Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на 25те
(25-02-2013, 20:29 )pani писав(ла): Щось ви про це промовчали. А мене намагаєтеся піддіти вжитком слова "позитив", який розлитий по документу дослівно і в синонімах.

Чекав. Дипломатична мова має містити якісь позитиви. Ну й є певні заслуги. Віктор Федорович Юлю тримає у лікарні, й вона там послів, як королева приймає. Ось камери прибрав. А міг би послати у цех, та перенаселену камеру. Вибори, попри все, вийшли з сутєвою uncertainty. Теж плюс.
Відповісти
(25-02-2013, 20:48 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(25-02-2013, 20:29 )pani писав(ла): Щось ви про це промовчали. А мене намагаєтеся піддіти вжитком слова "позитив", який розлитий по документу дослівно і в синонімах.

Чекав. Дипломатична мова має містити якісь позитиви. Ну й є певні заслуги. Віктор Федорович Юлю тримає у лікарні, й вона там послів, як королева приймає. Ось камери прибрав. А міг би послати у цех, та перенаселену камеру. Вибори, попри все, вийшли з сутєвою uncertainty. Теж плюс.

Тихо, в тряпочку. Ніхто не забороняв про це написати на форумі. А так - не верю (с)
Відповісти
(25-02-2013, 19:17 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 19:07 )Tatarchuk писав(ла): не приймуть нас нікуди, поки клята сучкаблох у безвкусному луївітоні та її подельник-папереднік сидітимуть в тюрязі. Це принципово абсолютно. Не вийде без цього "не тушкою так чючелком"

Готова посперечатися. Якщо на щелбани - то на камеру. І на сайт. Ти згоден?
та давай. Отже: я кажу, що Європа ні в які асоціації нас не пустить, поки сидять Тимошенко і Луценко. Ти кажеш - пустить.
Строк - травень-червень, адже на травень Європа висунула умови, а в червні вже буде ясно, що вона робить коли умови не виконано.
Ти виграєш, якщо - або випускають обох папередників, - або якщо вони сидять а нас приймають в асоціацію. Все вірно?
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(25-02-2013, 21:15 )Tatarchuk писав(ла):
(25-02-2013, 19:17 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 19:07 )Tatarchuk писав(ла): не приймуть нас нікуди, поки клята сучкаблох у безвкусному луївітоні та її подельник-папереднік сидітимуть в тюрязі. Це принципово абсолютно. Не вийде без цього "не тушкою так чючелком"

Готова посперечатися. Якщо на щелбани - то на камеру. І на сайт. Ти згоден?
та давай. Отже: я кажу, що Європа ні в які асоціації нас не пустить, поки сидять Тимошенко і Луценко. Ти кажеш - пустить.
Строк - травень-червень, адже на травень Європа висунула умови, а в червні вже буде ясно, що вона робить коли умови не виконано.
Ти виграєш, якщо - або випускають обох папередників, - або якщо вони сидять а нас приймають в асоціацію. Все вірно?

Я кажу, що Тимошенко не випустять. Я ж написала вище.
Відповісти
(25-02-2013, 18:37 )Sviatoslav D писав(ла): У тому сенсі, що асоціація нічого аж такого супер-пупер реального не дає (крім перспектив та допомоги для бажаючих ними скористатися).
На додаток, саме підписання теж може бути картінкою. При чому "долгоіграющєй", позаяк підписане повинні ще ратифікувати парламенти 27 (а на той час вже 28) країн, що може тягнутися і тягнутися "у перспективу".
Відповісти
(25-02-2013, 20:50 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 20:48 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Тихо, в тряпочку. Ніхто не забороняв про це написати на форумі. А так - не верю (с)

До чого тут віра? "Дипломатична мова має містити якісь позитиви." Вам слід або спротувати цю тезу, або визнати, що мій "прогноз" охполює те. що відбулося.
Відповісти
(25-02-2013, 21:37 )Майкрофт Холмс писав(ла): До чого тут віра? "Дипломатична мова має містити якісь позитиви." Вам слід або спротувати цю тезу, або визнати, що мій "прогноз" охполює те. що відбулося.

Де він той лінк на такі слова, сказані ДО сьогодні?
Відповісти
(25-02-2013, 21:38 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 21:37 )Майкрофт Холмс писав(ла): До чого тут віра? "Дипломатична мова має містити якісь позитиви." Вам слід або спротувати цю тезу, або визнати, що мій "прогноз" охполює те. що відбулося.

Які слова? Про те, що буде сказано дипломатичною мовою чи слова, виділені жирним? Якщо останнє, то я ці слова написав не просто сьогодні, а лише годину тому. Але вони від цього не стають менш справедливими. Це трюізм.
Відповісти
(25-02-2013, 21:48 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Які слова? Про те, що буде сказано дипломатичною мовою чи слова, виділені жирним? Якщо останнє, то я ці слова написав не просто сьогодні, а лише годину тому. Але вони від цього не стають менш справедливими. Це трюізм.

Це не було публічно озвученим передбаченням.
Відповісти
(25-02-2013, 19:46 )Анатoль писав(ла):
(25-02-2013, 19:07 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
Відповісти
Вирішуватися ж "пан або пропав" буде на Вільнюському самміті EP policy.

(25-02-2013, 19:34 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 19:30 )Shooter писав(ла): І от теперича мені цікаво - що з чим всім до осені ялинковичі збираються зробити.

Серйозно цікаво.
Відповісти
Це все "ігри патріотрв" імені мультивекторного патріотизму Л.Д.КучмИ
Може комусь із таких патріотів це і приємно відзначити, але мені якось Європа з Януковочами не видається набагато кращою за СНД з Ющенками, бо все це питання "зовнішні" і без вирішення внутрішніх завдань мало чого варті. Звісно, до певної міри вони можуть вирішення тих питань полегшити, або утруднити. Та ж Тимошенко, наприклад, вважає, що у даному випадку вони повинні цей процес полегшити, правда, так нічого і не проясняючи стосовно власного бачення того процесу.
Але такі розсусолювання якось не приймають до уваги поглядів, бажань, та цілей тих, хто зараз при владі, а вони точно не мають нічого спільного з тим, як я для себе уявляю шляхи вирішення проблем України.
Більш того, за кількадесят років незалежності я вже вдосталь наслухався про усілякі російські та комуністичні загрози (як інші могли наслухатися про американські та буржуазні), аби реагувати на цю засалену "картинку для телевізора".
Ви ж чудово пам'ятаєте, як сприймали провал Бухарестського саміту, організований Ющенком - навіть не заїкалися про втрату європерспектив, чи загрозу повернення у совок. Звісно, "хтось", як завжди, був винен, і переважно знову Кремль та продажні його васали, типу Меркель, але ж нічого страшного для таких патріотів не сталося. З якої причини я повинен тепер вважати за катастрохву підписання, чи непідписання якоїсь далекої від реальних змін "угоди про асоціацію", якщо вас не зворушило непідписання "плану дій щодо імовірного членства"?
Ви вважаєте, що у Європи є вдосталь дурних грошей, аби платити пацанам за їхнє багатовекторне неприєднання?
Я вам скажу більше - їх немає і у Росії. Cool
Відповісти
(25-02-2013, 18:31 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 18:10 )Предсказамус писав(ла): Я не могу сказать, хорошо или плохо, когда немытого гопника пускают в приличное общество. Для гопника - хорошо. Для общества - плохо, наверное. Для семьи гопника (типа нас с Вами, а не Семьи в узком смысле) может быть или хорошо, или плохо. Все зависит от гопника.
Ти взагалі знайомий зі змістом угоди? Причому тут гопник чи вигода для нього?

Вообще я знаком с образом мышления любителей страусиных лаптей и золоченых унитазов. Это для тебя соглашение об ассоциации только маркер для возможного вступления в ЕС. А для них - новый унитаз. И плюха козлам, которые мешают жить своими рассказами о гопничестве власти. И чувство глубокого удовлетворения очередным разводом лохов. И мелкие радости вроде 620 евролямов, которые можно будет стырить.

И вообще - устал от этой дискуссии. У нее нет смысла. Точнее, смысл есть и я о нем давно сказал - поставлены невыполнимые условия. Главное именно это, а не интонации. Но спорить больше не стану.
Відповісти
(25-02-2013, 22:13 )Sviatoslav D писав(ла): Це все "ігри патріотрв" імені мультивекторного патріотизму Л.Д.КучмИ
Може комусь із таких патріотів це і приємно відзначити, але мені якось Європа з Януковочами не видається набагато кращою за СНД з Ющенками, бо все це питання "зовнішні" і без вирішення внутрішніх завдань мало чого варті. Звісно, до певної міри вони можуть вирішення тих питань полегшити, або утруднити. Та ж Тимошенко, наприклад, вважає, що у даному випадку вони повинні цей процес полегшити, правда, так нічого і не проясняючи стосовно власного бачення того процесу.
Але такі розсусолювання якось не приймають до уваги поглядів, бажань, та цілей тих, хто зараз при владі, а вони точно не мають нічого спільного з тим, як я для себе уявляю шляхи вирішення проблем України.
Більш того, за кількадесят років незалежності я вже вдосталь наслухався про усілякі російські та комуністичні загрози (як інші могли наслухатися про американські та буржуазні), аби реагувати на цю засалену "картинку для телевізора".
Ви ж чудово пам'ятаєте, як сприймали провал Бухарестського саміту, організований Ющенком - навіть не заїкалися про втрату європерспектив, чи загрозу повернення у совок. Звісно, "хтось", як завжди, був винен, і переважно знову Кремль та продажні його васали, типу Меркель, але ж нічого страшного для таких патріотів не сталося. З якої причини я повинен тепер вважати за катастрохву підписання, чи непідписання якоїсь далекої від реальних змін "угоди про асоціацію", якщо вас не зворушило непідписання "плану дій щодо імовірного членства"?
Ви вважаєте, що у Європи є вдосталь дурних грошей, аби платити пацанам за їхнє багатовекторне неприєднання?
Я вам скажу більше - їх немає і у Росії. Cool
Відповісти
Я думаю, що всім противникам євроінтергації СРСР ближче насправді.
Відповісти
Усі розмови про якусь невизначеність щодо самостійності остаточно закрив той же Майдан, який дав владу найвишиванішим нацдемам, котрі до того п'ятнадцять років скаржилися, що "їм не дають" збудувати справжньої™ України. Наслідки переконливо підтвердили неспроможність нацпатріотичної балаканини там, де потрібно вирішувати політичні завдання у вже незалежній державі.
СРСР не відновиться ніколи. Є бажання у якомусь вигляді відновити Російську Імперію, але немає можливостей. Є лиш можливість ще трохи поварити кашу на тих дровах. Її і використовують. Усі.
Відповісти
(25-02-2013, 21:53 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 21:48 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Це не було публічно озвученим передбаченням.

Я тут взагалі нічого не озвучую. Я обкольровую або, точніше, мабуть, оцифровую. Пишу, одним словом. Так от публічно (?) було написане , що вимога звільнити політв*язнів буде висловлен більш чи меш дипломатичною мовою. Ви важаєте, що це формулювання не включає перебачення, в тому числі, й позитивних оцінок? Так вже геть зовсім?! З радістю віддаю себе на ваш справедливий суд, о незрівняна Пані.
Відповісти
(25-02-2013, 22:30 )pani писав(ла): Я думаю, що всім противникам євроінтергації СРСР ближче насправді.

Кто на этом форуме против евроинтеграции Украины? Именно Украины и именно евроинтеграции. Ткни пальцем.

Насчет СССР: для любителей шашечек вместо ехать СССР был раем. Намек ясен?
Відповісти
Особливо зворушливою виглядає боротьба з російською чи совєцькою загрозою у виконанні колишніх комсомольців з лівобережно-козацьким родовом. Чотириста років вони воюють то з Унією, то за Унію і завжди розглядають вляпування у той, чи інший союз, як мету, яка нарешті дасть їм омріяне благодєнствіє десь поблизу Деканьки. У той час, як їхні вожді-гетьмани завжди розглядали це як засіб. Засіб збереження влади, з якою вони не знали, що робити. І досі не знають.
Відповісти
(25-02-2013, 22:30 )pani писав(ла): Я думаю, що всім противникам євроінтергації СРСР ближче насправді.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 248 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4305 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon
  Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу leonid 2 665 11-08-2016, 21:03
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: