі от противсіхів вони рідко цікавлять. хіба що як привід вчергове просучкоюліть

Відповісти
(24-09-2012, 23:25 )Мартинюк писав(ла): ???
(24-09-2012, 23:17 )НеСправжнійПатріот писав(ла):

Відповісти
мені розповідали про одного "колишнього помаранчового, ажніяк непровладного" діяча форумних баталій, що його із завидною регулярністю бачать перетинаючим адміністрацію поточного узурпатора (АПУ). На що я зауважив, що із моменту коли він раніше за вікопомного Кислинського озвучував усі його спічі, я анітрохи не дивуюсь. Хоча, журнал "Світ за очі" в одному з грудневих матеріалів розмістив цікаву статтю про те, що в кожної людини на Землі існує точнісінька копія-близнюк. Так що все може бути
Відповісти
(24-09-2012, 23:45 )Tatarchuk писав(ла): мені розповідали про одного "колишнього помаранчового, ажніяк непровладного" діяча форумних баталій, що його із завидною регулярністю бачать перетинаючим адміністрацію поточного узурпатора (АПУ). На що я зауважив, що із моменту коли він раніше за вікопомного Кислинського озвучував усі його спічі, я анітрохи не дивуюсь. Хоча, журнал "Світ за очі" в одному з грудневих матеріалів розмістив цікаву статтю про те, що в кожної людини на Землі існує точнісінька копія-близнюк. Так що все може бути

Відповісти
Question 
Вважаєте, що використання ВЛАДОЮ таких ресурсів у такий спосіб має сенс, на відміну від використання його якимись-там партіями, на зразок Партії Регіонів, чи представниками неіснуючої опозиції?

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry Интересно, в какой стране такой гандон после эфира остался бы на свободе (в лучшем для себя случае)? Предсказамус 20 5465 24-09-2012, 11:36
Ост. повідомлення: Sakharov

Перейти до форуму: