Рейтинг теми:
  • Голосів: 6 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на листопад. Асоціацію з ЄС підпишуть
Цитата:Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявляє, що Вишеградська група підтримує підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом лише за умови припинення владою вибіркового правосуддя стосовно своїх політичних опонентів.

"У сьогоднішній Україні досі не реалізовані умови. Ми закликаємо владу в Києві інтенсифікувати подальшу роботу", - сказав Радослав Сікорський.

У зустрічі міністрів закордонних справ країн Вишеградської групи брали участь Верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики, віце-президент Єврокомісії Кетрін Ештон та комісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле, а також представники країн, що головують в Раді ЄС - міністр закордонних справ Ірландії у справах Європи Люсінда Крейтон і міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус.

Кетрін Ештон підкреслила, що проблему вибіркового застосування закону в Україні має бути вирішено таким чином, щоб угода про асоціацію могла "просуватися вперед".

Цитата:Sikorski zaznaczył, że ważnym elementem dyskusji w Sukiennicach był jesienny szczyt Partnerstwa Wschodniego. Podkreślił, że jest na nim możliwe podpisanie przez Ukrainę umowy stowarzyszeniowej z UE oraz parafowanie umów z UE przez Armenię, Gruzję i Moldawię. – Na dziś Ukraina jeszcze nie wypełniła warunków umowy. Apelujemy do władz w Kijowie o dalszą intensywną pracę – mówił Radosław Sikorski. Catherine Ashton zaznaczyła, że problem wybiórczego stosowania prawa na Ukrainie musi zostać rozwiązany w sposób satysfakcjonujące tak, aby w sprawie umowy stowarzyszeniowej można było „pójść do przodu”.
Відповісти
Є бажаючі себе почитати тут і прокоментувати?
Відповісти
(07-09-2013, 22:49 )pani писав(ла): Є бажаючі себе почитати тут і прокоментувати?

Саме в цьому й полягала суперечка. Чи не так?
Відповісти
(08-09-2013, 00:37 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(07-09-2013, 22:49 )pani писав(ла): Є бажаючі себе почитати тут і прокоментувати?

Саме в цьому й полягала суперечка. Чи не так?

Залишилося всього нічого
Відповісти
Yevheni Kuzmenko

…Президент Украины Виктор Янукович отложил в сторону сводку материалов о российско-украинской торговой войне и, насупив брови, посмотрел на главу Государственной пенитенциарной службы.
- Что значит «лежит и улыбается»? – переспросил он.
- Лежит и улыбается, - повторил тюремщик.
- И ничего не говорит?
- Ничего не говорит.
- Постойте, а откуда вы знаете? – удивленно смотрел министр иностранных дел Леонид Кожара. – Разве вы не демонтировали все скрытые камеры в ее палате? Мне же обещали, что…
- Ну, мы парочку оставили… - замялся глава Пенитенциарной службы и бросил быстрый взгляд на Виктора Федоровича.
- Ладно, хватит об этом – буркнул тот.
Кожара удрученно кивнул и принялся глазеть в окно.
- Так, значит, лежит и улыбается? – снова спросил Виктор Федорович
- Так точно.
- Радуется, значит? – спросил, закипая, президент.
Тюремщик не ответил.
- Думает, я теперь под дудочку Европы плясать начну? Ее на волю выпущу?
Тюремщик неопределенно пожал плечами: мол, думает, не думает – не мое дело.
Виктор Федорович задумчиво выпятил челюсть.
- Значит, так, - сказал он - по телефону говорить ей больше не давайте.
- Так мы практически и не даем, - ответил тюремщик.
- Окна задрайте, пускай при лучине сидит, - приказал Виктор Федорович.
- Ну, у нее и так полумрак…
- Так заберите у нее жратву из холодильника! – вспыхнул Янукович. – А то разлеглась там и жрет как корова!
- Виктор Федорович! – взмолился Кожара, - к ней скоро Кокс с Квасневским приезжают. Не дай бог, напишут в отчете, что к ней применяют пытки…
- Ладно, - буркнул президент и помолчал. Затем на лице его появилась гневно-злорадная улыбка.
- А если я плюну на все ассоциации, - сказал он, - и пойду в Таможенный союз? – что тогда? Будет еще сто лет чалиться?
Он оглядел собравшихся. Кожара все так же смотрел в окно. Глава Пенитенциарной службы длинным ногтем ковырял лаковую поверхность антикварного столика. За его спиной немо телевизор показывал вереницы грузовых автомобилей на русско-украинской границе.
- Ну, идите, - в конце концов, сказал президент. – Толку от вас как от козла молока…
Оставшись один, Виктор Федорович снова принялся читать сводку о российско-украинской торговой войне. Внезапно глава государства с шумом захлопнул папку с материалами, резко встал из-за стола и подошел к окну.
- Лежит и улыбается, - пробормотал он. – вот сука! Сука.
Відповісти
[quote='Майкрофт Холмс' pid='57241' dateline='1378589852']

[/quote]
Відповісти
Цитата:"Украинские СМИ почему-то пишут, что после украинско-российской торговой войны Германия смягчила позицию, и Ангела Меркель больше не настаивает на освобождении Юлии Тимошенко. Это абсолютная неправда",— заверил собеседник, информированный о мнении Берлина. Глава комитета Европарламента (ЕП) Элмар Брок, который считается доверенным лицом Меркель в ЕП, также заявил, что без решения проблемы Юлии Тимошенко "подписания, похоже, не будет".

"Европейский суд по правам человека подтвердил, что Юлия Тимошенко попала в тюрьму незаконно. При этом она — лидер политической силы ("Батькивщина"), входящей в семью Европейской народной партии, членами которой являются Ангела Меркель и президент Еврокомиссии Жозе Мануэл Баррозу. Стоит ли ожидать, что соглашение будет подписано, если их соратница незаконно брошена за решетку? Поверьте, это было бы сложно,— пояснил Брок.— Мы понимаем, насколько важно подписать СА в непростой ситуации, связанной с влиянием России, но украинцы должны дать нам возможность для подписания!"

http://glavnoe.ua/news/n149012

Важка у Віктора Федоровича дилема. Тим більше, що Тимошенко явно дала зрозуміти, що ніяких поступок й компромісів з її боку, на які настійливо радили піти Кокс з Квасневскі, не буде.
Відповісти
"После того, как Брюссель заявил о своей решительной поддержке Украине в торговой войне с Россией, но не увидел в ответ никакого прогресса в решении ситуации с Тимошенко, разочарование в связи с такой украинской позицией растет. Чем дольше украинская власть оттягивает решение с ситуацией с Тимошенко, тем меньше в ЕС остается надежд, что Соглашение будет подписано. Есть ощущение, что официальный Киев готов рисковать подписанием только для того, чтобы ситуация с Тимошенко оставалась без изменений", - рассказал депутат Европейского парламента, глава делегации ЕП по связям с Украиной Павел Коваль
Відповісти
(25-09-2013, 15:36 )Sviatoslav D писав(ла): "После того, как Брюссель заявил о своей решительной поддержке Украине в торговой войне с Россией, но не увидел в ответ никакого прогресса в решении ситуации с Тимошенко, разочарование в связи с такой украинской позицией растет. Чем дольше украинская власть оттягивает решение с ситуацией с Тимошенко, тем меньше в ЕС остается надежд, что Соглашение будет подписано. Есть ощущение, что официальный Киев готов рисковать подписанием только для того, чтобы ситуация с Тимошенко оставалась без изменений", - рассказал депутат Европейского парламента, глава делегации ЕП по связям с Украиной Павел Коваль

Й спостережливий. Дійсно, "єсть ощущеніє". Вже більш ніж два роки як "єсть".
Відповісти
(20-09-2013, 09:15 )Майкрофт Холмс писав(ла):
Цитата:"Украинские СМИ почему-то пишут, что после украинско-российской торговой войны Германия смягчила позицию, и Ангела Меркель больше не настаивает на освобождении Юлии Тимошенко. Это абсолютная неправда",— заверил собеседник, информированный о мнении Берлина. Глава комитета Европарламента (ЕП) Элмар Брок, который считается доверенным лицом Меркель в ЕП, также заявил, что без решения проблемы Юлии Тимошенко "подписания, похоже, не будет".

"Европейский суд по правам человека подтвердил, что Юлия Тимошенко попала в тюрьму незаконно. При этом она — лидер политической силы ("Батькивщина"), входящей в семью Европейской народной партии, членами которой являются Ангела Меркель и президент Еврокомиссии Жозе Мануэл Баррозу. Стоит ли ожидать, что соглашение будет подписано, если их соратница незаконно брошена за решетку? Поверьте, это было бы сложно,— пояснил Брок.— Мы понимаем, насколько важно подписать СА в непростой ситуации, связанной с влиянием России, но украинцы должны дать нам возможность для подписания!"

Важка у Віктора Федоровича дилема. Тим більше, що Тимошенко явно дала зрозуміти, що ніяких поступок й компромісів з її боку, на які настійливо радили піти Кокс з Квасневскі, не буде.
Гадаю, Ви занадто перебільшуєте роль Юлі у цій історії. Янукович, як яскравий представник "руского міра" просто не може собі дозволити змінити рішення. Це ж миттєво перетворює його на слабака й нікчему! В "руском мірє" цар не може змінити думку ні за яких обставин, інакше зразу почнеться смута: "Цар несправжній!". Чому справи в Росії завжди йшли так погано? Саме через цей принцип: Світ змінювався, а цар мусив дотримуватись рішень, зроблених 10-20-30 років тому назад.
Відповісти
(25-09-2013, 21:40 )Polemistes писав(ла):
(20-09-2013, 09:15 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Гадаю, Ви занадто перебільшуєте роль Юлі у цій історії. Янукович, як яскравий представник "руского міра" просто не може собі дозволити змінити рішення. Це ж миттєво перетворює його на слабака й нікчему! В "руском мірє" цар не може змінити думку ні за яких обставин, інакше зразу почнеться смута: "Цар несправжній!". Чому справи в Росії завжди йшли так погано? Саме через цей принцип: Світ змінювався, а цар мусив дотримуватись рішень, зроблених 10-20-30 років тому назад.

Так, ця психологічна властивість дійсно визначає поведінку Януковича у цьому сюжеті. Аде обставини часто примушують погоджуватися на певні компроміси навіть крутіших за Януковича. Прохання Юлі увійти у її становище й дозволити лікуватися могло б полегшити Яуковичу цей крок, та певним чином обмежити юліну риторику на волі. Виглядало б так наче він її пожалів, а вона отак його лає..
Відповісти
Скажімо до завтра. В вас є 45 хвилин до багатства!!!
Відповісти
(25-09-2013, 23:10 )pani писав(ла): Скажімо до завтра. В вас є 45 хвилин до багатства!!!
Відповісти
Але я тоді все ж на навжився звернути вашу увагу на те, що суперечка йде про лише два можливих сценарі, тобто навіть стпвлячи на випадковість є вирогідність 50% виграти. Відтак, серйзною б виглядали пропозиція з вашого боку 10:1. Тобто, ви ствите скажімо 1000 доларів, а я 100. Якщо ви так переконані, це має бути віигідним для вас.
Відповісти
(26-09-2013, 12:23 )Майкрофт Холмс писав(ла): Але я тоді все ж на навжився звернути вашу увагу на те, що суперечка йде про лише два можливих сценарі, тобто навіть стпвлячи на випадковість є вирогідність 50% виграти. Відтак, серйзною б виглядали пропозиція з вашого боку 10:1. Тобто, ви ствите скажімо 1000 доларів, а я 100. Якщо ви так переконані, це має бути віигідним для вас.

Я вивчала теорію ігор. А ви?

Це ви намагаєтеся переконати мене постійними посиланнями на чергову цитату чергового євріка, що "всьо пропало".

Мені то що? Мені не треба нічого доводити, я і так в усьому впевнена, я вам хочу дати можливість заробити....
Відповісти
(26-09-2013, 16:10 )pani писав(ла):
(26-09-2013, 12:23 )Майкрофт Холмс писав(ла): Але я тоді все ж на навжився звернути вашу увагу на те, що суперечка йде про лише два можливих сценарі, тобто навіть стпвлячи на випадковість є вирогідність 50% виграти. Відтак, серйзною б виглядали пропозиція з вашого боку 10:1. Тобто, ви ствите скажімо 1000 доларів, а я 100. Якщо ви так переконані, це має бути віигідним для вас.

Я вивчала теорію ігор. А ви?

Це ви намагаєтеся переконати мене постійними посиланнями на чергову цитату чергового євріка, що "всьо пропало".

Мені то що? Мені не треба нічого доводити, я і так в усьому впевнена, я вам хочу дати можливість заробити....

Я не настільки самовпевнена ллюдина аби сподіватися вас переконати. Щодо теорії ігор, я її систематично не вивчав, але знаю, що вирогідність випадання орла 50%. Й коли людина вгадує, я не вважаю що це свідчення її аналітичниї здібностей.

У данному випадку ви висловили впевненість у результаті. А я навпаки ніколи не впевнений, коли мова йде про майбутнє. Ви перебуваючи у впевненості пропнуєте парі, людині, яка каже що вона майбутнього не знає, а лише робитить певні припущення. Отже ви б мали ризикувати більшим ніж я. Бо ж ви, за ваши перконанням, нічим не ризикуєте. Отже, я ставлю 100 лише проти вашої 1000. Згода?
Відповісти
Він минулого року вже програв 100 баксів. І розчинився. Я вас ціную вище і 100, і 1000 Smile
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 278 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
Smile Угода про асоціацію набула чинності, з чим усіх і вітаю! (л) Slavix 3 434 01-09-2017, 22:48
Ост. повідомлення: Max
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4632 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon

Перейти до форуму: