Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Податковий безлад
#1
Sad 
[b][b][b][b]Податковим Кодексом встановлено: в ст.177.6. «У разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими цим Кодексом для платників податку - фізичних осіб».
За статтею 177.6 ПКУ які доходи ПІДПРИЄМЦЯ оподатковуються за правилами встановленими Кодексом для платників - фізичних осіб (це ставки строки сплати, декларування і т.д.) це доходи  від підприємницької діяльності крім обраних в КВЄД, чи непідприємницької взагалі?  Цікавить також сінтаксичний аналіз речення.[/b][/b][/b]
[/b]
Відповісти
#2
І ті, і ті.

Синтаксис? Пасив на пасиві: «обраних ним»,  «доходи оподатковуються», «встановленими цим Кодексом».
Відповісти
#3
(28-04-2017, 14:16 )Волод писав(ла): Дякую за відповідь.
В мене так:
177.6. У разі якщо фізична особа – підприємець (підмет) отримує(присудок) інші доходи, {ніж від провадження підприємницької діяльності, [у межах обраних (- дієприкметник) ним видів такої діяльності]}, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, [встановленими (- дієприкметник) цим Кодексом для платників податку - фізичних осіб].
Складнопідрядне речення з порівняльним зворотом {в таких дужках} та двома дієприкметниковими зворотами  [в таких дужках].
 
Порівняльний сполучник «ніж» порівнює доходи від підприємницької діяльності з іншими (будь-якими) доходами підприємця. Такі (будь-які) доходи мають оподатковуватися за загальними правила оподаткування доходів встановлені Кодексом для платників податку - фізичних осіб - це статті 162-176 та 179 (в т.ч. пільги передбачені ст165).
Відповісти


Перейти до форуму: