Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на 25те
Цитата:"Я висловлюю подяку лідерам Європейського Союзу за відновлення діалогу з вищим керівництвом України. Це не перетворить Януковича на демократа, але, до моменту усунення діючого режиму, дозволить уповільнити стрімке сповзання нашої країни в бік крайнього авторитаризму, зупинить найгірший для країни сценарій", - сказала Юлія Тимошенко.
Відповісти
Цитата:"Я висловлюю подяку лідерам Європейського Союзу за відновлення діалогу з вищим керівництвом України. Це не перетворить Януковича на демократа, але, до моменту усунення діючого режиму, дозволить уповільнити стрімке сповзання нашої країни в бік крайнього авторитаризму, зупинить найгірший для країни сценарій", - сказала Юлія Тимошенко.
Главное - денег так и не дали, завязали с МВФ. Поэтому очень сомневаюсь, что саммит что-то остановит или даже затормозит.

Я не Пани, но как рядовой Предсказамус скажу, что очередной информационный повод из той же серии, что и щербаневский, не заставит себя ждать.
Відповісти
Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

Ну звісно можна йти у відказ, але щоб так явно і по придурастому....
Відповісти
Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса

Hot

Як ви мене тут всі розважили сьогодні.... Дякую!
Відповісти
(25-02-2013, 17:29 )123 писав(ла): Типу окремі положення угоди запрацюють певною мірою одразу ж після підписання, без ратифікації?

Так, вони можуть запрацювати. Це нормальна практика для міжнародних угод: після підписання і до ратифікації угоди та набуття нею чинності сторони повинні не ухвалювати документів і не вживати кроків, що прямо суперечать взятим на себе зобов'язанням (щодо цього є якісь конкретні положення в якійсь конвнції), а також можуть застосовувати окремі положення цієї угоди.
Відповісти
(25-02-2013, 17:34 )Sviatoslav D писав(ла):
(25-02-2013, 17:31 )pani писав(ла): Можу забиватися на гроші
Я вам можу навіть суму назвати. 610 лямів. Cool

Ви некридитоспроможні сперечатися на такі гроші.
Не приймається.

ПС. МВФ кредит надасть. Ще один прогноз.
Відповісти
(25-02-2013, 17:21 )123 писав(ла): Що крім напівдохлого Кісінджера ніхто з Януковичем не здоровкається тощо.
так і є
Відповісти
Той самий, який ВЖЕ спрогнозував підписання угоди про Асоціацію.
Цитата:25 лютого, у рамках XVI саміту між Європейським Союзом та Україною, ми проведемо зустріч з лідерами України. Цей саміт відбудеться у поворотний момент.
Протягом шести років ми проводили інтенсивні перемовини щодо Угоди про асоціацію, які відповідали високому рівню амбітності наших відносин. Ця робота вже завершена.
Угода про асоціацію є найбільш прогресивною угодою цього типу, щодо якої ЄС коли-небудь вів перемовини з країнами з-поза його меж. Вона є свідченням тих зобов’язань перед Україною та українським народом, які ми беремо на себе.
У рамках того, що ми називаємо "глибокою та всеохопною зоною вільної торгівлі", Угода забезпечить доступ України до найбільшого у світі внутрішнього ринку та надасть їй значні переваги у торгівлі та інвестиціях.
Однак перед її підписанням, що відкриє нову еру у наших відносинах, Україна має здійснити важливі реформи.

Звісно, мова про реформу ЖКГ, профтехосвіти, громадянського суспільства та тарифів для населення, яке не толерує пропаганди гомосексуалізму.
Відповісти
Читай навколо. Буде крик "пропало все".
Відповісти
(25-02-2013, 17:58 )pani писав(ла): Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

1. Соглашение о неформальном диалоге - это даже не смешно. На то он и неформальный, чтоб существовать что с соглашениями, что без.
2. Тональность заявления простая: выполните условия - подпишем соглашение. А условия, повторяю в сотый раз, для Януковича невыполнимы в принципе.
3. Тональность выступлений европейская, матом не ругались, никого не парафинили и не опускали. Даже козлом не называли. По донецким меркам это прогресс, 100%. Но ты же вроде не оттуда....
Відповісти
бо спочатку робила так щоб зірвати будь-який прогрес (і це її прихильники б щиро вітали, як ми можемо бачити), а постфактум його підтримала.

(25-02-2013, 17:59 )pani писав(ла): Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса

Hot

Відповісти
(25-02-2013, 18:01 )НеСправжнійПатріот писав(ла): так і є

В Брюселі це був оптичний ефект? Є відео рукопотискань. Показати?
Відповісти
Бо те, що відбувається, це зміна передовсім відношення до Раші.
Я так думаю.
Відповісти
(25-02-2013, 18:03 )pani писав(ла):

Відповісти
(25-02-2013, 17:45 )НеСправжнійПатріот писав(ла): хіба хтось НЕ прогнозував, що нам вчергове скажуть, що хочуть бачити нас партнерами? але при цьому треба виконати низку умов і блаблабла. якийсь ідіот прогнозував, що з нами передумають підписувати Угоду? хто він - імя!
(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.
Відповісти

Відповісти

Юльки - це не просто клініка, а дуже важкий клінічний випадок. Віра в мамку змушує їх заперечувати навіть зафіксовані на відео та фото сотнями журналістів реальні події.
Відповісти
(25-02-2013, 18:02 )Предсказамус писав(ла):
(25-02-2013, 17:58 )pani писав(ла): Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

1. Соглашение о неформальном диалоге - это даже не смешно. На то он и неформальный, чтоб существовать что с соглашениями, что без.
2. Тональность заявления простая: выполните условия - подпишем соглашение. А условия, повторяю в сотый раз, для Януковича невыполнимы в принципе.
3. Тональность выступлений европейская, матом не ругались, никого не парафинили и не опускали. Даже козлом не называли. По донецким меркам это прогресс, 100%. Но ты же вроде не оттуда....
Відповісти
Ви свій прогноз тут розміщували
(25-02-2013, 18:05 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 17:45 )НеСправжнійПатріот писав(ла): хіба хтось НЕ прогнозував, що нам вчергове скажуть, що хочуть бачити нас партнерами? але при цьому треба виконати низку умов і блаблабла. якийсь ідіот прогнозував, що з нами передумають підписувати Угоду? хто він - імя!
(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.
Відповісти
(25-02-2013, 17:59 )pani писав(ла): Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса
Hot

Кроме тональностей и неформальностей, ты ничего привести не смогла. А в ответ на факты Hot рисуешь. Буревест, похоже, заразителен...
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 256 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4390 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon
  Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу leonid 2 671 11-08-2016, 21:03
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: