Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на 25те
Причому ВСЯ цілком, а не виділене жирним згідно з твоїми вподобаннями.
Відповісти
От в 2011 результату дійсно не було, і матом (дипломатичною мовою) крили. Можна легко співставити документи.
Відповісти
(25-02-2013, 18:25 )pani писав(ла): Звісно Раша і її ситуативні союзники зійде на гамно і викине купу бабла на протидію.

Європейський курс України визначено остаточно.

Сабж
Відповісти
(25-02-2013, 18:10 )Предсказамус писав(ла):
(25-02-2013, 18:07 )123 писав(ла): То якщо підпишуть угоду про асоціацію - Ви це вітатимете чи ні?

Я не могу сказать, хорошо или плохо, когда немытого гопника пускают в приличное общество. Для гопника - хорошо. Для общества - плохо, наверное. Для семьи гопника (типа нас с Вами, а не Семьи в узком смысле) может быть или хорошо, или плохо. Все зависит от гопника.

Ти взагалі знайомий зі змістом угоди? Причому тут гопник чи вигода для нього?
Відповісти
(25-02-2013, 18:20 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 18:14 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
(25-02-2013, 18:09 )pani писав(ла): http://tyzhden.ua/News/70772

Експерт: саміт Україна-ЄС стане початком євразійської інтеграції України
Після саміту Україна-ЄС, запланованого на 25 лютого цього року, для України почнеться фаза євразійської інтеграції. Такі прогнози в коментарі Тиждень.ua висловив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач.
«Я думаю, що саміт в Брюсселі 25 лютого таки відбудеться. Але не так, як би хотілося європейській стороні і Януковичу. Якраз головними новинами цього саміту якраз і буде інформація про те, що сказали про Тимошенко Януковичу і яка була його відповідь. Тобто фон візиту буде негативним. І певних надій, сподівань на позитивне вирішення ситуації чи призначення дати підписання угоди про асоціацію я би не чекав. Я думаю, що на превеликий жаль, українська влада сама цього не хоче і зриває цей процес. Тому, думаю, що саміт може бути головною зовнішньополітичною подією для режиму Януковича. Після того в нього почнеться фаза євразійської інтеграції і активності на східному напрямку. Росія перейде в пріоритети», - заявив Горбач, коментуючи, як може вплинути пред'явлення нових звинувачень Юлії Тимошенко на саміт Україна-ЄС.
думаю до вільнюського саміту янукович буде торгуватись з росією про умови євразійської інтеграції та здасть трубу

Дада....

може так а може ні. про трубу він офіційно сказав, що швиде все здасть
Відповісти
(25-02-2013, 18:32 )НеСправжнійПатріот писав(ла):

Після саміту Україна-ЄС, запланованого на 25 лютого цього року, для України почнеться фаза євразійської інтеграції. Такі прогнози в коментарі Тиждень.ua висловив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач.
«Я думаю, що саміт в Брюсселі 25 лютого таки відбудеться. Але не так, як би хотілося європейській стороні і Януковичу. Якраз головними новинами цього саміту якраз і буде інформація про те, що сказали про Тимошенко Януковичу і яка була його відповідь. Тобто фон візиту буде негативним. І певних надій, сподівань на позитивне вирішення ситуації чи призначення дати підписання угоди про асоціацію я би не чекав. Я думаю, що на превеликий жаль, українська влада сама цього не хоче і зриває цей процес. Тому, думаю, що саміт може бути головною зовнішньополітичною подією для режиму Януковича. Після того в нього почнеться фаза євразійської інтеграції і активності на східному напрямку. Росія перейде в пріоритети», - заявив Горбач, коментуючи, як може вплинути пред'явлення нових звинувачень Юлії Тимошенко на саміт Україна-ЄС.
думаю до вільнюського саміту янукович буде торгуватись з росією про умови євразійської інтеграції та здасть трубу

Дада....

Що може так? Все виділене жирним вже НЕ трапилося.
Відповісти
(25-02-2013, 18:26 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 18:24 )Майкрофт Холмс писав(ла): Пообіцяють пвдписати у листопаді, за умов звільнення політв*знів, що сформулюють більш чи менш дипломатично. Й запитав вас, що окрім цього ви чекаєте? Тоді вдповіді не отримав. Ну так зараз скажіть, щось окрім цього є?

Та я читав. Що там не охоплюється моїм "прогнозом" (лапки, бо це був не прогноз, а всім очевидна банальність).
Відповісти
(25-02-2013, 18:24 )Майкрофт Холмс писав(ла): Пообіцяють пвдписати у листопаді, за умов звільнення політв*знів, що сформулюють більш чи менш дипломатично. Й запитав вас, що окрім цього ви чекаєте? Тоді вдповіді не отримав. Ну так зараз скажіть, щось окрім цього є?
Відповісти
(25-02-2013, 18:33 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Та я читав. Що там не охоплюється моїм "прогнозом" (лапки, бо це був не прогноз, а всім очевидна банальність).

Я вже три рази перелічувала в цій гілці що саме. Мені набридло.
Відповісти
У тому сенсі, що асоціація нічого аж такого супер-пупер реального не дає (крім перспектив та допомоги для бажаючих ними скористатися).
На додаток, саме підписання теж може бути картінкою. При чому "долгоіграющєй", позаяк підписане повинні ще ратифікувати парламенти 27 (а на той час вже 28) країн, що може тягнутися і тягнутися "у перспективу".
Відповісти
(25-02-2013, 18:08 )Буревісник писав(ла):
(25-02-2013, 18:04 )pani писав(ла): Бо те, що відбувається, це зміна передовсім відношення до Раші.
Я так думаю.
Відповісти
(25-02-2013, 18:06 )Буревісник писав(ла): Юльки - це не просто клініка, а дуже важкий клінічний випадок. Віра в мамку змушує їх заперечувати навіть зафіксовані на відео та фото сотнями журналістів реальні події.

Це дійсно психлікарня. Я за 12 років спостереження стільки компліментів в одному документі не бачила разом.

They positively noted the new legislation on freedom of association and
recognized the critical importance of constitutional reform to create the necessary checks and balances and of pursuing the freedom of assembly and media reforms.

Recent investments by European energy companies in Ukraine were considered a positive development to link Ukraine to the European market.

They took positive note of Ukraine’s progress in the implementation of the first phase of the Action Plan on Visa Liberalisation and the increased efforts towards fulfilment of the benchmarks.

The leaders exchanged views on international and regional matters, notably in light of Ukraine’s OSCE Chairmanship in Office. Ukraine is well placed to build bridges in the OSCE and to lead the organisation in a way that supports and strengthens it institutionally. They expressed convergent views on the Transnistria settlement process and look forward to a positive dynamics in the 5+2 talks. They also expressed satisfaction with Ukraine’s participation in CSDP missions.

They discussed key elements of judicial reform in Ukraine and welcomed the entry into force of a new Criminal Procedure Code, new legislation on the Bar, as well as the establishment of a National Preventive Mechanism against torture.
Відповісти
(25-02-2013, 18:28 )pani писав(ла): Причому ВСЯ цілком, а не виділене жирним згідно з твоїми вподобаннями.

Чи то "понти для лохів", а справжній позитив - у майбутньому. Підписанні. Якщо воно відбудеться. Після чого можна буде складати новий позитивний прогноз щодо ратифікації, а там і щодо імплементації. Все ж позитив не кінчатиметься. Cool
Відповісти
(25-02-2013, 18:33 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 18:32 )НеСправжнійПатріот писав(ла):

Дада....

Що може так? Все виділене жирним вже НЕ трапилося.
Відповісти
The leaders expressed full support for the European Parliament’s monitoring
mission to Ukraine headed by former Presidents Cox and Kwaśniewski, including the need to address the judiciary cases of particular concern. Ukraine also expressed its firm commitment to early implementation of the judgments of the European Court of Human Rights, as well as the recommendations by the Council of Europe related to detention conditions and medical assistance to persons in detention.

Ця тема на два океани ширша за Юліволю. І про "звільнення" ні слова ніде.
Відповісти
(25-02-2013, 18:34 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 18:33 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Я вже три рази перелічувала в цій гілці що саме. Мені набридло.

Як ви могли перелічувати, коли я тільки но навів те, віддмінність від чого в мене викликає сумнів?
Відповісти
(25-02-2013, 18:46 )pani писав(ла): The leaders expressed full support for the European Parliament’s monitoring mission to Ukraine headed by former Presidents Cox and Kwaśniewski, including the need to address the judiciary cases of particular concern.
Відповісти
(25-02-2013, 18:46 )pani писав(ла): The leaders expressed full support for the European Parliament’s monitoring
mission to Ukraine headed by former Presidents Cox and Kwaśniewski, including the need to address the judiciary cases of particular concern. Ukraine also expressed its firm commitment to early implementation of the judgments of the European Court of Human Rights, as well as the recommendations by the Council of Europe related to detention conditions and medical assistance to persons in detention.

сабж
Відповісти
(25-02-2013, 18:56 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(25-02-2013, 18:46 )pani писав(ла): The leaders expressed full support for the European Parliament’s monitoring

сабж

І як завгодно. І конвенція про перелік таких випадків буде вирішуватися дипломатичним шляхом, а також формулювання що таке "to address".

Якщо треба з кимось посперечатися, що Юлю не випустять ще рік. Я готова. Тільки після того, як бажаючий знайде даморадана і відбере в нього мої сто баксів про те саме.
Відповісти
(25-02-2013, 19:00 )pani писав(ла): Якщо треба з кимось посперечатися, що Юлю не випустять ще рік. Я готова. Тільки після того, як бажаючий знайде даморадана і відбере в нього мої сто баксів про те саме.

не приймуть нас нікуди, поки клята сучкаблох у безвкусному луївітоні та її подельник-папереднік сидітимуть в тюрязі. Це принципово абсолютно. Не вийде без цього "не тушкою так чючелком"
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 248 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4305 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon
  Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу leonid 2 665 11-08-2016, 21:03
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: