Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питання про новий інтерфейс задавати тут
Дякую, зараз все спробую. Просто в мене товариш колись з цим бодався і так і не переміг. Ну може в мене краще вийде.

(01-05-2012, 18:37 )pani писав(ла):
(01-05-2012, 18:13 )jz99 писав(ла): У цьому стовпчику, як на мене, бракує третьої складової, що була на старих форумах — дати й часу появи теми. Чи не можна виводити її після імені автора (а заголовок стовпчика тоді назвати ”Тема / Автор / Початок”)?

Може і можна, а сенс? Як на мене останнє повідомлення точно інформативніше, ніж дата створення

Ну, коли тем багато (як це зазвичай буває на ВФ), без дат не завжди й згадаєш, чи вже дивився раніше ту чи ту тему (якщо ні, то треба починати з першого повідомлення, якщо так, то з останнього). Та й додаткова можливість для сортування з’явилася б — за давністю/свіжістю (датою/часом появи) теми.
[/quote]

Так там же я додала "нове", тобто скільки нових повідомлень з'явилося з тих пір як ви були.

Але... я згодна, що таке додаткове сортування за датою створення було б корисно. Його нема в розробників, тож доведеться дописувати плагін. Додала собі до 2do

Воно є насправді, я додивилася. Внизу під лістингом тем форуму. І по мойому в тому варіанті це оптимально - можна знайти все.

В один лінк як автор чи тема це не втілиш, і може і не варто.

ПС. Charset пофіксила, все працює чудово, дуже і дуже вам дякую!
Чи проблема поставити фільтр проти спаму на ВФ?
"All Safety Rules Are Written By Blood"
(06-05-2012, 11:21 )stryjko_bojko писав(ла): Чи проблема поставити фільтр проти спаму на ВФ?

Проблема. Бо він і так стоїть. Чому не працює - я поки не знаю.
здається, початкову назву топіка обрізає

в цьому випадку зникає позначка передруку - це декого бентежить
Wink 
(16-05-2012, 11:01 )kotygoroshko писав(ла): здається, початкову назву топіка обрізає

Буде фігово виглядати тут довгі назви - суто з точки зору дизайну.
(16-05-2012, 12:58 )pani писав(ла):
(16-05-2012, 11:01 )kotygoroshko писав(ла): здається, початкову назву топіка обрізає

так я не за довгі назви

я за те, щоб користувач знав що назва не влазить

для цього треба внести зміни в сторінку нового повідомлення - вписати правильну цифру в код поля назви нового топіку
(16-05-2012, 14:51 )kotygoroshko писав(ла):
(16-05-2012, 12:58 )pani писав(ла):

так я не за довгі назви

я за те, щоб користувач знав що назва не влазить

для цього треба внести зміни в сторінку нового повідомлення - вписати правильну цифру в код поля назви нового топіку

Соррі, якщо було вже.
(19-05-2012, 12:24 )loup-garou писав(ла): Соррі, якщо було вже.

Це автомат - вона автоматом масштабується. Якщо на неї клікнути - то буде повний розмір
(22-04-2012, 20:06 )pani писав(ла): В принципі тут все непогано документовано, але раптом що неясно.... Питайте

1. Питання номер один - чи можна зберегти стару дату реєстрації. Відповідь - можна. Кажіть кому треба - зроблю.
Дуже незручний інтерфейс. Треба зробити його простішим. Тому що за інтерфейсом не видно і повідомлень. Як зразок можна взяти інтерфейс politforums.com.ua або форум ВО Свобода.
(09-08-2012, 14:28 )Фенікс писав(ла):
(22-04-2012, 20:06 )pani писав(ла): В принципі тут все непогано документовано, але раптом що неясно.... Питайте

1. Питання номер один - чи можна зберегти стару дату реєстрації. Відповідь - можна. Кажіть кому треба - зроблю.
Дуже незручний інтерфейс. Треба зробити його простішим. Тому що за інтерфейсом не видно і повідомлень. Як зразок можна взяти інтерфейс politforums.com.ua або форум ВО Свобода.

Це переключається в ваших налаштуваннях.
Йдете сюди http://forum.maidan.org.ua/usercp.php?action=options
і там вибираєте Стиль вигляду теми: лінійно.

І все буде як там.
Читати новий форум на мобільному пристрої (напр: iPhone 4S) незручно:

- замалі літери текстів;
- забагато непотрібу на екрані.

Мобільні пристрої на цей час використовують мінімалістичний дізайн з зовні та з середини не просто через моду - це необхідність саме для кишенькового мобільного пристрою. А ваш новий інтерфейс недружній до мобільних пристроїв, він заважкий, тобто неаскетичний, тому незручний.
А взагалі в мене андроїд і нічого - просто збільшую масштаб і все. І читаю і пишу

Будь ласка, поясніть, що таке "subject_too_long", коли намагаюсь надіслати коротку репліку до "Німецький кріпак погрожує РФ дуже глибоко стурбуватись у разі визнання нею "ДНР" (л) Буревісник"?

Перейти до форуму: