Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прихильникам ісламу у його нинішньому вигляді - привіт.

Ну а вникнути в нюанси "арабського збурення" автор можливо не зміг з оглядуна корткий формат статті, або ж - не захотів підставляти "другана" Примакова , з яким судячи по віку на фото та регаліям він повинен бути дуже добре знайомим...
А те що Примаков, який колись завідував "мусульманським світом" в часи СРСР і кажуть що саме він не те придумав, не то успішно реалізував деь у 70-х ідею поширення арабською мовою 5 мільйонів примірників "Протоколів сіонських мудреців"

(26-09-2012, 03:47 )Майкрофт Холмс писав(ла): Стаття, дійсно, розумна. Її автор Гергій Ілліч Мирьский є найвизначнішим російським експертом з близькосхідноої проблематики: політики, культури етс. Єдине зауваження- на мою думку, він надто гнівно пише про авторів антиісламських матеріалів (хоча я їх теж не схвалюю) й, одночасно, надто толерує екстремістскі дії ісламських віруючих. Закликає з розумінням до їх поведінки поставитися. Ну, тоді варто поставитися з розуміннім й до авторів антиісламськіх матеріалів. Врешті решт, вони нікого не вбивають на відмінність від релігійних фанатиків.

Відповісти
Цитата: Ну а вникнути в нюанси "арабського збурення" автор можливо не зміг з оглядуна корткий формат статті, або ж - не захотів підставляти "другана" Примакова , з яким судячи по віку на фото та регаліям він повинен бути дуже добре знайомим...
А те що Примаков, який колись завідував "мусульманським світом" в часи СРСР і кажуть що саме він не те придумав, не то успішно реалізував деь у 70-х ідею поширення арабською мовою 5 мільйонів примірників "Протоколів сіонських мудреців"

Мирський працював у інституті де згодом директором став Примаков. Вони, звісно, багато років один одного знають й, мабуть, на "ти", але вони люди різного плану. Мирський типовий вчений, якій демонстративно не робив ніякої кар*єри. Примаков типовий партіний кар*єрист у науці, людина тісно пов*язана зі спецслужбами (власне, він секрету з цього не робив). Обидва вони консультували МІД, ЦК, та спеццслужби, але вони не мали ніякого помітного впливу на рішення, це смішно. Також, повною маячнею мені здається байка про "Протоколи..."
Відповісти
(26-09-2012, 19:09 )Kohoutek писав(ла):
(26-09-2012, 18:59 )Мартинюк писав(ла): Великою мірою вони авторитети у справах релігії та моралі, їхнє слово сприймається як істина і орієнтир до дії, але попри все в Ірані існує світська влада, яка загалом обирається на виборах

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8...0%BD%D0%B0
Який обирається радою цих мулл - і в принципі я дійсно випустив з уваги те, що Хаменеї має повноваження по керуванню армією та розвідкою. Реально це аналог того що було у Ющенка на схилі його політичної карєри і на вершині так званої "політреформи". Правда в Ющенка не було корану і мільйонів фанатичних віруючих Smile
Можливо це і є тим що дозволяє аятоллам втримувати контроль над світською владою в Ірані . Але якби там не було - якийсь розподіл влад там існує, і в якихось аспектах можливе функціонування в чомусь адекватного і некорумпованого державного механізму. Повторюю - не в усіх а лише в деяких аспектах життя громадян Ірану.

Відповісти
(27-09-2012, 00:59 )Майкрофт Холмс писав(ла):
Цитата: Ну а вникнути в нюанси "арабського збурення" автор можливо не зміг з оглядуна корткий формат статті, або ж - не захотів підставляти "другана" Примакова , з яким судячи по віку на фото та регаліям він повинен бути дуже добре знайомим...

Мирський працював у інституті де згодом директором став Примаков. Вони, звісно, багато років один одного знають й, мабуть, на "ти", але вони люди різного плану. Мирський типовий вчений, якій демонстративно не робив ніякої кар*єри. Примаков типовий партіний кар*єрист у науці, людина тісно пов*язана зі спецслужбами (власне, він секрету з цього не робив). Обидва вони консультували МІД, ЦК, та спеццслужби, але вони не мали ніякого помітного впливу на рішення, це смішно. Також, повною маячнею мені здається байка про "Протоколи..."
Як би там не було ці "протоколи" активно роздавалися туземцям радяськими радникам та перекладачами на всіляких "ударних будовах дружби", Може на приклад навіть і відомий нам Олег Рибачук цим займався, коли в часи СРСР працював перкладачем на "будовах дружби" в Ірані та Індії.
Відповісти
(27-09-2012, 14:16 )Мартинюк писав(ла): Який обирається радою цих мулл - і в принципі я дійсно випустив з уваги те, що Хаменеї має повноваження по керуванню армією та розвідкою.

Та не тільки, у нього фактично необмежені повноваження, бо він контролює Корпус стражів ісламської революції, а вони контролюють все життя в країні. Це як СС у Гітлера - особиста армія+політична поліція. Духовний лідер може скасувати будь-яке рішення будь-якого органу.

Цитата:Але якби там не було - якийсь розподіл влад там існує, і в якихось аспектах можливе функціонування в чомусь адекватного і некорумпованого державного механізму. Повторюю - не в усіх а лише в деяких аспектах життя громадян Ірану.

Так, інакше би ця влада так довго не трималася. Певна демократія і відповідальність там існують, але у дуже обмежених і жорстко контрольованих сферах.

Відповісти
Я мав на увазі лише доперебудовний період, коли писав, що він ні на що не впливав. Під час перебудови й після Примаков дійсно зробив карколомну політичну кар*єру і таки впливав.

Щодо "Протоколів", Примаков мені здається занадто розумною та фаховою людиною для того, щоб займатися подібним ідиотизмом. Це не його рівень. Але це моє суб*єктивне враження.

А про існування Рибачука я дізнався лише у 2002 році, коли він став депутатом від НУ. Він мене ніколи особливо не цікавив, і нічого про його біографію я не знаю.
Відповісти
У Бразилії заарештували голову підрозділу Google
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_b...ogle.shtml
Останнє поновлення: Четвер, 27 вересня, 2012 p., 06:52 GMT 09:52 за Києвом

Бразильська поліція на деякий час затримала голову підрозділу Google у Бразилії Фабіо Жозе Сильву Коельо через відмову компанії видалити відеороліки з сайту YouTube.

Пана Коельо допитали після рішення судді про те, що у розміщених на YouTube відео міститься наклеп на кандидата у мери міста Кампу-Гранді.

Затриманого звільнили по тому, як, за повідомленнями, він погодився співпрацювати зі слідcтвом.

Google заявляє, що не несе відповідальності за зміст відео, розмішених на YouTube.

Бразильський закон про вибори обмежує можливість критики кандидатів у ЗМІ. Google неодноразово отримував запити на видалення різних відео, що порушують норми цього закону, напередодні муніципальних виборів, які відбудуться у жовтні.

Водночас інший суд у Бразилії зобов'язав YouTube протягом 10 днів видалити трейлер антиісламського фільму "Невинність мусульман", який викликав масові протести по всьому світу.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Міхо про харківських кацапів (привіт Пані) Torr 0 116 18-07-2019, 19:28
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Up привіт від Шустера Torr 0 142 03-03-2019, 01:06
Ост. повідомлення: Torr
Information Культова книга про укрсучполітику тепер доступна в електронному вигляді (л) Slavix 0 502 06-07-2018, 10:50
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: