Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питання 3:
переконав жюрі, що з ними розмовляє не комп'ютер, а 13-річний хлопчик. (А Ви кажете - жаба)
(31-10-2015, 01:02 )Max писав(ла): І вже напевно не в передбачуваному майбутньому.

(30-10-2015, 21:27 )nykyta писав(ла): Насправді Штучний Інтелект людина створить в найближчі 15 років
тобто до 2030 року. Потім певний час (недовго) ШІ буде нарівні з людиною, навчиться створювати собі фізичне тіло (таке, як в людини) і зможе вступати з людиною в фізичний і емоційний контакт. Але цей період довго не триватиме: після 2030 року ШІ почне збільшувати свою потужність в два рази щороку, люди стануть йому нецікаві (як об'єкт для контакту).
Знищувати людей фізично він, звичайно, цілеспрямовано не буде: так само, як сучасна людина не ставить собі за мету знищувати тварин. ШІ миттєво навчиться з людьми співіснувати без шкоди для обох.

Знаючи і усвідомлюючи той факт, що він створений людиною, ШІ, навпаки, ставитиметься до людини як до свого Творця. Різниця зі ставленням людини до Бога буде в тому, що людина свого Творця розумом пізнати не здатна (може тільки вірити, бачить Його "як через мутне скло"), а для ШІ людина буде прозорою, він свого Творця пізнає повністю

До 2030-го? Виключено. Наразі ніхто навіть приблизно не знає, як до того взятись. Ми навіть приблизно не знаємо, як працює людський мозок і в чому власне полягає інтелект.

Якби АІ то була перспектива 15-ти років, то вже нині мали б існувати хоч якісь бліді його прообрази (нехай навіть з інтелектом жаби). А такого нема.

Всі розмови про AI наразі є грубо передчасними.
І якщо навіть виявиться, що принципова можливість створення AI є, то нізвідки не випливає, що комусь то буде потрібно.

Мова звісно про небіологічний АІ, який значно перевищував би людські можливості (дублювання біологічного мозку то щось зовсім інше).
Відповісти
(31-10-2015, 01:20 )nykyta писав(ла): переконав жюрі, що з ними розмовляє не комп'ютер, а 13-річний хлопчик. (А Ви кажете - жаба)

Я в курсі.
Однак мусите знати, що багато фахівців незгідні, що виконання тесту тест Тюрінга пов'язано з інтелектом (і я з ними згідний).

Річ в тому, то тест Тюрінга є імітацією лише вербального аспекту особовості (навіть не можна сказати, щоб комунікативного). Не можна зводити інтелект лише до балаканини.

Ось ілюстрація: горил можна навчити мови жестів, і якби тест Тюрінга виконувати в такий спосіб, то доросла горила продемонструвала би інтелект десь 2-3 річної дитини. Однак ми не вміємо створити такий комп'ютер, який би імітував всю діяльність горили (горилоподібного робота із комп'ютерним керуванням).
Відповісти
(31-10-2015, 03:00 )Max писав(ла):
(31-10-2015, 01:20 )nykyta писав(ла): переконав жюрі, що з ними розмовляє не комп'ютер, а 13-річний хлопчик. (А Ви кажете - жаба)

Я в курсі.
Однак мусите знати, що багато фахівців незгідні, що виконання тесту тест Тюрінга пов'язано з інтелектом (і я з ними згідний).

Річ в тому, то тест Тюрінга є імітацією лише вербального аспекту особовості (навіть не можна сказати, щоб комунікативного). Не можна зводити інтелект лише до балаканини.

Ось ілюстрація: горил можна навчити мови жестів, і якби тест Тюрінга виконувати в такий спосіб, то доросла горила продемонструвала би інтелект десь 2-3 річної дитини. Однак ми не вміємо створити такий комп'ютер, який би імітував всю діяльність горили (горилоподібного робота із комп'ютерним керуванням).
Відповісти
(30-10-2015, 19:51 )pani писав(ла): Мене нещодавно спитали, що для мене було найважчим в житті.

Так от - те саме, як переконати сліпих і глухих навколо, що вони живуть в полоні ілюзій. Про братню рашу, якусь там сильну владу, що ні від кого нічого не залежить і пр.

Що допомогло? Смерті героїв на Майдані і на війні. Купа знайомих протверезіли. Практично всі. Включно з листоношами, двірниками, таксистами і пр. Не те, щоб мізки на 100% прочистилися, але про братній народ таки на 100%. І про те, що від людей нічого не залежить - теж на сто. Вони не всі готові при тому самі щось робити.

Нажаль, більшість людей переконує тільки кров. Близьких чи власна.

Мене тут днями на одному міжнародному форумі визнали кращим спікером. За короткий спіч власне на ту тему. Я просто коротше і англійською виклала що казав минулого року дітям Ярослав. Тут http://maidan.org.ua/2014/07/yaroslav-sv...dsku-krov/

Більшість лякається і не хоче більше крові.
А деяким кров припадає до смаку.
Чи можна було уявити собі, що ДО всіх цих кривавих подій хтось на повному серйозі написав на ВФ такий комент: "Хай загинуть 10 млн українців - зате 30 млн, що залишаться, будуть вільними"?

(І ще така проблема: адже з тієї сторони теж пролилася кров. Вони теж вважають тепер цю землю своєю по крові. (....) )
Відповісти
(31-10-2015, 09:35 )nykyta писав(ла):
(30-10-2015, 19:51 )pani писав(ла): Мене нещодавно спитали, що для мене було найважчим в житті.

Так от - те саме, як переконати сліпих і глухих навколо, що вони живуть в полоні ілюзій. Про братню рашу, якусь там сильну владу, що ні від кого нічого не залежить і пр.

Що допомогло? Смерті героїв на Майдані і на війні. Купа знайомих протверезіли. Практично всі. Включно з листоношами, двірниками, таксистами і пр. Не те, щоб мізки на 100% прочистилися, але про братній народ таки на 100%. І про те, що від людей нічого не залежить - теж на сто. Вони не всі готові при тому самі щось робити.

Мене тут днями на одному міжнародному форумі визнали кращим спікером. За короткий спіч власне на ту тему. Я просто коротше і англійською виклала що казав минулого року дітям Ярослав. Тут http://maidan.org.ua/2014/07/yaroslav-sv...dsku-krov/

Чи можна було уявити собі, що ДО всіх цих кривавих подій хтось на повному серйозі написав на ВФ такий комент: "Хай загинуть 10 млн українців - зате 30 млн, що залишаться, будуть вільними"?

(І ще така проблема: адже з тієї сторони теж пролилася кров. Вони теж вважають тепер цю землю своєю по крові. (....) )

Можна було уявити. Тут писали подібні коменти з першого дня. Крім того що дивного в таких коментах, якщо в нас що співається в другому рядку Гімна? Кількість людей, для яких слова Гімна стали реальністю, і вони справді готові загинути за свободу, виросла настільки, що дозволяє мені робити прогнози про невідворотність незалежності України вже.

Стосовно іншої сторони.
1. Їх там нема. В них навіть могил нема. Їх ніхто не вшановує. Доведіть тепер, що хтось пролив кров.
2. Покажіть мені якесь відео на тему - мешканці Єнакієво на колінах проводжають в останню путь Заточку. А його удова отримує його орден посмертно з рук голови держави. Ксататі, а хто там зараз голова?
Ви зрозуміли різницю?
Відповісти
(31-10-2015, 09:59 )pani писав(ла):
(31-10-2015, 09:35 )nykyta писав(ла):

Можна було уявити. Тут писали подібні коменти з першого дня. Крім того що дивного в таких коментах, якщо в нас що співається в другому рядку Гімна? Кількість людей, для яких слова Гімна стали реальністю, і вони справді готові загинути за свободу, виросла настільки, що дозволяє мені робити прогнози про невідворотність незалежності України вже.

Стосовно іншої сторони.
1. Їх там нема. В них навіть могил нема. Їх ніхто не вшановує. Доведіть тепер, що хтось пролив кров.
2. Покажіть мені якесь відео на тему - мешканці Єнакієво на колінах проводжають в останню путь Заточку. А його удова отримує його орден посмертно з рук голови держави. Ксататі, а хто там зараз голова?
Ви зрозуміли різницю?

Принаймні ДО того я подібні коменти серйозно не сприймав. (Та й рядки Славеню сприймав більше як поетичну метафору...)

Щодо тієї сторони - все-таки не певен. Тільки час покаже, як на них насправді вплинула пролита кров...
Відповісти
(31-10-2015, 10:18 )nykyta писав(ла): Принаймні ДО того я подібні коменти серйозно не сприймав. (Та й рядки Славеню сприймав більше як поетичну метафору...)

Оце дуже дивно. Чому? Ви можете проаналізувати, ЧОМУ ви не сприймали це серйозно?

Ви ж не з дуба впали і знали історію України? Скільки людей віддали душу й тіло ВЖЕ? До початку Євромайдану. Це ж вікі історії героїчної боротьби. І УПА, і Січові Стрільці, і Крути, і дисиденти....
Відповісти
(31-10-2015, 11:21 )pani писав(ла):
(31-10-2015, 10:18 )nykyta писав(ла): Принаймні ДО того я подібні коменти серйозно не сприймав. (Та й рядки Славеню сприймав більше як поетичну метафору...)

Оце дуже дивно. Чому? Ви можете проаналізувати, ЧОМУ ви не сприймали це серйозно?

Ви ж не з дуба впали і знали історію України? Скільки людей віддали душу й тіло ВЖЕ? До початку Євромайдану. Це ж вікі історії героїчної боротьби. І УПА, і Січові Стрільці, і Крути, і дисиденти....

А Ви ж самі сказали: "більшість людей переконує тільки кров" - от так і є насправді
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Питання gvp 223 22748 06-11-2015, 10:34
Ост. повідомлення: Анатoль
  Питання-2 gvp 13 1671 01-11-2015, 04:09
Ост. повідомлення: BROTHER
  Офф-топ питання Hadjibei 0 687 31-07-2013, 21:22
Ост. повідомлення: Hadjibei

Перейти до форуму: