Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Полювання на жовто-блакитну субмарину - історичний детектив
#1
Полювання на жовто-блакитну субмарину - історичний детектив
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.p...ew&id=9546
Цитата: "Продовжується неймовірне розслідування останнього рейсу 11 океанських субмарин Гітлера. Резонанс – міжнародний! Однак, ми не маємо ніяких документальних підтверджень. Чи не час урядам Чилі і Аргентини прояснити ситуацію з появою у їх портах у 1945 році 64 субмарин Третього Рейху? Скільки з них збереглося понині? То не так фантастично, як здається…
У нас суперзавдання – довести існування жовто-блакитної субмарини, паралельно дослідивши шлях евакуації нацистських лідерів, а можливо і самого Адольфа Гітлера. Очікуємо реакції Посольств!
Маємо свідчення сина моряка, надані Валентином Володимировичем Доценком. Його батько Володимир Доценко, був офіцером підводного човна Третього Рейху, екіпаж якого було сформовано лише з українців. Можливо, то був проект Гетьмана Скоропадського, який підтримував близькі стосунки з керівниками Рейху, переконавши їх створити підрозділ Крігсмарине. До екіпажу відбирали активістів УНР з бойовим досвідом, чи їх дітей. Після навчання, стажування на інших судах, було сформовано українську команду, яка показала блискучі результати. Жовто-блакитну субмарину перевели до якогось елітного загону, доручаючи лише секретні операції.
Далі читати:
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.p...ew&id=9546
Відповісти
#2
Лист Журналу Музеї України
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.p...ew&id=9546
Надзвичайному і Повноважному Послу Аргентинської Республіки в Україні
пані Лілі Ролдан Васкес де Муан

Журнал Музеї України засвідчує свою повагу, бажає успіхів!
Нині ми проводимо журналістське розслідування з пошуку українського екіпажу підводного човна Третього Рейху, який у квітні 1945 року, вийшов з бази на острові Гельголанд у складі групи з 10 субмарин. Пасажирів і вантаж було вигружено в Чилі. Після чого, група прибула до берегів Аргентини, де або здалася владі, передавши суда уряду, або затопила кораблі біля узбережжя Вашої країни. Чи може Ваша країна офіційно прокоментувати таке повідомлення сина члена екіпажу субмарини? Старпом – Демченко. Уповноважений з спецоперацій Шкуро. Офіцер Володимир Доценко. Чи отримували вони громадянство Аргентини у 1945?
За спогадами ветеранів і членів їх родин, у 1945 р., в портах Аргентини пришвартувалося і залишилося 44 підводних човна Німеччини. Деякі з них зберігаються і досі. Чи відповідає ця інформація дійсності?
Просимо прояснити ситуацію, яка має важливе історичне значення!
З повагою,
Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Воєнно-історичний відеопроект Terra Heroica celeriomir 5 1498 25-01-2015, 12:27
Ост. повідомлення: celeriomir

Перейти до форуму: