Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Письменник вчинив самогубство в Нотр-Дам (проти одностатевих шлюбів)
Але все ж: де скани 'суспільного договору'? А як щодо 'віддавати державі своїх дітей'?

(24-05-2013, 17:45 )Tatarchuk писав(ла):
(24-05-2013, 17:35 )Sych писав(ла): Ну, там де сказано що, ви маєте віддавати своїх дітей державі?

ще до становлення держави первобитні люди поклонялися (і, схоже, до обожнювання) матерям. Кажуть, що це було з тих часів, коли роль чоловіка у процесі применшувалася пропагандою (матріархат). Після настання державності типова громада обкладалася подушною податтю (це мрія державного центру), натомість в компенсацію держава дбала про елементарні пільги батькам - починаючи з такого елементарного права, як перевага дітей і супругів при наслідуванні спадщини і закінчуючи правами рідних на побачення, не свідчити у суді проти родича тощо. Зі становленням соціального сектору бюджету пільги стали фінансовими або податковими. Останній приклад - пільги батькам, що їх по черзі запроваджували Ющенко і Янукович.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
(24-05-2013, 17:36 )Kohoutek писав(ла):
(24-05-2013, 16:13 )nykyta писав(ла): Явище існує, але про причини його потрібно говорити, додаючи НМД. На одну думку так, на іншу - інакше. І те, що "ліків" не знайдено, так само нічого не говорить про причини явища.

Хіба я щось говорив про причини формування гомосексуальної орієнтації? Я навів посилання на декілька статей про це, але мені це не надто цікаво. Якою би причина не була, є факт існування гомосексуальних людей завжди і скрізь. І від того, що ви врешті-решт дізнаєтеся про причини цього явища, в долі цих людей нічого не зміниться. Неважливо, кто виноват, важливо лише, что делать.
Так - Ви заперечили такі причини, як "власне бажання", а також і наслідування прикладу іншого гомосексуаліста.
Відповісти
(24-05-2013, 08:30 )Kohoutek писав(ла): http://uk.wikipedia.org/wiki/Гомосексуал...0.B8.D0.BD (див. розділ 2 "Гомосексуальність у тварин").

І шо? Homo - це вже не про тварин. Звідки Ви знаєте, що тварини мають саме одностатеві стосунки? Вони Вам самі про це сказали? Навіть маленьке цуценя, якщо піднести до води близько, починає мотиляти лапами, наче пливе. Але ж, воно ще не в воді. Це рефлекс на велику воду. Так само дорослий собака може трахати вашу ногу, не дивлячись на те, чоловік
ви чи жінка. Це теж рефлекс на подразнення низу живота чи пахової зони.

Іншими словами, собака дроче, тобто треться, об шо попадеться. А хто не дрочив? Відомо, що тіки герої національні не дрочать.

(24-05-2013, 01:49 )BROTHER писав(ла): Пан Kohoutek, Ви даремно наїзжаєте на людей, що не бажають підтримати одностатеві шлюби. Хвактично, Ви вимогаєте від держави законну реєстрацію явища, яке держава не може (навіть чисто хвінансово) собі дозволити.

Цитата: http://uk.wikipedia.org/wiki/Одностатевий_шлюб
такого ніколи не було і не буде, бо шлюб - це закріплення прав ймовірної дитини. Як дітей не може бути за визначенням - то який, в біса, шлюб.

Цитата:Я вже не кажу про традиції та етичні норми, які в такому разі порушуються. Чому "натурали", як Ви їх називаєте, мають нехтувати своїми традиціями та історично складеними суспільними нормами?

(24-05-2013, 08:30 )Kohoutek писав(ла): Ви так пишете, нібито гетеросексуали і гомосексуали складають два різні суспільства, що живуть окремо і мають окремі культури. Нібито, геї та лесбійки народжуються в одностатевих сім'ях і виховуються ними же.

Хіба в традиційній українській культурі існували нецерковні шлюби? Не існувало. Але потім з'явився закон, що надав можливість людям укласти шлюб за правилами не церкви, а держави. І зараз це сприймається як само собою зрозуміле. Мине декілька поколінь, і те саме станеться і з одностатевими шлюбами. Це вже стається просто на наших очах.

Саме так - різні суспільства та різні культури. Взагалі, так званих гомосексуалістів та лесбійок в природі не існує. Вони існують тіки у нашій свідомості. Одна людина вірить в Бога, інша у Чорта, третя ні в кого не вірить, а четверта вірить в те, що є слоном, птицею чи Гітлером або Наполеоном. Мій син (9років), наприклад, ще рік тому казав, що він є Джекі Чан, і пиздив всіх підряд. Мені, бува, то носа розіб'є, то губу... А зараз він є людиною-вовком, людиною-павуком та аватаром, в залежності від ситуації, а іноді майже одночасно.

Цитата:Я зрозумів, Вам на історію плювати, на релігію плювати, на традиції плювати, на мораль плювати.

Цитата:Я не розумію, в чому полягають ваші конкретні претензії. На яку історію мені плювати? На "традиційну" українську гомофобію? Ну, по-перше, на традиції ненависті й варто було би наплювати - Богдан Хмельницький нещадно знищував євреєв, але мало хто наразі зможе назвати це гідною традицією. По-друге, традиційної гомофобії в українській культурі не було. Її просто не зафіксовано в жодному історичному документі! Уявлення про нібито "традиційну" гомофобію - плід людської фантазії, яка конструює собі історію, відштовхуючися від сучасного стану речей. Так само, як наразі "воцерковлені" українці конструють собі "традиційне православ'я", наприклад, або мої улюблені реконструктори - "козаки" - обвішують себе відзнаками і погонами. Вони не знають іншої традиції, ніж радянська, і видумують собі віру за тими лекалами, що були закладені в них за часів СРСР. Бо гомофобія в нашому суспільстві була насаджена за часів Сталіна. І російське, і австрійське суспільства імперських часів були значно ліберальніші в цьому аспекті, ніж радянський тоталітаризм.

Гомофобії не було, бо не було гоміків. Їх і зараз майже нема, крім моди бути не таким, як усі.

Цитата:Що ж, ну і правда, не знущатися ж з Вас через це?! І дійсно, навіщо цькують геїв та лесбійок?

Цитата:Ну і навіщо ж? Вони забороняють гетеросексуалам укладати шлюби, виховувати дітей та розганяють марші рівності гетеросексуалів?

Я й сам не розумію, може через гіперактивність? Тобто, занадто репетують...

Цитата:Але решті людей не плювати на історію, традиції та етичні норми. І ви з цим теж нічого не зробите.

(24-05-2013, 08:30 )Kohoutek писав(ла): Ізраїль - історична бітьківщина гомофобії - визнає одностатеві шлюби, а в Єрусалимі щорічно проходять гей-прайди. Це не "ми" щось робимо із суспільством. Це воно саме змінюється.

Людська уява може створити все, що завгодно. Людина часто вірить своїй уяві більше, ніж собі. Але шлюб традиційно був, є і буде між самцем і самицею людини, бо тіки так народжуються діти.
Відповісти
(24-05-2013, 11:31 )Tatarchuk писав(ла): ваш бог теж гей?

Католики вважають, що Бог має статеві ознаки і сексуальну орієнтацію?
Відповісти
(24-05-2013, 17:27 )Tatarchuk писав(ла): батьки дають державі дітей, держава по можливості заохочує батьків. Така ситуація характерна для більшості країн і держав, хоча існують виключення. Це склалось історично і зі зрозумілих причин. Гомосексуалісти державі ніяких дітей не дають, а вимагають собі ті ж пільги. Це цілковита афера

Пане Олексо, а скількі дітей маєте ви особисто? Ви одружений? Ви так упевнено розмірковуєте про сімейне життя, про те, що гомосексуальні пари не є подружжям - а ви сам маєте досвід подружнього життя? Мені тут спало на думку вияснити вашу особистість - надто наполегливо ви апелюєте до моєї. Виявляється, ви переконаний католик, тому багато стає зрозумілим - традиційні християнські любов до ближнього свого, незасудження, визнання власної гріховності, каяття, прощення та решта бла-бла-бла так і ллються з ваших строк. Як і слід було очікувати, реальні християни дієво демонструють принципи реального християнства. Тому для вас, а також для решти католиків, що нас читають, я нагадаю офіційну позицію вашої церкви:
http://www.agnuz.info/tl_files/library/b...m/0322.htm
Гомосексуализм означает отношения между мужчинами или женщинами, испытывающими сексуальное влечение, исключительное или преобладающее, к лицам одного с ними пола. Он принимает самые разнообразные формы в разные эпохи и в разных культурах. Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым. Опираясь на Священное Писание, представляющее гомосексуальные действия как тяжкую форму разврата, Предание неизменно объявляет «гомосексуальные акты безусловно беззаконными». Они противоречат естественному закону. Они лишают половой акт его функции дарования жизни. Они не вытекают из подлинной эмоциональной и сексуальной взаимодополняемости. Ни в коем случае они не могут быть одобрены.

Довольно значительное число мужчин и женщин имеют врожденную тенденцию к гомосексуализму. Эти люди не сделали сознательного выбора в пользу гомосексуализма; для большинства из них это состояние является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всяких проявлений несправедливой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божию в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния.

Люди, склонные к гомосексуализму, призваны к целомудрию. Благодаря добродетелям самообладания, воспитывающим внутреннюю свободу, иногда с помощью бескорыстной дружбы, молитвы и благодати таинств, эти люди могут и должны постепенно и решительно приближаться к христианскому совершенству.
Відповісти
(24-05-2013, 17:54 )nykyta писав(ла): Так - Ви заперечили такі причини, як "власне бажання", а також і наслідування прикладу іншого гомосексуаліста.

Це не я заперечив, а численні сексологічні дослідження. Я наводив посилання на працю Ігоря Кона - в ній наведений загальний огляд цих досліджень. Якщо цікаво, то лінки на першоджерела можна легко знайти у статтях Вікіпедії по ЛГБТ тематиці. Є три основні теорії походження гомосексуальної орієнтації, але існують достовірно встановлені факти, що протирічать кожній з них. Крім таких досліджень, я спираюся на власний досвід та досвід своїх знайомих геїв та лесбійок. Вони всі виросли в СРСР (ну, крім наймолодших), вони не знали взагалі, що таке "гомосексуальність" і не знали жодного гомосексуала, всі виросли в гетеросексуальних родинах, всіх виховували на прикладах гетеронормативності. Розумієте - ВСІ, 100%. Я не знаю жодного прикладу, коли би людина БАЖАЛА стати гомосексуалом. Я не можу уявити собі, навіщо це їй - невже хочеться, щоб тебе повсякчас ображали, насміхалися, цькували, щоб на кожному кроці ти зазнавав утисків і незручностей, щоб не міг вільно жити, легко найти собі пару. Ви можете мені роз'яснити, як вам уявляється "бажання стати гомосексуалом"? Я, будучи гомосексуалом, не можу второпати, що у цьому доброго. Може, багато інших гомосексуалів зі мною не погодяться, але я не мав би нічого проти, якби вчені знайшли засіб, щоб всі діти народжувалися та виростали гетеросексуальними - однією проблемою в людському суспільстві було би менше. Але ж ні - за весь час існування людства цього нікому не вдалося.
Відповісти
(25-05-2013, 10:44 )Kohoutek писав(ла):
(24-05-2013, 17:54 )nykyta писав(ла): Так - Ви заперечили такі причини, як "власне бажання", а також і наслідування прикладу іншого гомосексуаліста.

Це не я заперечив, а численні сексологічні дослідження. Я наводив посилання на працю Ігоря Кона - в ній наведений загальний огляд цих досліджень. Якщо цікаво, то лінки на першоджерела можна легко знайти у статтях Вікіпедії по ЛГБТ тематиці. Є три основні теорії походження гомосексуальної орієнтації, але існують достовірно встановлені факти, що протирічать кожній з них. Крім таких досліджень, я спираюся на власний досвід та досвід своїх знайомих геїв та лесбійок. Вони всі виросли в СРСР (ну, крім наймолодших), вони не знали взагалі, що таке "гомосексуальність" і не знали жодного гомосексуала, всі виросли в гетеросексуальних родинах, всіх виховували на прикладах гетеронормативності. Розумієте - ВСІ, 100%. Я не знаю жодного прикладу, коли би людина БАЖАЛА стати гомосексуалом. Я не можу уявити собі, навіщо це їй - невже хочеться, щоб тебе повсякчас ображали, насміхалися, цькували, щоб на кожному кроці ти зазнавав утисків і незручностей, щоб не міг вільно жити, легко найти собі пару. Ви можете мені роз'яснити, як вам уявляється "бажання стати гомосексуалом"? Я, будучи гомосексуалом, не можу второпати, що у цьому доброго. Може, багато інших гомосексуалів зі мною не погодяться, але я не мав би нічого проти, якби вчені знайшли засіб, щоб всі діти народжувалися та виростали гетеросексуальними - однією проблемою в людському суспільстві було би менше. Але ж ні - за весь час існування людства цього нікому не вдалося.

Ви самі навели прекрасну цитату з катехизісу (дякую за неї) і самі підкреслили там фразу - Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым

І самі знов і знов (у протиріччя із цим твердженням) наполягаєте, що з нез"ясованих причин виникнення в людини гомосексуальності треба однозначно викреслити дві - власне бажання і наслідування прикладу іншого. Не перестаю дивуватися, як людина втрачає здатність до логічного мислення там, де мова заходить про її пристрасті!

1) "бажання стати гомосексуалом", наприклад, яскраво описав
Лимонов ("Это я, Эдичка")

2) Психологічний зміст наслідування прикладу іншого я намагався показати на прикладі цитати з Толстого. Він блискуче описав почуття підлітка, очарованого іншим підлітком і готового заради дружби з ним на все. Якби на місці Серьожи виявився справжній гей - існує дуже велика вірогідність, що ліричний герой Толстого ні в чому би йому не відмовив. А далі - сподобалось, і поїхали. В житті бувають такі моменти, коли людина опиняється на роздоріжжі, і від її конкретного вчинку або вибору залежить подальший життєвий шлях.
Відповісти
(25-05-2013, 10:21 )Kohoutek писав(ла): Пане Олексо, а скількі дітей маєте ви особисто? ... Виявляється, ви переконаний католик ... бла бла бла

якщо коротенько, то мені дуже лєсно що ви мене сплутали з видатним кримським істориком на ім'я Олекса, який дійсно є католіком і моїм добрим знайомим. Але я не він, це стопудово. Відповідно, і погляди які я висловлюю, не мають до того історика ніякого стосунку (хоча я думаю, він би висловився з вашого питання більш категорічно), а є моїми.

(25-05-2013, 10:21 )Kohoutek писав(ла): Мені тут спало на думку вияснити вашу особистість - надто наполегливо ви апелюєте до моєї.
ви зробили одразу кілька помилок. Найменша з них, що ви переплутали мене з іншою людиною і невдало навели свої справкі. Інші - більші. Я не апелюю до вашої особистості, а лише до позиції, яку ви публічно висловлюєте. Можливо, хоч і необов'язково, що ви насправді тьотька 60 років яка шукає розуміння із своїм сином-геєм і тому видає тут себе за нього. Але це не важливо, тому що ви не це про себе пишете і не ці ідеї просуваєте. Ви є гоморгом (довелося таке визначення надати вашій діяльності), тобто виступаєте від найбільш публічних гомосексуалістів із зрастаючими вимогами. Саме так я вас і оцінюю. Ще я знаю що ви противсіх, це теж якось корелює з моїми відповідями. Ваше прізвище і реальна осбистість не мають жодного значення, тому що викладеного вище достатньо, або не копати глибше. Так само, тому ваша здогадка про моє католицтво була невдала - варто читати, що людина пише, і сприймати це як факт, а не трюк. З тим самим успіхом ви б грали зі мною в доміно і замість гадати скільки п'яток в моїй долоні, ви б напружено розмірковували, чи причащаюсь я по двунадесятим празнікам, в наївній думці, що це допоможе виграти.

Тепер додам і вам достатньо матеріалу для аналізу. У мене є діти, і більшу частину часу я присвячую їхньому вихованню. При цьому обходжуся без релігії, хоча як вони підрастуть і почнуть вірувати, я їх не розраджуватиму. На питання сина чи є Бог, я не кажу так чи ні, а спокійно і розлого описую йому всі відомі мені точки зору.
Я атеїст в буквальному сенсі цього слова, і стосовно себе вважав би веру "опасною причудой". Релігію сприймаю як вимушений крок суспільства у дуже тривалий час, коли інших засобів - в тому числі і технічних - стримувати пороки суспільства в держави чи громади просто не було. Звісно, це схематично і вип'ячує лише один бік справи, адже релігія несе ще багато функцій, як то напр. задоволення духовних потреб, терапія, вирішення конфлікту до гострої стадії, етноформуючий і консолідуючий фактор і ще багато іншого, як прямо корисного, так і прямо шкідливого чи контроверсійного.
Нашої теми тут стосується те, що релігія протягом тривалого періоду худо-бідно справлялася з соціальними порушеннями, які вона називала "гріхами".
Мені не потрібні доводи церкви щодо них, тому що людина звільнена від релігії і достатньо освічена може собі дозволити й сама дійти висновку про неприпустимість певних дій. Однак, це потрібно іншим людям, і я нічого не маю проти, щоб вони "не вбивали", "не крали" і так далі через свої священі книги. Гірше, коли хтось з дрібних і утіілтарних потреб намагається їх розвіяти в цьому. Достоєвський чудово описує, що буває з віруючими, коли вони переконуються (або дають себе задурити) у неправдивості хоча б одної тези катехизісу. Ви намагаєтесь робити це саме - заради шкідливої і соціально небезпечної ідеї віддавати дітей на виховання гомосексуалістам, ви ладні бити тараном по всім цінностям, висміювати або "розоблачати" їх. Досвід історії не вперше показує, що так подібні дії не призводять до омріяного результату. Грубо кажучи, на кожну розпропаговану вами сотню прихожан прийшлося б 90 новітніх крадіїв, 80 перелюбодеїв і 50 вбивць, і тільки парочка - неофітів в питанні прав геїв. Це лезо, таким чином, обов'язково б повернулося проти вас і покарало вас самого, як жертви "вивільнених" заборон.

Ваше питання про шлюби вирішується дуже просто. Для вас це примха і чергова забаганка, яку ви звете "своїми правами". Для дітей це великий ризик постраждати від вашої наруги і просто розбещеного образу життя. Тому тут ваші качанія прав виглядають нікчемними і однозначно трактуються як намір розширити свої права за рахунок інших, причому ці інші - найбільш беззахисна група населення, діти без призору.
Загальне зауваження по всій "темі" полягає в тому, що ви дуже погано захищаєте права геїв, тому що дофіга піздіте від їх імені на негеїв. Скажем так, до предметного спілкування із вами на цьому форумі з цієї теми я дивився ширше і спокійніше, себто у більшості питань свобод був скоріш на вашому боці. Але після спілкування з вами як типовим гоморгом я сильно змінив свою думку. Так що в цьому плані ваша пропгандистська діяльність скоріш приносить користь: я звик не дослухатись до тих, хто глумиться над іншими групами, і ви виставили свою гей-спільноту саме в такому світлі. Тому я давно не веду з вами дискусії (себто пошуку спільної істини, консенсусу чи компромису), а виключно полеміку (себто мені цікаво коментувати тільки випадки, коли ви облажались).
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(25-05-2013, 10:07 )Kohoutek писав(ла): Католики вважають, що Бог має статеві ознаки і сексуальну орієнтацію?
Ознаки - так, мав, навіть обрізання Йому зробили. Орієнтацію... хм... складне питання, залежить від того, як ви її визначаєте.
Але ви не відповіли на питання.
Так, і з чого ви взяли, що пан Татарчук - католик?
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
Thumbs Up 
(25-05-2013, 12:26 )Tatarchuk писав(ла):
(25-05-2013, 10:21 )Kohoutek писав(ла): Пане Олексо, а скількі дітей маєте ви особисто? ... Виявляється, ви переконаний католик ... бла бла бла

якщо коротенько, то мені дуже лєсно що ви мене сплутали з видатним кримським істориком на ім'я Олекса, який дійсно є католіком і моїм добрим знайомим. Але я не він, це стопудово. Відповідно, і погляди які я висловлюю, не мають до того історика ніякого стосунку (хоча я думаю, він би висловився з вашого питання більш категорічно), а є моїми.

(25-05-2013, 10:21 )Kohoutek писав(ла): Мені тут спало на думку вияснити вашу особистість - надто наполегливо ви апелюєте до моєї.
ви зробили одразу кілька помилок. Найменша з них, що ви переплутали мене з іншою людиною і невдало навели свої справкі. Інші - більші. Я не апелюю до вашої особистості, а лише до позиції, яку ви публічно висловлюєте. Можливо, хоч і необов'язково, що ви насправді тьотька 60 років яка шукає розуміння із своїм сином-геєм і тому видає тут себе за нього. Але це не важливо, тому що ви не це про себе пишете і не ці ідеї просуваєте. Ви є гоморгом (довелося таке визначення надати вашій діяльності), тобто виступаєте від найбільш публічних гомосексуалістів із зрастаючими вимогами. Саме так я вас і оцінюю. Ще я знаю що ви противсіх, це теж якось корелює з моїми відповідями. Ваше прізвище і реальна осбистість не мають жодного значення, тому що викладеного вище достатньо, або не копати глибше. Так само, тому ваша здогадка про моє католицтво була невдала - варто читати, що людина пише, і сприймати це як факт, а не трюк. З тим самим успіхом ви б грали зі мною в доміно і замість гадати скільки п'яток в моїй долоні, ви б напружено розмірковували, чи причащаюсь я по двунадесятим празнікам, в наївній думці, що це допоможе виграти.

Тепер додам і вам достатньо матеріалу для аналізу. У мене є діти, і більшу частину часу я присвячую їхньому вихованню. При цьому обходжуся без релігії, хоча як вони підрастуть і почнуть вірувати, я їх не розраджуватиму. На питання сина чи є Бог, я не кажу так чи ні, а спокійно і розлого описую йому всі відомі мені точки зору.
Я атеїст в буквальному сенсі цього слова, і стосовно себе вважав би веру "опасною причудой". Релігію сприймаю як вимушений крок суспільства у дуже тривалий час, коли інших засобів - в тому числі і технічних - стримувати пороки суспільства в держави чи громади просто не було. Звісно, це схематично і вип'ячує лише один бік справи, адже релігія несе ще багато функцій, як то напр. задоволення духовних потреб, терапія, вирішення конфлікту до гострої стадії, етноформуючий і консолідуючий фактор і ще багато іншого, як прямо корисного, так і прямо шкідливого чи контроверсійного.
Нашої теми тут стосується те, що релігія протягом тривалого періоду худо-бідно справлялася з соціальними порушеннями, які вона називала "гріхами".
Мені не потрібні доводи церкви щодо них, тому що людина звільнена від релігії і достатньо освічена може собі дозволити й сама дійти висновку про неприпустимість певних дій. Однак, це потрібно іншим людям, і я нічого не маю проти, щоб вони "не вбивали", "не крали" і так далі через свої священі книги. Гірше, коли хтось з дрібних і утіілтарних потреб намагається їх розвіяти в цьому. Достоєвський чудово описує, що буває з віруючими, коли вони переконуються (або дають себе задурити) у неправдивості хоча б одної тези катехизісу. Ви намагаєтесь робити це саме - заради шкідливої і соціально небезпечної ідеї віддавати дітей на виховання гомосексуалістам, ви ладні бити тараном по всім цінностям, висміювати або "розоблачати" їх. Досвід історії не вперше показує, що так подібні дії не призводять до омріяного результату. Грубо кажучи, на кожну розпропаговану вами сотню прихожан прийшлося б 90 новітніх крадіїв, 80 перелюбодеїв і 50 вбивць, і тільки парочка - неофітів в питанні прав геїв. Це лезо, таким чином, обов'язково б повернулося проти вас і покарало вас самого, як жертви "вивільнених" заборон.

Ваше питання про шлюби вирішується дуже просто. Для вас це примха і чергова забаганка, яку ви звете "своїми правами". Для дітей це великий ризик постраждати від вашої наруги і просто розбещеного образу життя. Тому тут ваші качанія прав виглядають нікчемними і однозначно трактуються як намір розширити свої права за рахунок інших, причому ці інші - найбільш беззахисна група населення, діти без призору.
Загальне зауваження по всій "темі" полягає в тому, що ви дуже погано захищаєте права геїв, тому що дофіга піздіте від їх імені на негеїв. Скажем так, до предметного спілкування із вами на цьому форумі з цієї теми я дивився ширше і спокійніше, себто у більшості питань свобод був скоріш на вашому боці. Але після спілкування з вами як типовим гоморгом я сильно змінив свою думку. Так що в цьому плані ваша пропгандистська діяльність скоріш приносить користь: я звик не дослухатись до тих, хто глумиться над іншими групами, і ви виставили свою гей-спільноту саме в такому світлі. Тому я давно не веду з вами дискусії (себто пошуку спільної істини, консенсусу чи компромису), а виключно полеміку (себто мені цікаво коментувати тільки випадки, коли ви облажались).
(Це пише людина, що систематично глумиться над противсіхами! Але прекрасно пише! Просто мої думки. Колись в мене на НП був один опонент-палкий прихильник Тимошенко; до спілкування з ним я вагався, чи не проголосувати таки за неї на виборах-2010, але після спілкування змінив свою думку, за схемою: "якщо Євтушенко проти колгоспів, то я за" (Йосиф Бродський)
Відповісти
(25-05-2013, 12:59 )nykyta писав(ла):
(25-05-2013, 12:26 )Tatarchuk писав(ла): Загальне зауваження по всій "темі" полягає в тому, що ви дуже погано захищаєте права геїв, тому що дофіга піздіте від їх імені на негеїв. Скажем так, до предметного спілкування із вами на цьому форумі з цієї теми я дивився ширше і спокійніше, себто у більшості питань свобод був скоріш на вашому боці. Але після спілкування з вами як типовим гоморгом я сильно змінив свою думку. Так що в цьому плані ваша пропгандистська діяльність скоріш приносить користь: я звик не дослухатись до тих, хто глумиться над іншими групами, і ви виставили свою гей-спільноту саме в такому світлі. Тому я давно не веду з вами дискусії (себто пошуку спільної істини, консенсусу чи компромису), а виключно полеміку (себто мені цікаво коментувати тільки випадки, коли ви облажались).
(Це пише людина, що систематично глумиться над противсіхами! Але прекрасно пише! Просто мої думки. Колись в мене на НП був один опонент-палкий прихильник Тимошенко; до спілкування з ним я вагався, чи не проголосувати таки за неї на виборах-2010, але після спілкування змінив свою думку, за схемою: "якщо Євтушенко проти колгоспів, то я за" (Йосиф Бродський)

Допоки я вважав, що з противсіхами можна вести дискусію, я їх і не глумив. Але життя показало те саме, що і в першому випадку - іноді з ними (можливо, з Вами, якщо ви з них) можна вести лише полеміку, себто війну на папірі. В питаннях спасіння України вони мені здаються повністю безнадійними і в союзники не годяться. Наши з ними дорожки розійшлися з того часу, як вони агітували "проти обох" виключно помаранчовий табір, чудово усвідомлюючи, що з баклажанових нікого не переконають. Це настільки явне підігрування Януковичу, що в моїх очах вони і досі є його васалами і несуть всю відповідальність за допуск його у владу. Разом з тим, сказане стосується саме публічних противсіхів, тобто тих, хто витрачав свій час, енергію а деякі і талант на сіяння пораженчеських, капітулянстьких і нігілістських настроїв серед помаранчів. До тих, хто мовчки пішов і зробив свій вибір "проти всіх", я практично не маю претензій, ці люди усього лише реалізували своє право на голос. Всі претензії я спрямовую проти трубадурів противсіхства - в тому числі, присутніх на даному форумі. Незалежно від мотивації, дискусії з ними я вважаю безплідними.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(25-05-2013, 12:25 )nykyta писав(ла): Ви самі навели прекрасну цитату з катехизісу (дякую за неї)

Та на здоров'я. Я давно пересвідчився, що віруючі люди, зазвичай, мають дуже приблизне уявлення про те, у що мають вірити.

Цитата:і самі підкреслили там фразу - Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым

Ага. Щоб підкреслити офіційну позицію католицької церкви з цього питання. Бо чомусь правовірні католики виявляються незгодними зі своєю ж церквою.

Цитата:І самі знов і знов (у протиріччя із цим твердженням)

Пробачте, а я що, теж маю вірити словам катехизису? Я не католик, тому довіряю науковим дослідженням, а не деклараціям віри.

Цитата:наполягаєте, що з нез"ясованих причин виникнення в людини гомосексуальності треба однозначно викреслити дві - власне бажання і наслідування прикладу іншого.

Здається, я вам вже неодноразово написав про причини цього.

Цитата:1) "бажання стати гомосексуалом", наприклад, яскраво описав

Ви б ще згадали щось із Ганса-Хрістіана Андерсена або Ернста-Теодора Гофмана. Не кажучи вже про вельми специфічний характер і життєві обставини протагоніста "Едічкі", я маю великі сумніви в тому, що Лімонов взагалі не вигадав цей епізод. Принаймні про два його шлюби відомо дуже широко, а ось спогадів хоч якогось коханця Едічки я ніде не зустрічав.

Цитата:2) Психологічний зміст наслідування прикладу іншого я намагався показати на прикладі цитати з Толстого. Він блискуче описав почуття підлітка, очарованого іншим підлітком і готового заради дружби з ним на все. Якби на місці Серьожи виявився справжній гей - існує дуже велика вірогідність, що ліричний герой Толстого ні в чому би йому не відмовив. А далі - сподобалось, і поїхали. В житті бувають такі моменти, коли людина опиняється на роздоріжжі, і від її конкретного вчинку або вибору залежить подальший життєвий шлях.

Хоть кол на голове теши. Я вам пишу, що в реальності не зафіксований ЖОДНИЙ такий випадок, а ви мене - про те, що, виходячи з ваших міркувань, це не виключено. Вам не здається, що реальність не конче повинна керуватися вашими міркуваннями? І що "теоретично може бути" ніяк не дорівнює "існує в природі"?
Відповісти
(25-05-2013, 12:26 )Tatarchuk писав(ла): якщо коротенько, то мені дуже лєсно що ви мене сплутали з видатним кримським істориком на ім'я Олекса, який дійсно є католіком і моїм добрим знайомим. Але я не він, це стопудово.

А, тоді прошу пробачення.

Цитата:Я не апелюю до вашої особистості, а лише до позиції, яку ви публічно висловлюєте.

Та ви ж мене педерастом називаєте. Публічно бажали мені особистих лих - щоб я до тюрми потрапив, щоб мене побили, щось таке. Вже забули? Це ви вважаєте не апеляціями до моєї особистості? І чим же тоді?

Цитата:Можливо, хоч і необов'язково, що ви насправді тьотька 60 років яка шукає розуміння із своїм сином-геєм і тому видає тут себе за нього.

Можу надати лінки на свої інтрев'ю різним там телебаченням. Вчора ось "5-й канал" брав, тиждень тому "Новий канал". Я, щоправда, сам їх не дивлюся, але мають бути десь в архівах.

Цитата:Ви намагаєтесь робити це саме - заради шкідливої і соціально небезпечної ідеї віддавати дітей на виховання гомосексуалістам, ви ладні бити тараном по всім цінностям, висміювати або "розоблачати" їх. Досвід історії не вперше показує, що так подібні дії не призводять до омріяного результату. Грубо кажучи, на кожну розпропаговану вами сотню прихожан прийшлося б 90 новітніх крадіїв, 80 перелюбодеїв і 50 вбивць, і тільки парочка - неофітів в питанні прав геїв. Це лезо, таким чином, обов'язково б повернулося проти вас і покарало вас самого, як жертви "вивільнених" заборон.

Еее, так багато слів, але я так і не зрозумів, що ви хотіли сказати. Гомосексуали і так виховують дітей. Я вам навів посилання на розповідь Маши Гессен про її сім'ю з трьома дітьми, у мене є такі ж знайомі лесбійки і навіть геї, що теж виховують дітей. Гомосексуалам ніде не заборонено мати власних дітей і виховувати чужих. Вони і мають, і виховують. Це є реальні сімейні цінності - любов і виховання. У вашій уяві, я розумію, існує зовсім інший світ, де потворні збоченці тільки і думають про те, як би накласти руки на невинних маляток. Самі ви взагалі не знаєте жодного гомосексуала, який би виховував дітей - ні негативного, ні позитивного прикладу, але чомусь беретеся судити про реальну ситуацію на підставі розпаленої фантазії. Воля ваша, однак досвід світового розвитку показує, що правда - на моєму боці. В тих країнах, де держава не потурає гомофобії, суспільство дуже швидко змінюється. Більшість французів вже зараз підтримує і одностатеві шлюби, і всиновлення, а дивлячись на досвід країн, що дозволили це трохи раніше, стає очевидним, що ця частина суспільства надалі тільки зростатиме.

Цитата:Ваше питання про шлюби вирішується дуже просто.

Так, дуже просто - його визнанням. Як це робиться просто на наших очах.
Відповісти
(25-05-2013, 12:44 )Koala писав(ла): Ознаки - так, мав, навіть обрізання Йому зробили. Орієнтацію... хм... складне питання, залежить від того, як ви її визначаєте.

То, здається, була Боголюдина. А ось Бог як такий? Він має стать і сексуальну орієнтацію?

Цитата:Але ви не відповіли на питання.

Дурне питання, ось і не відповів. Варто почати з того, що у Бога я не вірю. В принципі, на цьому можна і закінчити.

Цитата:Так, і з чого ви взяли, що пан Татарчук - католик?

Довго розповідати, до того ж він все заперечує. У мене немає змоги перевірити його слова, тому я мушу їм вірити. Хоча, пам'ятаю, на пряме питання, чи є він кримським татарином, цей пан так і не відповів.
Відповісти
(25-05-2013, 12:26 )Tatarchuk писав(ла): Загальне зауваження по всій "темі" полягає в тому, що ви дуже погано захищаєте права геїв, тому що дофіга піздіте від їх імені на негеїв.

А наведіть хоч єдиний приклад, будь ласка. Щоб я підздив конкретно на гетеросексуалів. Чекаю з нетерпінням.

Цитата:Скажем так, до предметного спілкування із вами на цьому форумі з цієї теми я дивився ширше і спокійніше, себто у більшості питань свобод був скоріш на вашому боці. Але після спілкування з вами як типовим гоморгом я сильно змінив свою думку.

Та це вам тільки здається. Ви з самого початку не приховували своєї гомофобії, але потім вона набула клінічної форми.

Цитата:Так що в цьому плані ваша пропгандистська діяльність скоріш приносить користь: я звик не дослухатись до тих, хто глумиться над іншими групами, і ви виставили свою гей-спільноту саме в такому світлі.

Бодай би ви хотіли хоч щось дізнатися про гей-спільноту, ви би цікавилися нею. А так всі ваші уявлення про мільйони людей базуються винятково на заосному знайомстві з однією-єдиною людиною.

Цитата:Тому я давно не веду з вами дискусії (себто пошуку спільної істини, консенсусу чи компромису)

Та ви і з рештою її не ведете. Ви ж про це самі відверто зізнаєтеся в наступному же листі.
Відповісти
(25-05-2013, 14:08 )Kohoutek писав(ла):
(25-05-2013, 12:25 )nykyta писав(ла): Ви самі навели прекрасну цитату з катехизісу (дякую за неї)

Та на здоров'я. Я давно пересвідчився, що віруючі люди, зазвичай, мають дуже приблизне уявлення про те, у що мають вірити.

Цитата:і самі підкреслили там фразу - Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым

Ага. Щоб підкреслити офіційну позицію католицької церкви з цього питання. Бо чомусь правовірні католики виявляються незгодними зі своєю ж церквою.

Пробачте, а я що, теж маю вірити словам катехизису? Я не католик, тому довіряю науковим дослідженням, а не деклараціям віри.

Цитата:наполягаєте, що з нез"ясованих причин виникнення в людини гомосексуальності треба однозначно викреслити дві - власне бажання і наслідування прикладу іншого.

Ви б ще згадали щось із Ганса-Хрістіана Андерсена або Ернста-Теодора Гофмана. Не кажучи вже про вельми специфічний характер і життєві обставини протагоніста "Едічкі", я маю великі сумніви в тому, що Лімонов взагалі не вигадав цей епізод. Принаймні про два його шлюби відомо дуже широко, а ось спогадів хоч якогось коханця Едічки я ніде не зустрічав.

Цитата:2) Психологічний зміст наслідування прикладу іншого я намагався показати на прикладі цитати з Толстого. Він блискуче описав почуття підлітка, очарованого іншим підлітком і готового заради дружби з ним на все. Якби на місці Серьожи виявився справжній гей - існує дуже велика вірогідність, що ліричний герой Толстого ні в чому би йому не відмовив. А далі - сподобалось, і поїхали. В житті бувають такі моменти, коли людина опиняється на роздоріжжі, і від її конкретного вчинку або вибору залежить подальший життєвий шлях.

Хоть кол на голове теши. Я вам пишу, що в реальності не зафіксований ЖОДНИЙ такий випадок, а ви мене - про те, що, виходячи з ваших міркувань, це не виключено. Вам не здається, що реальність не конче повинна керуватися вашими міркуваннями? І що "теоретично може бути" ніяк не дорівнює "існує в природі"?

"Проблему походження гомосексуальності вирішено. Науковці з"ясували і описали всі причини того, від чого люди стають гомосексуалістами, а саме: 1) 2) 3)....."

І тоді ми побачимо, що таких причин, як 1)власне бажання і 2)приклад або вплив іншої людини, - таких причин серед названих причин не існує. І не треба буде тесати кіл.

(сподіваюсь, Ви розумієте: те, що випадок не зафіксовано у відомій Вам реальності і у відомій Вам літературі - це аж ніяк не дорівнює "не існує в природі"?)
Відповісти
(25-05-2013, 14:08 )Kohoutek писав(ла):

"...Слaвочкa открывaл новую эру в жизни Николaя Ромaновичa. Зaветнaя мечтa профессорa обещaлa исполниться: он вырaстит себе возлюбленного, и любовь мудрого воспитaтеля принесет мaльчику пользу - о дa! - рaзумную пользу. Он вылепит из него свое подобие, вырaстит нежно и целомудренно. Будет Николaй Ромaнович истинным педaгогом, то есть рaбом, не жaлеющим своей жизни для охрaны и воспитaния возлюбленного..."

http://www.rulit.net/books/golubchik-read-112877-2.html
Відповісти
(25-05-2013, 14:24 )Kohoutek писав(ла): Еее, так багато слів, але я так і не зрозумів, що ви хотіли сказати.

не страшно. У всіх є права на помірне і вибіркове використання інтелекту.

(25-05-2013, 14:24 )Kohoutek писав(ла): У вашій уяві, я розумію, існує зовсім інший світ, де потворні збоченці тільки і думають про те, як би накласти руки на невинних маляток.

у моїй уяві дійсно виникла така картинка, причому внаслідок того, що останні півроку я став читати ваші гілки на цю тему. Можливо ви писали в такому дусі дуже давно, але якось не вистачало часу і уваги. Тепер же я чітко бачу, що вам до тих діток як медом намазано, набагато важливіше за інші рубежі. Пояснення чому так - просте і зрозуміле, і лезо Оккама нам внятно підказує, що то не масова тяга до благодійності.
Відповісти
(25-05-2013, 14:37 )Kohoutek писав(ла): Довго розповідати, до того ж він все заперечує. У мене немає змоги перевірити його слова, тому я мушу їм вірити. Хоча, пам'ятаю, на пряме питання, чи є він кримським татарином, цей пан так і не відповів.

так поводять себе виключно католіки, як воно видно з вашої логіки.
У вашому випадку, вам абсолютно не має значити моє походження. Бо все це питалося виключно для того, щоб угадати як правильно писати мені у відповідь на "педераста" - татарва, жидва, хохляцтво. Так що вистачить вам і того, що я атеїст - тепер ламайте голову, як подошкульніше обізвати безбожників.
Відповісти
(25-05-2013, 15:28 )nykyta писав(ла): (сподіваюсь, Ви розумієте: те, що випадок не зафіксовано у відомій Вам реальності і у відомій Вам літературі - це аж ніяк не дорівнює "не існує в природі"?)

Ні, це лише означає, що в природі такого не спостерігається.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Погані прикмети: Пожежа в Нотр-Дам Torr 1 138 16-04-2019, 23:16
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Down Гарні праві зібрали народ на вимоги проти України, замість проти Росії Бойко 15 2608 23-02-2017, 13:44
Ост. повідомлення: Бойко
  Санкції Заходу проти Росії не такі знищуючі як Росіі проти Украіни hrushka 0 509 04-01-2016, 16:18
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: