Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Перемога! українець віддубасив негра у Канаді
Цитата:Привіт усім ! Я щойно з боксу, повернулася з Квебек-сіті ! Розказую живі враження.
Це було супер !!! Дуже сподіваюся, що ви хоч трошки чули в трансляції нашу підтримку.
Нас з Монреаля поїхала група, з Торонто були + саме місто Квебек, за Оттаву не знаю.
Були Ломаченко та Усик.
Понервували ми всі в 10-му раунді, по очках вів канадець. Ми - голосисті, скандували =Гвоздик=, =Україна=, українці були в різних секторах, нас сиділо 18 разом в одному.
Прапори, хтось у вишиванці чи жовто-синій кепці.
Тільки квебеки починали скандували =superman=, ми заводили =у-у-у-у-у=.
Після бою спустилися вниз. Хлопці перелізли через бар*єрчик і підійшли до Олександра, потисли йому руку, торкалися пояса, а я - не наважилася. Як він обернувся, то махала прапором. Але сказали, що його тренер дякував за підтримку. Йому треба було йти на допінг-пробу, тому сфотографуватися не вийшло.
А ми не лишалися, бо 300 км дороги.
Ми так гордо йшли по Центру Відеотрон, замотані у прапори ... Виходимо - там ще наші (тільки ми їх не знаємо). То було - Слава Ураїні і поспівали путін - х**ло -ла-ла-ла-ла-ла-ла...
Правда, і на трибуні (я ж так несамовито верещала), і потім працівники нам казали =Félicitations !=.
Хлопці відео і фото поскидають вже завтра. У нас ще теж вже сьогодні вистава про війну нашого аматорського театру.

Вітання Україні !
Монреаль-Квебек-Канада.

https://censor.net.ua/news/3100129/gvozd..._videofoto
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Велика перемога - заарештували Саакашвілі Torr 2 519 13-12-2017, 22:54
Ост. повідомлення: Torr
  Енвайроментальний фашизм в Канаді вже скоро(л) Sych 3 446 27-09-2017, 18:09
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Підтримка у США і Канаді України сильно хиталася, але Яценюк її зміцнив (/) Бойко 4 548 23-05-2017, 15:47
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: