Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пані, а якби я тобі відстігнув нормально бабла, щоб ти замутила?
(04-04-2013, 19:43 )Kohoutek писав(ла):
(04-04-2013, 17:26 )pani писав(ла): Про те, ким керують комплекси стосовно науки з зони *.ру я можу посперечатися.

Я з задоволення розгляну що завгодно англомовне з наукових журналів. Чи франкомовне. Чи німецькомовне.

Визначення цінності наукової праці чи взагалі інформації за мовою, якою вона надрукована ... я навіть не стану коментувати. Авжеж, Ландау російською значно програє порівняно з його англійським перекладом.

Ми про фізику???? Росія має хоч якийсь науковий доробок в галузі соціології, соціометрії чи взагалі якихось наук про мозок?? І воно друкується на популярних веб сайтах?
Відповісти
(04-04-2013, 19:50 )pani писав(ла): Ми про фізику???? Росія має хоч якийсь науковий доробок в галузі соціології, соціометрії чи взагалі якихось наук про мозок?? І воно друкується на популярних веб сайтах?

Пробачте, але взагалі-то ми говоримо не про російську науку, а про науку російською мовою. Ви відмовляєтеся читати те, що розміщено в зоні .ru, навіть не цікавлячись, хто є автором.

І, до речі, про соціологію http://ru.wikipedia.org/wiki/Питирим_Сорокин
Відповісти
(02-04-2013, 23:31 )pani писав(ла):
(02-04-2013, 20:38 )Kohoutek писав(ла): За всієї поваги, люди, що відбирають співрозмовників за рівнем формального АйК'ю - це типова, стовідсоткова, безсумнівна іліта. Я вірю, що в тій конторі можуть попастися і розумні люди - чому б ні? Вони і в Партії регіонів є. Показником іліти є не розум, а понти. Спецперепустка будь-якого виду. Ілітарна ексклюзивна клюба для обраних. Те, що ця клюба при цьому спонсує ще якісь корисні проекти, має до неї рівно такий самий стосунок, як Фірташ - до української культури.

Айкью тести (справжні, стандартизовані) є поки що єдиним універсальним мірилом інтелекту.

Я знайома з людьми з високим айкью і ніхто з них не є дурнем ні в якому сенсі того слова. В мене є знайомі з айкью вищим за мій і я з великим задоволення з ними спілкуюся.

Якихось антипатичних мені людей з високим айкью я не знустрічала ні вживу, ні віртуально.

На чому власне грунтуєтсья ваш скепсис?

IQ тест не визначає геніальності, здатності до створення чогось нового, він визначає інтелектуальнісь, здатність користуватися уже створеним.
Відповісти
(05-04-2013, 18:03 )vorona писав(ла): IQ тест не визначає геніальності, здатності до створення чогось нового, він визначає інтелектуальнісь, здатність користуватися уже створеним.

Так. Я про геніальність і не казала. Я з вами повністю згодна.
Відповісти
(05-04-2013, 17:49 )Kohoutek писав(ла):
(04-04-2013, 19:50 )pani писав(ла): Ми про фізику???? Росія має хоч якийсь науковий доробок в галузі соціології, соціометрії чи взагалі якихось наук про мозок?? І воно друкується на популярних веб сайтах?

Пробачте, але взагалі-то ми говоримо не про російську науку, а про науку російською мовою. Ви відмовляєтеся читати те, що розміщено в зоні .ru, навіть не цікавлячись, хто є автором.

І, до речі, про соціологію http://ru.wikipedia.org/wiki/Питирим_Сорокин

Ну яке відношення він має до 1. теми айкью, 2. Росії після 1923 року???

А про ваші лінки з зони *.ру - вони анонімки на якихось попсових сайтах. Я звісно прочитала що там одразу. Чому я маю це взагалі сприймати серйозно?

Я можу притягти купу наукових статей з серйозних журналів про айкью. Одну приятгла. Покажіть мені аргументи на тому ж рівні дискусії, будь ласка.
Відповісти
(05-04-2013, 21:33 )pani писав(ла):
(05-04-2013, 18:03 )vorona писав(ла): IQ тест не визначає геніальності, здатності до створення чогось нового, він визначає інтелектуальнісь, здатність користуватися уже створеним.

Так. Я про геніальність і не казала. Я з вами повністю згодна.

Я. власне, висловив мрію по виявленню і навчанню геніальних дітей.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Міхо про харківських кацапів (привіт Пані) Torr 0 42 18-07-2019, 19:28
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Up Пані у Харкові того... долучилося до доброї справи Torr 2 118 04-06-2019, 20:49
Smile чому ви, Пані, не Жаклін Муро? Torr 1 424 03-12-2018, 15:36

Перейти до форуму: