Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пані все толково пояснила щодо х...ні з законом
(18-09-2014, 22:31 )Майкрофт Холмс писав(ла): А повернувся я тому, що декілька форумчан висловили мені у лічку підтримку та солідарність , а також обурення вашими діями, як модератора. Знаю, що вони з цього приводу скражилися Пані. Сам, я ніколи не скаржусь, коли зустрічаюсь з подібними вам добродіями. Прохали мене повернутяся та й знайшли для цього такі слова, що мені важко було їм відмовити.

(18-09-2014, 21:58 )Sych писав(ла): "Sad Нажаль, пан Сич зробив моє перебування на цьому форумі неможливим

Пан Сич- 1) неврівноважений хам та брехун; 2) негідник, який нахабно та демонстративно зловживає своїми правами модератора. Я не люблю знаходитися у спільноті, де царює відморожена держиморда й не знаю як поводити себе з хамами.

http://forum.maidanua.org/T-%D0%9D%D0%B0...0%B8%D0%BC
"

Атака гамном не вдалася. Отбляць! І таки чомусь ви повернулися. Отож продовжуєте пилити, яко істінниє вєжлівиє люді.

(18-09-2014, 21:30 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я тут на форумі зареєстровний з вересня 2012. Й майже до кінця лютого 2014 був у жорсткій опозиції до чинної тоді влади. У лютому 2014 прийшла влада, яка мене більш-менш влаштовує, і я, природним чином, її підтримую. Чи що, я маю почати хотіти Янукрвича? Втім, я не бачу ніякого героїзму у форумній опозиційності, як не бачу ніякого конформізму у провладній позиції на форумі. Просто ваше тверджнення про мою постійну підтримку влади не відповідає дійсності.

(18-09-2014, 20:56 )Sych писав(ла): Так, абсолютно беземоційно.

Ви насправді ще й маніпулятор нев'єбенний. Ваш провладний конформізм намагаєтеся забалакати переводом стрілок на тих, 'хто з модераторами'.

(18-09-2014, 20:40 )Майкрофт Холмс писав(ла): Обов*язково знати вчинки людини у реалі. На форумі конформізмом може бути лише підспівування модераторам.

В связи с болезнью, трудно вникаю в Ваш тонкий разговор в отстаивании точки зрения... Хочу высказать твердое убеждение точке зрения: "долой власть!" Так как необходимо особенно в военное время обществу быстро перестраиваться, если дела, тем более, продолжительное время имеющие тенденцию к постоянному ухудшению, требуют перемены, может ни одной... Сегодня необходимы новые предводители, предлагающие смелые тактические шаги для завоевания свободы, методом молниеносной, организации всего населения Украины для борьбы с сыпучей, ползучей тактикой агрессора. Фигурантам сегодняшней власти Украины не надо принимать близко к сердцу, а тем более, устраивать противостояние, выдвигаемым обществом гражданам для новой задачи: ведь оптимизма и любви к Родине не достаточно, чтобы сдвинуть дело с мертвой точки. Необходимы качества предводителя, организующие его на Победу.
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти
Цитата: В связи с болезнью, трудно вникаю в Ваш тонкий разговор в отстаивании точки зрения... Хочу высказать твердое убеждение точке зрения: "долой власть!" Так как необходимо особенно в военное время обществу быстро перестраиваться, если дела, тем более, продолжительное время имеющие тенденцию к постоянному ухудшению, требуют перемены, может ни одной... Сегодня необходимы новые предводители, предлагающие смелые тактические шаги для завоевания свободы, методом молниеносной, организации всего населения Украины для борьбы с сыпучей, ползучей тактикой агрессора. Фигурантам сегодняшней власти Украины не надо принимать близко к сердцу, а тем более, устраивать противостояние, выдвигаемым обществом гражданам для новой задачи: ведь оптимизма и любви к Родине не достаточно, чтобы сдвинуть дело с мертвой точки. Необходимы качества предводителя, организующие его на Победу.
Да поможет нам Бог! Слава Богу!

Саме це я подумав, коли прочитав ваші пропозиції.
Відповісти
(18-09-2014, 22:31 )Майкрофт Холмс писав(ла): А повернувся я тому, що декілька форумчан висловили мені у лічку підтримку та солідарність , а також обурення вашими діями, як модератора. Знаю, що вони з цього приводу скражилися Пані. Сам, я ніколи не скаржусь, коли зустрічаюсь з подібними вам добродіями. Прохали мене повернутяся та й знайшли для цього такі слова, що мені важко було їм відмовити.

(18-09-2014, 21:58 )Sych писав(ла): "Sad Нажаль, пан Сич зробив моє перебування на цьому форумі неможливим

Пан Сич- 1) неврівноважений хам та брехун; 2) негідник, який нахабно та демонстративно зловживає своїми правами модератора. Я не люблю знаходитися у спільноті, де царює відморожена держиморда й не знаю як поводити себе з хамами.

http://forum.maidanua.org/T-%D0%9D%D0%B0...0%B8%D0%BC
"

Атака гамном не вдалася. Отбляць! І таки чомусь ви повернулися. Отож продовжуєте пилити, яко істінниє вєжлівиє люді.

(18-09-2014, 21:30 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я тут на форумі зареєстровний з вересня 2012. Й майже до кінця лютого 2014 був у жорсткій опозиції до чинної тоді влади. У лютому 2014 прийшла влада, яка мене більш-менш влаштовує, і я, природним чином, її підтримую. Чи що, я маю почати хотіти Янукрвича? Втім, я не бачу ніякого героїзму у форумній опозиційності, як не бачу ніякого конформізму у провладній позиції на форумі. Просто ваше тверджнення про мою постійну підтримку влади не відповідає дійсності.

(18-09-2014, 20:56 )Sych писав(ла): Так, абсолютно беземоційно.

Ви насправді ще й маніпулятор нев'єбенний. Ваш провладний конформізм намагаєтеся забалакати переводом стрілок на тих, 'хто з модераторами'.

(18-09-2014, 20:40 )Майкрофт Холмс писав(ла): Обов*язково знати вчинки людини у реалі. На форумі конформізмом може бути лише підспівування модераторам.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Міхо про харківських кацапів (привіт Пані) Torr 0 42 18-07-2019, 19:28
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Up Пані у Харкові того... долучилося до доброї справи Torr 2 118 04-06-2019, 20:49
Smile чому ви, Пані, не Жаклін Муро? Torr 1 424 03-12-2018, 15:36

Перейти до форуму: