Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Партия регионов в открытую включила своих людей в предвыборный список партии «Удар» (/)
так що я можу не копіпастити наш сайт сюди.
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
(23-09-2012, 21:36 )Tatarchuk писав(ла): Навіщо так патосно?
Принаймні, це ж в її офісах працівники зловтішно регочуть над кожною скаргою чи повідомленням про порушення прав Тимошенко та Луценка, це первісна реакція, а вторинна і при тому стала - писати в інтернетах, як тільки прийде до голови що саме (або коли підкажуть), що це чергова бздура.
Давайте ви не будете розповідати, що відбувається там, де вас нема, добре?

(23-09-2012, 21:36 )Tatarchuk писав(ла): Навіть жодного поруху від бабЛєри в бік елементарного визнання цих та багатьох інших осіб політичними зеками поки що не спостерігалося. Ані на словах, ані тим більш у діях.
А не підкажете, які правові (і неправові) наслідки будуть у такого визнання? Ой, я й забув - у вас нема сенсу питати про наслідки, ви за Тимошенко в першому турі голосували.
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
(23-09-2012, 21:45 )Koala писав(ла): Ви, здається, людина доросла і з певними навичками роботи в мережі, так що я можу не копіпастити наш сайт сюди.

Люди, которые делают дело, отвечают несколько инчае, поэтому я могу не тратиь время на чтение вашей саморекламы.
Відповісти
(23-09-2012, 21:49 )Предсказамус писав(ла): Люди, которые делают дело, отвечают несколько инчае, поэтому я могу не тратиь время на чтение вашей саморекламы.
Ви б ще до прибиральниці за звітом про роботу установи лізли, чеслово.
Відповісти
(23-09-2012, 20:39 )Предсказамус писав(ла): Может, Вы в курсе, когда омбудсмен наконец-то перейдет непосредственно к выполнению своих обязанностей? Вроде как пора уже.

Відповісти
(23-09-2012, 21:48 )Koala писав(ла):
(23-09-2012, 21:36 )Tatarchuk писав(ла): Навіщо так патосно?
Принаймні, це ж в її офісах працівники зловтішно регочуть над кожною скаргою чи повідомленням про порушення прав Тимошенко та Луценка, це первісна реакція, а вторинна і при тому стала - писати в інтернетах, як тільки прийде до голови що саме (або коли підкажуть), що це чергова бздура.
Давайте ви не будете розповідати, що відбувається там, де вас нема, добре?
[/quote]
Чому ж мені не розказати те, про що я маю інформацію. Чого це вас так корячить? Навіть від теми відволіклися - вже удруге. Так що, скажете йде робота з політзекамі? Ото б ви мене уїли, якби видали докази нагора - спати б не зміг.

(23-09-2012, 21:36 )Tatarchuk писав(ла): Навіть жодного поруху від бабЛєри в бік елементарного визнання цих та багатьох інших осіб політичними зеками поки що не спостерігалося. Ані на словах, ані тим більш у діях.
А не підкажете, які правові (і неправові) наслідки будуть у такого визнання? Ой, я й забув - у вас нема сенсу питати про наслідки, ви за Тимошенко в першому турі голосували.
[/quote]

А чого це ви там наче удвох пишете? Один спитав, а другий тут же забув. Першому з Two-Face відповідаю: будуть. І бабЛєрі і сателітам. Заслужили
Відповісти
ну за гроші звісно допомагав, бо агенти тему своєї глибокої інфільтрації старанно ігнорують.
Відповісти
Хоча хто чий союзник - ще те питання....
Відповісти
(23-09-2012, 22:41 )222 писав(ла):
(23-09-2012, 22:15 )Tatarchuk писав(ла): ну за гроші звісно допомагав, бо агенти тему своєї глибокої інфільтрації старанно ігнорують.

Відповісти
(23-09-2012, 23:10 )222 писав(ла): Хотя я понимаю. Какое там сниматься. Голактико опасносте, это во-первых, и пацанские деньги надо отработать, иначе себе дороже будет - это во-вторых.
А якщо на спор? На скільки готові?) Чи звиздіти - це одне, а попадати на гроші - це інше?
Називайте суму, узгодимо).
Перший, хто зголоситься свідком - отриає третину.
Паєхалі, якщо мущина?)))

Відповісти
Тричі двієшник - тхнючка внутрішнього радіусу дії. Рано чи пізно таки захлинешся власною жовчею.

Відповісти
Ну от: пацан сказав - і зробив) http://ukrplat.org.ua/novini/item/138-зв...ів-виборів

(30-09-2012, 23:50 )Pavlo Z. писав(ла):
(23-09-2012, 23:10 )222 писав(ла): Хотя я понимаю. Какое там сниматься. Голактико опасносте, это во-первых, и пацанские деньги надо отработать, иначе себе дороже будет - это во-вторых.
А якщо на спор? На скільки готові?) Чи звиздіти - це одне, а попадати на гроші - це інше?
Називайте суму, узгодимо).
Перший, хто зголоситься свідком - отриає третину.
Паєхалі, якщо мущина?)))

Відповісти
А партія, за яку ви збираєтеся голосувати, так само тримає слово?
Відповісти
(09-10-2012, 16:49 )Koala писав(ла): А партія, за яку ви збираєтеся голосувати, так само тримає слово?
Хотілося б вірити. Поживемо - побачимо. Не триматиме - уриємо.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Як приємно оглядати образки людей в народних строях. hrushka 0 269 21-09-2018, 00:41
Ост. повідомлення: hrushka
  Унеможливити перебування людей на південному узбережжі Криму charly3091 4 552 06-09-2018, 03:08
Ост. повідомлення: charly3091
  Управление процессами в сообществе людей Николай Шевченко 0 293 12-09-2017, 01:01
Ост. повідомлення: Николай Шевченко

Перейти до форуму: