Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пенсійна реформа
#1
Після проведення сертифікатної приватизації державної промисловості, в Україні було встановлено феодальне панування глистоподібних*. Це стало визначальним зокрема й для змісту та спрямування пенсійної реформи: перерозподілення коштів державного пенсійного фонду від пересічних пенсіонерів, тобто бувших вільнонайманих трудових рабів, на користь спецпенсіонерів, тобто тих, хто давали безкарно грабувати країну, а саме: президентів, народних депутатів, прокурорів, суддів, міністрів і т.і. 

Зазначений перерозподіл полягає у встановленні таких правил нарахування пенсій, щоб розміри пенсії пенсіонерів-бувших прислужників глистоподібних не заохочували до розголошення того хто, коли, як і чиїм коштом став багатим та "успішним", з одного боку. А з іншого - для пенсіонерів-бувших вільнонайманих трудових рабів встановлювались такі пенсії, щоб виздихували по швидше. Бо чим менше грошей витрачається на пенсії, тим більше грошей можна через маріонеткову державну владу переоформити з держбюджету на красиве життя глистоподібних.

Глистоподібні та їх обслуговуючий персонал у державній владі, постійно заявляють: гідні пенсії немає чим платити, бо 

а) на одного теперішнього пенсіонера припадає пів того хто працює зараз, а не два з половиною як це було двадцять п'ять чи тридцять років тому.
Свідома, нахабна маніпуляція, бо ніхто не уточнює: скільки промислових роботів припадало на одного пенсіонера двадцять п'ять - тридцять років тому назад і скільки припадає зараз, і скільки один такий робот заміняє робочих рук, і хто сказав, що промислові роботи мають бути звільнені від оподаткування і працювати виключно на красиве життя глистоподібних?

б) немає грошей у бюджеті. 
Вочевидь, що високий рівень оплати праці та пенсійного забезпечення є можливим виключно за умов високоефективної роботи національної промисловості.
У зв'язку з цим виникає багато питань до організаторів сертифікатної приватизації української промисловості та до "ефективних" власників бувших держпідприємств. Зокрема, чому кількість робочих рук в Україні скоротилась більше ніж у два рази за останні 25 років? Адже приватизація промисловості проводилась під обіцянки кардинального поліпшення ефективності функціонування приватизованої промисловості і, як наслідок, мало б статися суттєве поліпшення рівня та якості життя всього українського народу. Нам обіцяли мало не настання народного капіталізму, тобто, що зможемо жити на дівіденди від інвестованих приватизаційних сертифікатів.
Насправді ж, за 25 років приватні "ефективні" власники української промисловості та усілякі стратегічні інвестори, не спромоглись навіть досягти рівня ВВП (PPP) 1989 року. Зато переадресування коштів, які заробляла українська державна промисловість з державного бюджету до приватних кішень глистоподібних, призвело за останні 25 років до масового безробіття, падіння виробництва, екологічної катастрофи, занепаду науки, медицини, освіти та культури, врешті решт до вимирання української нації і все це заради красивого життя декількох десятків сімей глистоподібних.
Не виконання приватизаційних зобов'язань щонайменше має закінчитися поверненням відповідних підприємств до державної власності із відшкодуванням недоотриманих доходів держбюджету за увесь період "ефективного" власництва з відповідною пенею та штрафами. У такому разі напевне у бюджеті з'являться кошти для виплати гідних зарплат та пенсій.
Міфи про порятунок збиткових держпідприємств через приватизацію не витримують критики, оскільки завжди перед приватизаціює глистоподібні "підсажували" маріонеткових керівників для попереднього економічного знищення держпідприємств через пограбування. Збитковість держпідприємств завжди була наслідком виключно недієздатності правоохоронної системи.


*Організовані соціальні паразити, тобто глистоподібні, - це істоти, статки та доходи яких не відповідають вартості їхньої суспільно-корисної праці. Тобто ті, що привласнюють державні фінанси, результати праці інших людей. Наприклад, людина має статки такі, як наче винайшла вічний двигун та запустила його у серійне виробництво. При цьому, звісно, вічний двигун ніхто не винаходив. Натомість винайдено ефективні схеми безкоштовного переоформлення на себе державних підприємств та постійного привласнення коштів держбюджету через маріонеткову державну владу.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Головна реформа України - це звільнення українця від рабства влади! Бойко 18 1403 12-05-2017, 21:59
Ост. повідомлення: Slavix
  Це продовження теми української медицини: у яких умовах робиться реформа п. Супрун (/ Бойко 4 853 19-01-2017, 20:23
Ост. повідомлення: Бойко
  Реформа освіти: як її робити, щоб не було шкідливого мавпування західної системи? Бойко 7 830 28-12-2016, 22:47
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: