Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пане Сич, за що Ви мене так ненавидите?
Question 
Недавно Ви писали, що я у вашій шкалі цінностей нижчий за мишей і тарганів, і т.д. Ви вперто пишете мені "ти," хоча ми не знайомі, і я ніколи не запрошував Вас перейти зі мною на "ти." У Ваших репліках на мої повідомлення Ви мені погрожуєте, і вживаєте нецензурну лексику.

Що ж я, все-таки, зробив, щоби заслужити таке ставлення до себе? Признаюсь Вам, що мене ще ніхто так люто не ненавидів, як Ви.

Прошу також усіх бажаючих майданівців пояснити мені, у чому тут справа, на їх думку. Дякую.
Відповісти
(09-06-2017, 17:12 )gvp писав(ла): Недавно Ви писали, що я у вашій шкалі цінностей нижчий за мишей і тарганів, і т.д. Ви вперто пишете мені "ти," хоча ми не знайомі, і я ніколи не запрошував Вас перейти зі мною на "ти." У Ваших репліках на мої повідомлення Ви мені погрожуєте, і вживаєте нецензурну лексику.

Що ж я, все-таки, зробив, щоби заслужити таке ставлення до себе? Признаюсь Вам, що мене ще ніхто так люто не ненавидів, як Ви.

Прошу також усіх бажаючих майданівців пояснити мені, у чому тут справа, на їх думку. Дякую.

Це Вас Христос випробовує, чи можете Ви любити ворогів.  Smile
Відповісти
(09-06-2017, 21:00 )Анатoль писав(ла):
(09-06-2017, 17:12 )gvp писав(ла): Недавно Ви писали, що я у вашій шкалі цінностей нижчий за мишей і тарганів, і т.д. Ви вперто пишете мені "ти," хоча ми не знайомі, і я ніколи не запрошував Вас перейти зі мною на "ти." У Ваших репліках на мої повідомлення Ви мені погрожуєте, і вживаєте нецензурну лексику.

Це Вас Христос випробовує, чи можете Ви любити ворогів.  Smile

Та я знаю, і намагаюся любити всіх людей, незалежно від того, як вони до мене ставляться. Я бачу, що Сич - розумна, ерудована людина, яка має певні дуже сильні переконання, що дуже добре. І я за це добре ставлюся до нього, яку б гидоту він про мене не писав. Але я просто хочу зрозуміти, за що. Чим я заслужив таку багаторічну ненависть, таке ставлення до себе як до чогось нижчого, ніж таргани? І як може модератор настільки ненавидіти дописувача, щоби, порушуючи всі на світі правила спілкування на Інтернеті, посилати цього дописувача матом і писати, як тупий і дуже погано вихований гормональний підліток, "зайобуй свою жінку?"

Ну повинна ж бути якась причина...
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Забаньте мене нахер звідси знову! Буревісник 1 946 27-08-2013, 18:18
Ост. повідомлення: Георгій
  Чому мене надовго банять тут щоразу, коли я пишу якесь паскудство про Нашого Лідера? Буревісник 4 1009 27-08-2013, 18:16
Ост. повідомлення: Георгій
  В пана Георгія до мене особиста неприязнь Буревісник 3 1049 10-02-2013, 17:13
Ост. повідомлення: killer-thinker

Перейти до форуму: